Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj storiti hči v soku podpisala sporazumno odpoved ne da bi to vedela

kaj storiti hči v soku podpisala sporazumno odpoved ne da bi to vedela

To je pač cena za “šolo življenja” …
Glej, naredila je napako in naj se iz nje nekaj (čim več) nauči.
Vem, da je hudo in posledice (brezposelnost) zelo neprijetne, toda kar je je. Bolj kot se nekaj sekirat za nazaj (četudi ji hipotetično uspe razveljavit podpis, ji bo pa sledilo šikaniranje/mobing) naj vrže vso energijo v iskanje nove zaposlitve.

V bodoče pa naj takšne “ultimat” podpise pogodb odkloni, ker je vedno čas za premislek. Kajti če ga ni, je to že več kot zadosten znak, da je podpis v svojo škodo.[/quote]

Žal, a se strinjam z navedenim. Cena za neumnost, tko to je. Nikoli več ne bo podpisala nečesa, kar ni prebrala. Sedaj pa naj pozabi in gre naprej.

Naj vlomi v pisarno in ukrade drugi izvod tistega, kar je podpisala, preden naredijo kopije.

Zmeraj se lahko izgovarja, da je bila prisiljena – paziti je potrebno da pravočasno to uveljavlja.

Meni se je nekaj podobnega zgodilo. Sem šel v gostilno zvečer in mi je prijatel poturil flašo vina. Sicer nisem mislil pit, ampak me je presenetil. Sva stolkla dve ali tri flaše, bil sem v šoku. Potem sem naredil prometno. Kaj naj naredim zdaj?

Bivši jugoslovanski komunizem okrivi za nesrečo.

Pa se ti vtakni v resno temo in najdi rešitev! Boš kaj predlagal(a), da se najde služba punci? Od pljuvanja po meni ne bo ona nič bolj zaposlena. Kako boš pomagal(a)?[/quote]

fuj in fej od človeka-zadnjič.[/quote]

Zakja fuj in fej od človeka. Prav je napisal. Sicer pa nekaj je delo od junija 2014, nekaj drugega pa če bi bila tam zaposlena od 2004. Kakšno odpravnino si je pa v teh nekaj mesecih zaslužila? Koliko let bi pa ona zdaj na zavodu bingljala, če je nekaj mesecev o minimalke v sklade vplačevala?

Kot delodajalec bi nekoga, ki je tako hitro v šoku revež, itak že zdavnaj iz službe vrgel, ker tudi pri delu ne more biti zanesljiv. Bo na blagajni hotu nekdo s kartico plačat pa bo v šoku in ne bo podpisa preverila. Bo nekdo hotel kupiti kondome, pa bo v šoku rekla, da jih nimajo, namesto, da bi mu pokazala polico s kondomi….

New Report

Close