Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Kako bi ti rekel vrtanju po informacijah o človeku, ki za funkcijo, za katero kandidira, niso smiselne? Hkrati pa so to tudi osebni podatki, ki jih ni dobro pretirano razglašati, predvsem zaradi mrhovinarjev. Mahničevstvo ali sdsovstvo?

To, da je Mahnič precej čuden, ni treba posebej pripovedovati. To je jasno. Sicer pa ljudje vedo povedati, da je Šarec albanskega porekla, kar pa lahko potrdi ali ovrže samo rojstni list. Narodnost staršev je, vsaj kar zadeva mene, skoraj popolnoma nepomembna in se zaradi tega na volitvah ne bom odločil drugače, kot bi se sicer. Vem pa, da je prav, da se ljudem to pove, ravno tako, kot stopnja izobrazbe, življenska pot, spolna usmerjenost in še marsikaj drugega… Ker gre navsezadnje za pomembno politično funkcijo in za svobodne volitve, kjer se imajo volivci pravico odločati na osnovi resničnih podatkov. Ni na kandidatih, niti na novinarjih, da razmišljajo o tem, kaj volivci smejo upoštevati in česa ne smejo. Upoštevajo tisto, kar sami ocenijo za pomembno. Zato se procesu reče svobodne volitve. In če je nekaterim ljudem pomemben podatek, da je človek Slovenec ali pač ni, potem imajo to pravico vedeti. Navsezadnje upoštevajo tudi to, da ima nekdo bolj raven nos kot drugi. da ima nekdo 10 kilogramov preveč, itd. … čeprav to s samo funkcijo in opravljanjem le te nima nikakršne zveze. Sam osebno bi vsem dal reševati še IQ test in to objavil, testiral bi še dejansko znanje tujih jezikov in objavil in morda še kaj. Volitve niso zato, da kupujemo mačka v žaklju. Če bodo že stale dobrih 6 milijonov in morebitnih pet let blamaže v svetovni javnosti, potem je prav, da ljudje odločajo na osnovi čim več podatkov. Kakršnokoli skrivanje je poskus goljufije svobodnih volitev.

Ne, ni prav. Ni prav, da se špicla za podatki, ki s funcijo nimajo zveze. Človek lahko pove, če želi in kar želi, nima pa javnost pravice brskati po osebnih podatkih kogarkoli. Špiclate edino mrhovinarji.

nova
Uredništvo priporoča

Dovolj vas imam!
Moj kandidat je Šarec.


Tudi moj.


moje mnenje je, da naj se Mahnić briga zase.

Šarec je liml in sploh ne igra vloge ali je posvojen iz Indije Koromandije ali iz Kosova. Lahko bi pa ustavil govorice, s tem, da bi razjasnil zadevo- ampak očitno noče. Vsekakor ga ne bomo volili.

Barca »

citat popr popr napisal: ↑
Glejte, če bi imel v rojstem listu napisano Gano, bi bil župan v Piranu. Ni problem v Mahniču. Niti ne gre za nacionalizem. Gre za to, da Šarec pač noče nič reči in še marsičesa drugega vam najbrž tudi ne bo povedal, ker mu to bolj ustreza.
——-
In zakaj, konec koncev bi?

Barca, ne vem zakaj se njegovi PR tako jezi, če nekdo nekaj izbrska, kar jim ni všeč. Ne rečem, da Mahnič ni idiot, seveda je. Samo Šarec pa ima tudi hude probleme, ker je hotel svoj rojstni podatek skrivati kot da so to neke sramotne usrane gate.



Glejte, če bi imel v rojstem listu napisano Gano, bi bil župan v Piranu. Ni problem v Mahniču. Niti ne gre za nacionalizem. Gre za to, da Šarec pač noče nič reči in še marsičesa drugega vam najbrž tudi ne bo povedal, ker mu to bolj ustreza.
——-
In zakaj, konec koncev bi?

Šarčeve podatke smo v Kamniku vedeli pred prvim županskim mandatom!
Kaj je v sedmih letih za Kamnik naredil, tudi vemo.

Nič slabega ne najdejo o Šarcu vidim? Že pred časom sem se odločila,da ga bom volila. To, da je posvojen nisem vedela. Res zgodba o uspehu.

Občudovanja vredni krušni starši, ki so ga vzgojili v tako pokončno in trdno osebnost. Marjan Sarec se nima česa sramovati. Če pa bioloških staršev ne pozna to ni stvar nas državljanov temveč osebno njegova. Marjan Šarec, ne pustite se zmesti in nadaljujte s svojim slogom in dvignjeno glavo. Pomemben je tisti, ki otroka vzgoji in ga privede do kruha. SREČNO…

Kaj pa če ne more? Kaj pa če nima informacij? Vsekakor ga bomo volili, če ne zaradi drugega, zato, da boš fasalo čir na želodcu in krepnilo.

