Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so to za ene kače?

Kaj so to za ene kače?

Nobenega dvoma ni, da gre za goža, vsaka stara teta bi ti takoj povedala, nisem pa bral njegove nevednosti in črev, ki jih je lepilo in razvleklo na forum. Skratka, poznavlec kač ne bo nikoli, če ne pozna niti navadnega goža, pa lahko bere stotine knjig o kačah. Takih iammo kar precej povsod, ki se nekaj napiflajo, v reali pa nimajo pojma o ničemer.😅
[/quote]

Ja, zato imamo pa tebe tuki 😉

Ja, zato imamo pa tebe tuki 😉
[/quote]

Popravek: za to


Nisem bral celih črev, ki si jih napisalo, ampak kako to, da kot tak strašanski poznavalec kač, ne prepoznaš takoj mladega navadnega goža iz slike, ki jo je prilimala avtorica?
[/quote]

Ti, ki me imaš za srednji spol, si itak razred zase. Moje sožalje. Ko boš čreva še malo pozorneje bralo in zraven tudi malo razmišljalo (če imaš to sposobnost, seveda), boš morda ugotovilo, da so tvoje domneve totalno brezpredmetne. Goža sem mimogrede od vseh kač srečal še najmanjkrat, pa nikoli ni bil tako intenzivno zelene barve, kot je na sliki avtorice in tudi tvoji objavljeni. Aja, a te moram vikat?😏

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Nisem bral celih črev, ki si jih napisalo, ampak kako to, da kot tak strašanski poznavalec kač, ne prepoznaš takoj mladega navadnega goža iz slike, ki jo je prilimala avtorica?
[/quote]

Haha, misliš, da so vsi fejst fantje brezjajčniki, kot si ti? Si kot stara baba, ki šnopc fehtari, dj mi eno kačjo slinco, mam prah v grlu in sušo v glavi?

Ti, ki me imaš za srednji spol, si itak razred zase. Moje sožalje. Ko boš čreva še malo pozorneje bralo in zraven tudi malo razmišljalo (če imaš to sposobnost, seveda), boš morda ugotovilo, da so tvoje domneve totalno brezpredmetne. Goža sem mimogrede od vseh kač srečal še najmanjkrat, pa nikoli ni bil tako intenzivno zelene barve, kot je na sliki avtorice in tudi tvoji objavljeni. Aja, a te moram vikat?😏
[/quote]
Pa kaj ti pomaga, če lepiš čreva, se piflaš, v praksi pa ne ločiš muhe od slona? Tega imamo danes na vsakem koraku, ljudje z diplomami, pa za nobeno rabo nikjer, ker ni sposobno napiflanega prenest v realo, kaj šele kaj videt, od tega v praksi, kar se je piflalo.

Ti, ki me imaš za srednji spol, si itak razred zase. Moje sožalje. Ko boš čreva še malo pozorneje bralo in zraven tudi malo razmišljalo (če imaš to sposobnost, seveda), boš morda ugotovilo, da so tvoje domneve totalno brezpredmetne. Goža sem mimogrede od vseh kač srečal še najmanjkrat, pa nikoli ni bil tako intenzivno zelene barve, kot je na sliki avtorice in tudi tvoji objavljeni. Aja, a te moram vikat?😏
[/quote]
In kje ti vidiš živo zeleno barvo? Kako ti ne potegne niti to, da že na sliki ni živo zelena barva in da telefon ustavri že tako dosti bolj žive barve, kot so v reali? Prvo pomisliš na čreva od nakladanja o tujih vrstah? O tem govorim, da džabe danes napiflano pri 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ker od tega ni nič, niste sposobni povezat ničesar napiflanega z realo in prakso.

Jaz napiflan, o tujih vrstah?? As gobe jedlo? Une k ti skrivijo sliko?🤣 Vidim da nima smisla…lep vikend kakorkoli, tut če vidiš da je danes torek.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Aja, pol samo po monovsko lepiš z neta sem, pa ne veš sploh kaj, dobro.😅 D ate ne bodo zeleni kuščarji prestrašili, kot tujerodna vrsta, ker jih je polno pri nas.😅


To ni živo zelena kača, je čisto lep mlad navadni gož, z velikimi zapeljivimi okicami.[img]http://galerija.foto-narava.com/albums/userpics/101443/kaca{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20IMG_2657.jpg[/img]
[/quote]

Je to zelena mambica? 😉

Saj čez par mescev bo na novicah, da je sprehajalec umrl zaradi ugriza mambe, kar bo itak ugotovljeno šele par mesecev zatem, ker noben ne bo pomislil na obdukciji, da je šlo za mambo 🙂 Take stvari dela folk nalašč. Bivši cimer isti psihič, navlekel insektarije v flat in okužen les z osami in jajčeci nosil na Pržan in opazoval razvoj. Namerno jih je naselil, tako kot nekdo drug azijskega sršena, kot pravijo, da je prišel z ladjo med tovorom, mhm, gojil jih je nekdo in izpustil.


In kje ti vidiš živo zeleno barvo? Kako ti ne potegne niti to, da že na sliki ni živo zelena barva in da telefon ustavri že tako dosti bolj žive barve, kot so v reali? Prvo pomisliš na čreva od nakladanja o tujih vrstah? O tem govorim, da džabe danes napiflano pri 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ker od tega ni nič, niste sposobni povezat ničesar napiflanega z realo in prakso.
[/quote]
Avtorica je napisala, da je videla ŽIVO zeleno kačo.
Beri 1. post.

Pa bolfenk bo mu pomagal

https://youtu.be/Hv6PFAHhuew
[/quote]

jaaaaa pa hvala nooo
kak fajn ga je slišat spet po dolgem času!
zakaj veje pobira če pa na plin kuri – s stola sem padla

Preberem naslov in pomislim, da gre za Monovske kače. Se ve katere so.

Da bi tak zelena bla to ni domače, morebiti si smuka vidla na sonci da se sveto zelenkasto al je pa keri opet spusto. Smukov pa ribaric je dosti za Dravo samo preblizi ni hoditi tam ko so mrtvi rovi reke, ka tok od gore prinese pa zaplava not. Lani smo vidli dva kajmana sigurno meter duga tam ko so eno potegnili mrtvo ven par let nazaj. Tak malega otroka komot notri cukne

Aja, pol samo po monovsko lepiš z neta sem, pa ne veš sploh kaj, dobro.😅 D ate ne bodo zeleni kuščarji prestrašili, kot tujerodna vrsta, ker jih je polno pri nas.😅
[/quote]

Ti pa mojih tanarbol fejst fantov, ki sem jih učila, ne boš prav nič v nič devalo, te bom s piskrom po glav, da se ti bodo mambe kresale in jih boš po svoji navadi po golih ritih šeškalo in se slinilo zraven.
Suši je že fejst fant, lahko bi se zgledovalo po njem! Amen.


Nisem bral celih črev, ki si jih napisalo, ampak kako to, da kot tak strašanski poznavalec kač, ne prepoznaš takoj mladega navadnega goža iz slike, ki jo je prilimala avtorica?
[/quote]Počas bo treba očala nabavit!

Počas bo treba očala nabavit!
[/quote]
Česa multinično znova nisi bilo sposobno razumet? 😅

New Report

Close