Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o Sushiju?

Kaj si mislite o Sushiju?

Je tud ohrn da bi lasten d.r.eck požrl?

Eh, enkrat bova rekla dan in približno uro, pa prideš na Detelo, ko boš kje v bližini, pa bo. Kakšno soboto, ko gremo naokrog po opravkih.
Itak me ne boš prepoznal, jaz pa tebe ne, ker si zrasu. Hehe, se mi dogaja, da me vi prej prepoznate. Se slišiva, brez pardona. Želim ti lep vikend.
Naša Košuta je danes že z belo kapco. A Stol tud?
Hvala za pozdrave, ti jih pa tud tam pozdrav vse v onem kotu.
Pri lub’ci na Potokih…, lalala, lalala…
[/quote]

No prav, pa naj bo tako. Najbolje, da me ob priliki citiraš in daš pobudo, ker tako opazim cahn, ko sem tukaj…itak sem pa vsak dan konc koncev. Pred dvema tednoma sem šel v dijaški dom na obisk tako spotoma, nenapovedano, in je bilo prav luštno. Mal obujali spomine, mal o sedanjosti podebatirali, pa o celem kupu sprememb tako v domu kot na moji strani, pa o prihodnosti. Brat je zdaj tam, več kot 10 let za mano… sem upal, da bom še njega kaj videl, pa je bil tisti čas še v šoli, tako da smo malo z varnostnikom in ravnateljico (takrat moja vzgojitelca) podebatirali in se smejali, pleasant surprise. Res lepo, ni kej.

Pa še en nasvetek mali, te čudake ignoriraj kot da jih ni. Eni pač nimajo pametnih stvari za počet v življenju in si ga zapolnijo z gnjavljenjem normalnih ljudi. Žalost, samo pač tako je. Meni se prav smilijo reveži…

Lp, pa doma tut pozdravi, smo bili sosedje že juhuhu nazaj, ko je še Pajz’l laufal, pa polno postrvi je plavalo v Mošeniku, pa vsako zimo sneg…aja, na Stolu je tudi, tja do cca1700m kar sem uspel skozi in mimo megle videti.

Zima zima bela, vrh gore se dela
Pa tako je pela, da bo Mirka vzela…😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Sushi je fejst poba :).

O madonca, kako zaščitniško učutelco mamo u našmu kraju…hvala za lepe besede, za kofetek se bova pa zmenila enkrat, ni problema…no, je. Nisi prijavljena in se ne moreva zmenit, ker tkole vsemu širnemu občinstvu na očeh ne bo šlo. Zasebna sporočila so super reč za komuniciranje, drugje me pa itak več ne najdeš. Aja, telefonske in maila ti tudi žal ne morem kar tako pustit, tako da predlagam registracijo, pa bo tudi kavica padla, z veseljem. Pozdravi lepo vse “prfokse”, če maš še isto delovno mesto in okolje, lepo se imej, pa kar pogumno mi piši če želiš.

Drugač pa hvala za temo, Moničan, ne bi bilo treba. Sem, kar sem, enim všeč drugim pač ne, tako to je in tudi vedno bo…Bom pa z zanimanjem spremljal temo, fajn je mnenja prebirat.

Hvala vsem za iskrenost, ne glede na to ali je kritika ali pohvala. Važno, da je iz srca napisano tisto, kar se vam dejansko zdi…to edino šteje.

Objem vsem🤗
[/quote]

Če te pozna tudi poimensko maš verjetno e-mail tako nekako:
ime.priimek@ +
gmail.com
hotmail.com
protonmail.com
siol.si

Si vis pacem, para bellum.

No prav, pa naj bo tako. Najbolje, da me ob priliki citiraš in daš pobudo, ker tako opazim cahn, ko sem tukaj…itak sem pa vsak dan konc koncev. Pred dvema tednoma sem šel v dijaški dom na obisk tako spotoma, nenapovedano, in je bilo prav luštno. Mal obujali spomine, mal o sedanjosti podebatirali, pa o celem kupu sprememb tako v domu kot na moji strani, pa o prihodnosti. Brat je zdaj tam, več kot 10 let za mano… sem upal, da bom še njega kaj videl, pa je bil tisti čas še v šoli, tako da smo malo z varnostnikom in ravnateljico (takrat moja vzgojitelca) podebatirali in se smejali, pleasant surprise. Res lepo, ni kej.

Pa še en nasvetek mali, te čudake ignoriraj kot da jih ni. Eni pač nimajo pametnih stvari za počet v življenju in si ga zapolnijo z gnjavljenjem normalnih ljudi. Žalost, samo pač tako je. Meni se prav smilijo reveži…

Lp, pa doma tut pozdravi, smo bili sosedje že juhuhu nazaj, ko je še Pajz’l laufal, pa polno postrvi je plavalo v Mošeniku, pa vsako zimo sneg…aja, na Stolu je tudi, tja do cca1700m kar sem uspel skozi in mimo megle videti.

