Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kaj so delali vodje zdravstva zadnje pol leta, da so zdaj tako presenečeni

Kaj so delali vodje zdravstva zadnje pol leta, da so zdaj tako presenečeni

Kake ljudi imamo na ministrstvu, da v pol leta niso bili sposobni organizirati več postelj zaradi okužb??? Kaj so pričakovali, da bodo okužbe padle v zimskem času?

 

Kaj se pa niste cepili…

Ce hocete pomagat zdravnikom, sestram na kovid oddelkih jim boste najbolje pomagali tako, da ne letate okoli, da otroke pustite doma in jih ne posiljate v sole itd.  Ampak ne lagodje je le lagodje kajne ljudje.

Videe moje pametne glave!

 

Malaa!?

 

Što me nečeš?

Pol leta? Ma imeli so skoraj dve leti na voljo, pa niso nič naredili-celo preprečevali so bolnim vstop v zd in bolnišnice! Bolnišnice niso za zdrave ljudi ampak bolne. In ker so keš v svoje žepe tlačili, razumljivo da ni bilo denarja za zdravstvo in sam kader. No razen zdravnikov ki so kasirali dodatke brez da bi sploh šli na delo.

In potem smo ljudje krivi?? Necepljeni? Jaz sem s 4,5mesečnim čakanjem na delo/višjo silo zaradi butaste vlade dovolj dala v to koronsko malho. Keša so mi kar precej dolžni pol pa naj se grem še cepit in strup v svoje telo dajat in prevzet odgovornost, če bi se sfižilo? Pa saj ste umobolni!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:33

Pol leta? Ma imeli so skoraj dve leti na voljo, pa niso nič naredili-celo preprečevali so bolnim vstop v zd in bolnišnice! Bolnišnice niso za zdrave ljudi ampak bolne. In ker so keš v svoje žepe tlačili, razumljivo da ni bilo denarja za zdravstvo in sam kader. No razen zdravnikov ki so kasirali dodatke brez da bi sploh šli na delo.

In potem smo ljudje krivi?? Necepljeni? Jaz sem s 4,5mesečnim čakanjem na delo/višjo silo zaradi butaste vlade dovolj dala v to koronsko malho. Keša so mi kar precej dolžni pol pa naj se grem še cepit in strup v svoje telo dajat in prevzet odgovornost, če bi se sfižilo? Pa saj ste umobolni!

Takile idioti ste krivi, da smo tu kjer smo!

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.11.2021 ob 19:19

Ce hocete pomagat zdravnikom, sestram na kovid oddelkih jim boste najbolje pomagali tako, da ne letate okoli, da otroke pustite doma in jih ne posiljate v sole itd.  Ampak ne lagodje je le lagodje kajne ljudje.

PODPIS ‼️

 

Odgovor na objavo uporabnika
rad imam butle, 14.11.2021 ob 19:39

Takile idioti ste krivi, da smo tu kjer smo!

to pa kar naslovi na tiste, ki so zadolženi za stanje v zdravstvu Aja saj res, njim ne upate reči da so idioti! Phhhhhh.. isto sranje kot tisti ki se izživljate nad ljudmi, ki preverjajo pct namesto na tistega ki je to uvedel!

Odgovor na objavo uporabnika
Bravo Yram, 14.11.2021 ob 19:42

PODPIS ‼️

 

Pametnjakoviča povejta: kdo mi krije izpad dohodka, če imam otroka doma??? Nismo vsi v pisarnah v službah, da lahko delamo od doma!

New Report

Close