Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj si mislite o tipu, ki je pri 30+ še devičnik?

kaj si mislite o tipu, ki je pri 30+ še devičnik?

Jaz s takim ne bi hotela imet nič. Kar pa seveda ne pomeni da padam samo na jacke, ki so položili že cel bataljon žensk.

madona no, pa kaj na se te kar postreli ali kaj? ali niso ljudje? pa saj nismo vsi zrastli gor v istih družinah, se isto šolali, imeli iste prijatelje, da bi bili vsi vsem enaki….
ne razumem vas in ne gre mi v glavo kako z lahkoto lahko nekoga obsodite, da je to in ono, ker pač ne sexa?

najbolje kar v prepad z takimi a ne, kot v šparti ……. bolano[/quote]
nisem rekel da je treba s takimi v prepad, ne mi polagat besed v usta.
Ampak tip ki je star +30 in ki bi ga moral namakat že vsaj polovico svojega življenja, pa ga ima pri teh letih še vedno na suhem pač ni primeren za kakšno resno in normalno žensko.
Tukaj ni govora le o tem da bi moral tak tip zdaj nujno bit že poročen ali pa imet resno partnerico, ampak le o seksu.
Več kot dovolj časa je imel za to da bi ga vsaj nekajkrat namočil – pa tega v 16 letih ni izkoristil, torej je s takšnim tipom več kot očitno nekaj narobe.

Jaz sem enega poznala, ki je bil devičnik do svojega 28 leta. Rekel mi je da je imel samo eno žensko seksal je pa z njo 2krat. In še ko sem se družila z njim, je tip zardeval, postal rdeč po obrazu, vratu in ga vprašam zakaj je rdeč. In pravi da je živčen če je skupaj z žensko da vedno dobi tako reakcijo! Meni je bilo druženje neprijetno zato se nisem več hotela dobivati, dal mi je neprijeten občutek kot da jaz ne morem biti to kar sem in kot da se dobivam z 11 letnim otrokom. Tudi sama menim da so taki moški, ki so v odrasli dobi še vedno devičniki da imajo resne psihične težave in izkrivljen pogled na ženske in nasplošno na seksualnost.

Trapa! Torej verjetno velja tudi obratno. Če je ženska dolgo nedolžna, je to zato, ker pri moških ni priljubljena??? Si pa res pametna, ni kaj! Verjetno se tako tolažiš, ker si sama nedolžnost izgubila že v OŠ.

Poznam nekaj takšnih moških, pa, žal, razen ex župnika (jap, pa še ta je za moje pojme malo čuden:-)) ne morem ravno reči, da imajo vse pošlihtano v glavi. Tako da, hmmmm, najbrž obstaja res tini mini verjetnost, da je tak tip normalen, odrasel osebek, primeren za neko resno zvezo, zato bi se ga jaz najbrž raje izognila.

ne bi lih na prvo žogo sodb dajal… ker je veliko različnih razlogov za tako stanje – nekateri so bolj razumljivi razlogi, nekateri manj. se pa strinjam s tistim delom, ko praviš, da taki moški po vsej verjetnosti nimajo najbolj zdravega in uravnovešenega pogleda na spolnost in medsebojne odnose… skratka veliko frustracij

ne bi lih na prvo žogo sodb dajal… ker je veliko različnih razlogov za tako stanje – nekateri so bolj razumljivi razlogi, nekateri manj. se pa strinjam s tistim delom, ko praviš, da taki moški po vsej verjetnosti nimajo najbolj zdravega in uravnovešenega pogleda na spolnost in medsebojne odnose… skratka veliko frustracij[/quote]

Torej – run Forrest… run!

Joj nooo, kako površinsko jemljete to in kako je vsem jasno, da je tip na mamini zizi, kako zardeva, kako je štorast…..

Takih možakarjev je kar nekaj. Vzroki so različni, nikakor pa ne tako plehki, kot jih navajate vi.

