Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o moških, ki imajo otroke z več ženskami?

Kaj si mislite o moških, ki imajo otroke z več ženskami?

Avtorica AAAAAAAA ti jaz povem kaj si vsak pameten misli ob takih stvareh.
Samo to da je spet ena lahkomiselno ,naivno ,prismojena verjela lepim besedam moškega lovca na žesko mednožje.
Kdo je tukaj največji kreten se pa ve to ni moški ampak je ženska .

Se pravi, je ostal celo življenje sam zaradi tebe? Jaz kot hči, bi se zelo slabo počutila, če bi mi kateri od staršev to rekel.

Se pravi, je ostal celo življenje sam zaradi tebe? Jaz kot hči, bi se zelo slabo počutila, če bi mi kateri od staršev to rekel.
[/quote]
Vse življenje je pogrešal tudi njeno mamo. Ga je načevljala in je ostal sam. Avtorica moje mišljenje, ne mislim te užaliti. Oprosti, če nimam prav. Tako se mi zdi iz razbranega.


Vse življenje je pogrešal tudi njeno mamo. Ga je načevljala in je ostal sam. Avtorica moje mišljenje, ne mislim te užaliti. Oprosti, če nimam prav. Tako se mi zdi iz razbranega.
[/quote]
Da ta hči ni zamerila mami kaj je naredila in da se ni počutila izločene. Se bolj nehvaležno je, da si je pa hči očitno omislila partnerja in otroka in tako bo oče zaradi nje postal izločen, ker ima ona svojo družino. Nehvaležnica mu ni vrnila usluge in ostala samo z njim vsaj do njegove smrti. (sarkazem – ampak če to nekdo od nekoga zahteva potem veljajo obratno enaka pričakovanja)
Sicer pa je videti od kje hčeri tako obnašanje krakljične ene in edine, ker tudi oče očitno ravna tako da ko ni nekaj po njegovo, pol do konca življenja očitno travmmira in igra žrtev. Hči takšna kot oče.

Primarna družina je tista v kateri živijo mati, oče in njun otrok ali več otrok. Vsi ostali otroci, tudi če živijo pod isto streho, a je eden od staršev nekdo drug, niso in nikoli ne bodo enakopravni člani te družine. To za njih ni prava družina. Če otrok živi z drugim staršem nekje drugje, je pa situacija še slabša. Ponavadi je najslabše v primerih, ko otrok živi z mamo, oče si pa omisli novo družino. Takšen otrok se nikoli ne bo čutil enako sprejetega kot otroci, ki živijo z njim in s svojo mamo seveda, skratka imajo normalno družina. Poznam celo primere, ko se je oče odselil k ločenki, ki je sama imela enako stare otroke in je bil potem njenim otrokom boljši oče, več časa preživel z njimi kot z lastnim otrokom. Razočaranje je bilo enormno, odnosi zelo slabi. Zdaj pa se ločujte in razmnožujte kakor vam drago, pa glejte samo na svojo rit. Imate to pravico. Nimate pa pravice trdit, da so otroci ločenih staršev, ki tako živijo, blazno srečni in da to na njih ne vpliva. Vpliva. Pa še kako.

Zate isti razmislek. Po sihtu npr. Koliko casa ti ostane za prezivljanje kvalitetnega casa z otroki? Sploh, ce gre za otroke na razlicnih lokacihah, razlicne druzine…
[/quote]

Precej;) Ker si ne kompliciram življenja:)

Na Kranjskem ma sina, na Štajerskem hčer, oba je naredu v soboto zvečer.

Si vis pacem, para bellum.

V življenju je le nekaj gotovo – da ni gotovosti in da se vse spreminja. Ne moreš vsega nadzorovati kot ne moreš obdržati vode med prsti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close