Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Taki nesposobneži hitro zafrčkate družinsko premoženje. V treh generacijah iz lesene žlice nazaj na leseno žlico. Star pregovor, ki tudi danes drži.
[/quote]
Zakaj se ti ukvarjas z mojim,ukvarjaj se s svojim,jaz s svojim delam kar hocem
Aja nimas nic in se nimas s cim ukvarjat kajne.?

Če si podedovala premoženje po starših, še ne pomeni, da si sposobna. Če ti komunisti odvzamejo premoženje, boš klošarila. Kaj pa sploh obvladaš ti? Kaj znaš, razen blesavit oslarije po internetu? Kaj ti takega znaš in obvladaš? Nič.
[/quote]
Pomeni, da ji ni treba. Da je svobodna in spostovana


Zame je dost za sprot. Pri nas z prenosom nepremicnin in njih oddajo poskrbimo za zenske, da imajo vedno se denar za ”dodatke”.
Za glavnino mora pa tako moz poskrbet. Tako je bilo od nekdaj.
[/quote]
Za spending money je jurja dost. Pa se kej od rente. Top lajf. Ne vem kaj pa temu tipu dogaja. Tip,ki ima probleme vezane na z.osebo je bolnik brez trohice dostojanstva. To sploh dec ni. Niti najmanj. To je prava zguba.


Zame je dost za sprot. Pri nas z prenosom nepremicnin in njih oddajo poskrbimo za zenske, da imajo vedno se denar za ”dodatke”.
Za glavnino mora pa tako moz poskrbet. Tako je bilo od nekdaj.
[/quote]

Zato pa bodo samske babe ostale samske.

Em, ekonomija spada med družboslovne vede. Pa pravo tudi, če kdo ni vedel.

Zato pa bodo samske babe ostale samske.
[/quote]
Kaksne samske??! Vsaka zenska, ki je samska je po svoji odlocitvi. Enako kot vsaka zenska,ki ne seksa ker tipov za vse varijante je za vse dovolj. Ce naleti na dobrega je za ozenit. Ce je beden ga necevlja. Ce te ni povohala si pac beden neglede kolikor pluvas cez njo :).


Egoisti, zahrbtnezi, skrtuhi..ti so znani po financnem izobilju a kaj ko je prenosorazmerno z duhovno revscino. Kaj ces s takim? V vitrinco ga ne mores postavit za sobivanje, odnose in celo poznanstvo je pa navadna golazen.
[/quote]

Tolažba luzerjev.


Jah, glej, eni pa ne ločijo ‘fleksarce’ od ‘laksarce’, pa vseeno preživijo, a ne?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tolažba luzerjev.
[/quote]
Sej jih mam ogromn okol pa ti recm, da tole drzi. Jaz se zavestno nazaj drzim drgac to ni tok tezko ampak otroc pa nimajo hepi lajfa. No moji ga majo,ker ne postavljam na prvo mesto drugih vrednot ampak dom in druzino za kar pa potrebujes ogrooooomno casa. Ne rabis verjet. Zacni enkrat opazovat odnose v takih druzinah kjer je fin.uspeh in statustni ugled prioriteta. Drek od dreka. Se enmu ni blo ok ceprav lahko izgleda bp na zacetku.

Vse najboljš, a bo ok?

New Report

Close