In če je ‘fant’ pri 30-tih še vedno nedolžen – prav nikjer ne piše, da ne bo odličen ljubimec “moni”, ki tukaj gobca, ki ga bo vpeljala v sladostrastje. Seveda je pa zelo verjetno, da bo za ceno češplje vzdrževal njene froce, ki jih je nafu*kala v svojem aktivnem lajfu in na koncu izvisela.

Si med njimi? 🙂

Zdaj pa zares – ne, nismo vsi plehki, samo izkušnje so nas pač pripeljale do spoznanja, da ima tak moški (ali pa ženska) zelo zelo verjetno neke hude frustracije, na podlagi katerih imajo izkrivljene predstave o odnosih med moškimi in ženskami.

Ne bi hotela nič imet z njim.

Tiste, ki govorite, da smo ostale plehke: povejte s koliko takimi starimi devičniki ste imele razmerje? Plehkost lahko očita le tista, ki je razdevičila kakega 30+ letnika, ostale pa raje ne govorite blesarij.

Pa saj ni važno, kakšni so taki moški, dejstvo je da to ni normalno in pika.

Mah, zelo butasto in plehko razmišljanje. Razlogov je velikov, po vsej verjetnosti pa je od odzadaj kakšna zloraba iz otroštva, tako čustvena kot fizična. Tako, da po vsej verjetnosti, ga ne bi ogovarjala, prav tako kot ga ne bi sodila ino pravtako ne bi njegovega zaupanja šširila širnem svetu ter se zraven hehetljaja.

madona no, pa kaj na se te kar postreli ali kaj? ali niso ljudje? pa saj nismo vsi zrastli gor v istih družinah, se isto šolali, imeli iste prijatelje, da bi bili vsi vsem enaki….
ne razumem vas in ne gre mi v glavo kako z lahkoto lahko nekoga obsodite, da je to in ono, ker pač ne sexa?

najbolje kar v prepad z takimi a ne, kot v šparti ……. bolano[/quote]
nisem rekel da je treba s takimi v prepad, ne mi polagat besed v usta.
Ampak tip ki je star +30 in ki bi ga moral namakat že vsaj polovico svojega življenja, pa ga ima pri teh letih še vedno na suhem pač ni primeren za kakšno resno in normalno žensko.
Tukaj ni govora le o tem da bi moral tak tip zdaj nujno bit že poročen ali pa imet resno partnerico, ampak le o seksu.
Več kot dovolj časa je imel za to da bi ga vsaj nekajkrat namočil – pa tega v 16 letih ni izkoristil, torej je s takšnim tipom več kot očitno nekaj narobe.[/quote]

Malo beri za sabo, kaj pišeš!
Zakaj bi resna ženska hotela enega neresnega, ki je imel že kup žensk, enega do kraja obrabljenega?

Hm, katero razmišljanje konkretno je plehko?!? Saj tudi ti priznavaš, da ima neke travme in frustracije in da ga ne bi ogovarjala. Torej?

Hm, katero razmišljanje konkretno je plehko?!? Saj tudi ti priznavaš, da ima neke travme in frustracije in da ga ne bi ogovarjala. Torej?[/quote]

Ne bi ga ogovarjala po spletu ali pa prijateljicami … lol

Hm, katero razmišljanje konkretno je plehko?!? Saj tudi ti priznavaš, da ima neke travme in frustracije in da ga ne bi ogovarjala. Torej?[/quote]

Ne bi ga ogovarjala po spletu ali pa prijateljicami … lol[/quote]

Pa še nekaj, a če je oseba v stiski ali ima kakšno travmo, a to pomeni, da moram še jaz pljuniti na njo. Plehko, sicer sem pa končala, ker vidim, da ne razumeš

hm, jaz si pod pojmom ogovarjati predstavljam, da z nekom navežeš stik, ga ogovoriš, ne pa opravljaš povsod…

Ne bi ga ogovarjala po spletu ali pa prijateljicami … lol[/quote]

Pa še nekaj, a če je oseba v stiski ali ima kakšno travmo, a to pomeni, da moram še jaz pljuniti na njo. Plehko, sicer sem pa končala, ker vidim, da ne razumeš[/quote]

Ja, imaš prav, res nisem razumela, ker si nelogično napisala. Seveda se strinjam, da pač po nikomur ne pljuvaš, vseeno pa s takšnim tipom ne bi ne ti ne jaz hoteli imeti nič. A je tako?

