Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste po horoskopu?

Kaj ste po horoskopu?

Kako izvem, kaj imam jaz v ascendentu??A mi lahko katera pomaga!!!
Hvala!

Ojla!
Levinja in oven, otroci pa: vodnar, rakica in rakec.
Men se zdi fajn, pa tudi, če ne, nimam kaj…
Lp, Mateja

In…se tudi pri vama odraza kaj leva….v meni ga je kar precej :))))

Kateri dan v marcu pa je vajin? Moj je 14 ;))))

Za tjm:
http://www.lunin.net

Jaz sem pa vodnar (prva dekada), v podznaku (ascedent) tehtnica, luna pa je v škorpijonu. Ubijalska kombinacija… :o)
Moj je pa škorpijon (prva dekada), v podznaku prav tako tehtnica, luno pa ima v raku.
Naraščaja pa še nimamo

Rakica + ribon = ribica + rakica + devičnik

Lp,Tatjana

Tehtnica

Jaz pa čisto taprava BIKICA.
V vseh pogledih. Za nobeno ceno ne menjam znamenja-ta mi najbolj paše.

Sicer pa draga ŠKORPIJONKA;
želim Ti veliko zdravja, sreče in uresničenih sanj.
Nena.

Lepo praznovanje – dan je čudovit.

Še ena, jaz imam tudi leva v ascendentu…. sicer je pa moj dan 2.

Se tolažim s tem… Ampak moj levček v podznaku tudi kdaj zarjove, tako da se znam branit… Takrat pa škorpijon umakne klešče :))) Kako bo pa bikec reagiral, bomo pa videli… :)))

mami – tehtnica
oči – lev
pikica – kozoroginja
pikec – oven

Jaz bik, ati škorpijon in mala levinja – včasih je še bolj pestro kot v živalskem vrtu!
LP,T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

…jaz kozoroginja…ati bik….malček lev

….še bo pestro, hehehehe….

Naša štalca pa je sestavljena iz ovnice (tipična) in devičnika (haha), ki imata za naraščaj ribico in levčka.

Lep pozdrav, Marjeta

Jaz-ribica, moz-vodnar in sincek-oven!!!!

ena stran za hitro računanje

z.

Zdaj pa ne vem točne ure rojstva, upam, da mi je vseeno prav izračunalo. Naj bi imela vodnarja v ascendentu …!Morda pa res!Jaz več ne verjamem v te horoskope, kot je zadnjič ena omenila, kako so dvojčki dvolični, ampak jaz poznam ogromno ljudi, ki po horoskopu niso dvojčki in so zelo dvolični. Namreč tudi jaz sm dvojček in nisem niti malo dvolična.
Poznam tudi ogromno nedolgočasnih devic in nearogantnih levov in brezsrčnih ribic …

Sploh mi ni prej potegnilo:-(((((

Jaz sem pa “po horoskopu” Kristjana…

A tole prav zračuna, ker mi kao podznak ne štima? Nekoč na eni drugi strani mi je izračunalo drug podznak.

Ribica+tehtnica=mala strelka

astrološko smo kar pisana družinica; mamica – zaščitniška rakica (podznak lev), ati-kreativni vodnar, dete- glasni levček

Jaz- riba
mož – strelec
sin – rak
hći – vodnarka

kozorog – atipičen….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Jaz sem ribica-tipična. Moj lubi tehtnica. Najin knedlček oven.

April – BIK, kaj drugega si sploh ne predstavljam, da bi lahko bila.

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Mami – ribi
ati- lev
mulček: dvojčka

lp, neja

New Report

Close