Zima zima bela, vrh gore se dela
Pa tako je pela, da bo Mirka vzela…😊
[/quote]

Hehehe, nč bat.
Zavrot je bil zakon, v mojih šolskih dneh, potem še pri delu, najlepši spomini.
Mošenik je tudi meni pel v otroških letih, zdj mi pa Blajšnca, pa nizem u Uzarju, hehe, na drugi strani. Grem pa mimo kdaj, ko grem u hrib gor na Brezje al pa na Hud. U Ročevnco. Bl malo sem doma, bo že ankat tista sobota, če maš takat več cajta. Drgač boš pa že povedov.
Res se lepo imej in pazi nase. Se slišiva😊

Če te pozna tudi poimensko maš verjetno e-mail tako nekako:
ime.priimek@ +
gmail.com
hotmail.com
protonmail.com
siol.si

[/quote]

Drži. Ker pa je tu kar precej razno raznih čudežno čudnih oseb, ne bom povedal ne zaporedja in ločil, ne domene, nič. Se mi ne ljubi z možnimi nepovabljenimi wannabe gosti ubadat, ker je škoda vsake trohice časa.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Hehehe, nč bat.
Zavrot je bil zakon, v mojih šolskih dneh, potem še pri delu, najlepši spomini.
Mošenik je tudi meni pel v otroških letih, zdj mi pa Blajšnca, pa nizem u Uzarju, hehe, na drugi strani. Grem pa mimo kdaj, ko grem u hrib gor na Brezje al pa na Hud. U Ročevnco. Bl malo sem doma, bo že ankat tista sobota, če maš takat več cajta. Drgač boš pa že povedov.
Res se lepo imej in pazi nase. Se slišiva😊
[/quote]Je že Banda di Lupi napisal zgoraj, če nimata maila, da se na javnem forumu jahata?

Zaljubljena si bila tudi v Prešerna med drugim. Kukuš.
[/quote]

Oja, sem tud kakšno petko fasala zarad njega. Ti tud?
Drgač je bil tud en sošolc Prešeren. Prešernih nas je bilo takrat kar večina otrok.
Še dons se tega večina nismo odvadl.

Ti tudi. Poba.

Oja, sem tud kakšno petko fasala zarad njega. Ti tud?
Drgač je bil tud en sošolc Prešeren. Prešernih nas je bilo takrat kar večina otrok.
Še dons se tega večina nismo odvadl.
[/quote]
Čak mal, kot učiteljica si kakšno petko fasala zaradi Sušija?

Hehehe, nč bat.
Zavrot je bil zakon, v mojih šolskih dneh, potem še pri delu, najlepši spomini.
Mošenik je tudi meni pel v otroških letih, zdj mi pa Blajšnca, pa nizem u Uzarju, hehe, na drugi strani. Grem pa mimo kdaj, ko grem u hrib gor na Brezje al pa na Hud. U Ročevnco. Bl malo sem doma, bo že ankat tista sobota, če maš takat več cajta. Drgač boš pa že povedov.
Res se lepo imej in pazi nase. Se slišiva😊
[/quote]

Evo, Banda di Lupi ti je dal idejo za kontakt, jst ti pa povem, da je totalno nekompliciran mail😁 good luck, če maš preveč cajta slučajn…vikende mam načeloma frej, če le kej druzga ne pride vmes. lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Je že Banda di Lupi napisal zgoraj, če nimata maila, da se na javnem forumu jahata?
[/quote]

Moj otrok bi bil tolk star. Ne se zajebavat.
Svojega nekdanjega učenca ne smem pozdravit? Si resna?
Svet je majhen, še v tujini srečujem poznane, jih pa tu ne bom. In nimam navade meni dragih ljudi ne pozdravit, sploh po tolikem času. Ker sem zelo malo doma, sem pač poiskala možnost, da ga pozdravim po več, kot dvajsetih letih. Čas beži in mi z njim.
Tudi tebi lep večer.

Evo, Banda di Lupi ti je dal idejo za kontakt, jst ti pa povem, da je totalno nekompliciran mail😁 good luck, če maš preveč cajta slučajn…vikende mam načeloma frej, če le kej druzga ne pride vmes. lp
[/quote]

Itak. Ob priliki, ko bom v soboto doma, te tu porufam in se dobiva na Deteli. Se veselim.
Sedaj pa besedo prepuščam drugim, temo sem izkoristila, da te pozdravim🙌

Itak. Ob priliki, ko bom v soboto doma, te tu porufam in se dobiva na Deteli. Se veselim.
Sedaj pa besedo prepuščam drugim, temo sem izkoristila, da te pozdravim🙌
[/quote]

Okej zmenen. Fajn bot, se vidva👋

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Suši je fajn. Rada ga berem. Pozdrav od skoraj sosede iz okolice Lesc 🙂

a ste tu gor sami horenci al kuga?

Da je čist fejst dečko, vsaj kolikor zasledim njegove objave.

Točn tko ejga!

Točn tko ejga!
[/quote]Sami čudaki ejga

Sami čudaki ejga
[/quote]

Kje jih vidiš?

Kje jih vidiš?
[/quote]
Na Monu.
Sedaj en/a čudak/inja piše, drug/a čudak/inja pa bere tole. Vidiš, tako to gre.

egh gorenci … in takega mnenja sem odkar sem si pogledala tisti dokumentarec Pr’Hostar.


Tisti so bili še normalni.

Zakaj imajo gorenjci dve luknji v vratih?
No, da vidmo, a kdo ve?

No, da si boste lažje predstavljali ….zakaj imajo dve luknji v vratih, eno zgoraj in eno spodaj?

Sem se enkrat peljala mim po Bleda, pa sem videla, fa sušijo wc papir na stojalu za perilo?
Ni mi jasno zakaj, res so mlace posebni.

New Report

Close