Kaj pa če ne more? Kaj pa če nima informacij? Vsekakor ga bomo volili, če ne zaradi drugega, zato, da boš fasalo čir na želodcu in krepnilo.
[/quote]

Hja, poglej ustavil bi debatiranje o tem, tudi tako, da bi rekel – ja posvojen sem, staršev ne poznam- zadeva zaključena – verjetno bi še pridobil nekaj simpatij…
Meni je pač antipatičen, ali je posvojen, pa ne igra vloge.
Tvoj napadalni odziv, pa tudi nekaj pove – predvsem o tebi. Zakaj bi moral jaz “krepnit”, če nisem za Šarca ?

Jaz pa upam, da mahnjeni ni Slovenec. Ker če je, zares rabimo uvoz tujerodnih, da nam popravijo gene.

Mislim, da je bil Marjan Šarec, čeprav posvojen, deležen več ljubezni in dobre vzgoje kot Žan Mahnič.
Pri slednjem se mi zdi, da svoj estetski (pa še kakšen) primanjkljaj kompenzira s pretirano ambicioznostjo in aroganco. Kaj bo z njim, ko bo telebnil na realna tla, bo pa še zanimivo opazovati…

A je ta otrok sploh polnoleten?

Hja, poglej ustavil bi debatiranje o tem, tudi tako, da bi rekel – ja posvojen sem, staršev ne poznam- zadeva zaključena – verjetno bi še pridobil nekaj simpatij…
Meni je pač antipatičen, ali je posvojen, pa ne igra vloge.
Tvoj napadalni odziv, pa tudi nekaj pove – predvsem o tebi. Zakaj bi moral jaz “krepnit”, če nisem za Šarca ?
[/quote]
Ne, ker nisi za Šarca, ampak ker si nečloveški.In kot drugo, Šarec je že to vse zdavnaj napravil. Mimogrede, Šarca niti ne maram, ampak takole pisanje, kot je tvoje, je nevredno človeka.

a je izjava da ne maram črne barve ….tud sovražni govor..???
kaj pa npr če rečem da me zanima zakaj štalec ali pahnič ne mara golaža..
a to je tud sovražni govor??
ali pa če človeka vprašaš kje je rojen..
a to je za strelski zid??

pisda ste uekani tle vsi preko vseh meja..
kar je blo še pred 10imi leti normalni pogovor oz vprašanje,,
je dons že sovražno, nacistišno, šovinistično itd..

Kaj polnoleten, opravilno sposoben 🙂

Fse je ena igra.
Ti boš plačevala, če ne boš prav glasovala!

Vem, da če bi bilo obratno, da ti ta isti ljudje ploskali – dvoličneži!

Moje vprašanje nima veze s tematiko, ampak bom vseeno vprašanje zastavil v tej temi.
Mnogokrat se jezite, da je nekdo Neslovenec, ker ima priimek po očetu J od Kolpe (če je priimek iz vseh drugih delov sveta, vas seveda ne moti ne glede na funkcijo, delavnost, kulturno vedenje, prijaznost,…).
Lahko je mati 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenka po vseh linijah tja za 1000 let nazaj, a za vas bo Neslovenec J od Kolpe Južnjak oz. še kaj gršega. Samo zaradi priimka.
Če pa ta isti spremeni priimek v slovenskega, postane – za vas – s tem avtomatsko Slovenec.
Npr. rojeni Muharem Osmanagić (ime, priimek izmišljena; po potrebi vstavi kar koli, kar diši po jugovini) bo ob posvojitvi ali samo ob spremembi imena in priimka v npr. Janez Novak, postal Slovenec?
Gre tu za debilizem našega naroda???

No, pa ni obratno.
Mahnić je s tem tvitom pač pokazal svoj nivo, ki je tako globoko zakopan pod zemljo, da ga je nemogoče izkopati.

no ti mi povej ko si takole lepo že napeljal..
a leta 45..
pa tak lep dvom/slavospev, nekim ljudem, ki jim danes rečete..
belčki, domobrančki..
pa se ni “twital”..in dvomilo..
če SO res VSI izdajalci, le zato ker je bil stric od brata od mrzle tete… duhovnik..

Ali je ta slika računalniško obdelana ali kaj – nemogoče se mi zdi, da ima eden tako nenormalno skupaj oči, drug pa nenormalno narazen – kot bi se ju kdo izmislil.
Naj zabožjovoljo kdo reče, da v resnici ne izgledata tako, no – se morem se namreč nehati režati

New Report

Close