Pa še nekaj, a če je oseba v stiski ali ima kakšno travmo, a to pomeni, da moram še jaz pljuniti na njo. Plehko, sicer sem pa končala, ker vidim, da ne razumeš[/quote]

Ja, imaš prav, res nisem razumela, ker si nelogično napisala. Seveda se strinjam, da pač po nikomur ne pljuvaš, vseeno pa s takšnim tipom ne bi ne ti ne jaz hoteli imeti nič. A je tako?[/quote]

Am, prosim argumentiraj kaj je nelogično. Pa ne mi s semantiko.

Ne vem kaj bi storila, ker ne vem kakšna je njegova zgodba, ali pa od katere druge osebe, zatorej tudi ne morem sedaj vedeti in dajati v naprej sodbe, kaj bi storila in kaj ne bi. Ne vem če razumeš sicer …

Eh potem se ne trudi 🙂 Kaj je v tvojem zapisu nelogično? To, da uporabljaš napačno besedo – ogovarjati pomeni čisto nekaj drugega, kot pa si očitno hotela povedat. Zato pa smo te nekateri očitno razumeli narobe.

Pa da preidemo k bistvu – kot praviš, ima takšna oseba v ozadju nekaj, kar ga je očitno zaznamovalo. Četudi je to kakšna zloraba, jah, žal ima tak človek še vedno frustracije in popačen pogled na svet. Roko na srce – takšnega partnerja si v resnici ne želi nihče. Ok, mogoče kakšna ženska, ki ima sama svoje travme in nenormalno potrebo po pomoči drugim, ampak to je potem spet ene vrste pshihične bolezni.

Skratka – glede na res minimalno verjetnost, da je tak tip “normalen” (pač čustveno zrel, z zdravim odnosom do žensk in ostalih), se bi ga večina pač raje izognila.

a. SSKJ
ogovárjati -am nedov. (a)

1. z besedo, stavkom zaèenjati
pogovor: ogovarjati mimoidoèe; vedno
jih je prijazno ogovarjal; tujci so nas
ogovarjali v najrazliènejših jezikih // v
nagovoru, ogovoru uporabljati naslov:
ogovarjali so ga (s) tovariš predsednik /
ogovarjati koga z imenom

2. nar. opravljati, obrekovati: ogovarjati
sosede; tvoja navada je, da vsakega
ogovarjaš / neprijetno je, ko že vsak
ogovarja tvoj slabo obdelani vinograd

b. Vidim, da res ne razumeš. Čao. Se mi ne da 🙂

?!? Se posipam s pepelom, ker pač ne razumem čisto vsakega narečja. Mogoče bi pisala v zbornem jeziku, ki je bolj razumljiv tudi nam, ki očitno nismo iz vaših krajev? 🙂

Ja, ali pa če sama obogatiš besedni zaklad … win-win za obe 🙂

Ja, ali pa če sama obogatiš besedni zaklad … win-win za obe :)[/quote]

Ja, to ni problem, samo če bi ti rada, da te razumejo, kaj želiš povedat, bi pa najbrž bilo dobro, da bi pisala tako, da bo takoj jasno vsem. Kaj praviš? Je to dober nasvet? 🙂

Mimogrede, kakšno narečje pa je to?

Ja, ali pa če sama obogatiš besedni zaklad … win-win za obe :)[/quote]

Ja, to ni problem, samo če bi ti rada, da te razumejo, kaj želiš povedat, bi pa najbrž bilo dobro, da bi pisala tako, da bo takoj jasno vsem. Kaj praviš? Je to dober nasvet? 🙂

Mimogrede, kakšno narečje pa je to?[/quote]

Am, nič posebnega je kar pogosto uporabljena beseda. Slamnate može ti pa prepuščam.

New Report

Close