Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vas v pisanju drugih najbolj moti (komentar na ravnokar izbrisano temo)?

Kaj vas v pisanju drugih najbolj moti (komentar na ravnokar izbrisano temo)?


Zraven se še tale Desirus itd počuti zlo pomembnega, ker nam plebsu ne izda , katera tema je bila brisana. Tipičen južnaški manipulator
[/quote]
Brisane teme nisem prebrala, me ni bilo tu.


Brisane teme nisem prebrala, me ni bilo tu.
[/quote]

Jaz se pa ne spomnim, kje sem takrat bil. Zdi se mi, da nekje v Alpah.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

da se teme v katerih ‘nastopa’ predrzni in nesramni viharni jezdec v najkrajšem možnem času izbrišejo, medtem, ko je pljuvanje po ostalih forumaših dovoljeno!!

da ga boli, ko kaj bere.
Kroti naj svoj firbec, ne pa s prijavami za brisanje, ustvarjalnost drugih

Predalčkanje. To me najbolj moti.
Toliko je usod, življenjskih poti – vsak posameznik ima svojo zgodbo, ki SE NE MORE popredalčkati kar tako in zato je izredno površno in nespoštljivo od sodelujočih v debati ocenjevati odločitve ljudi.
Seveda nas predsodki “varujejo” pred slabimi odločitvami in ljudmi, ampak lahko se zgodi, da naredijo več škode kot koristi.

Ostal sem brez besed.

V temi ni bilo nič napačnega zapisano in tudi nič žaljivega v primerjavi z omenjeno osebo, ki res nori in dnevno presega vse meje normalnosti. Osebek je najbrž od prebrane resnice onemel:)))
Merila pa so reč večplastna za opurabnike.

Kdo vam je pa glede Viharca kriv? Sami, ker odprete vsako temo, kjerkol se pojavi 😁
Ko se začnete z njim prepirat, je pa jok in stok in na drevo.


Nedoločnik =/= pogojnik. Samo povem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ko si mlad tega ne veš, če pa si še neumen poleg, pa tega ne zveš niti kasneje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kar odpri temo. Ko bo na nekje že tekoče tekla debata na drugi, tretji strani, se bo viharno prihlulilo in ti jo zasmetilo, da bo le še za na gnoj.
Tam se edinole prežveči take zajedavce.

Ko si mlad tega ne veš, če pa si še neumen poleg, pa tega ne zveš niti kasneje. 🙂
[/quote]
Ja, to velja za tiste, ki še nimajo niti ‘z’ od zorenja.
Nekateri so pa toliko dozoreli, da jih ne more kdorkoli užaliti. Vedo namreč, da vsak gleda stvar s svojega stališča, zato z žalitvijo pove veliko o sebi, nič pa o tistem, kateremu je žalitev namenjena.

zakaj je bila izbrisana zadnja tema? je bila krivda moja? saj nisem bila prevec osebna, ali pac? se opravicujem vsem ranjenim, prizadetim, zalostnim ali jeznim, ni bilo slabonamerno.


Kakšna/o čem je bila izbrisana tema, da ne boš samo jokal in jamral?

Padlo je po viharnem padalcu in njegovem večnem smetenju in žaljenju po forumu. Prav mu je in sem vesela. Forum si zasluži primernost pa čeprav je virtuala.

Seveda NE.
Tu imaš čisto prav.

druga vesela, nacin ni bil primeren. Avtorica bi se lahko spihala tudi drugace. Tek tudi pomaga.

mene v pisanju drugih nč ne moti, sej me noben ne sili, da berem tisto kar oni pišejo. Pač razmišljam v smislu…, njegova stvar, če tako piše in razmišlja.
Me pa moti, ko me nekdo napade zarad tistega kar napišem in ne vem kaj je to za en lole, v zadnjem času je ta, ki me napada res neokusen…, al je to moški al ženska, nimama pojma… Teh ljudi, ki pišejo pod nedololočenim spolom jst enostavno ne morem razumet kako funkcionirajo v življenju. Mi je pa jasno, da so to prvoklasni hinavci od ljudi, s katerimi moreš imeti čim manj bilo kakšnega koli opravka in zarad takih ljudi sam seb rečem…, ej, res si car, poglej ta šoder od ljudi kaj pišejo, ko me napadajo z udarci pod pasom. virtualo ne moreš čist zared jemat, ne smeš jo pa tud za hec jemat, ker tisti, iz katerih bruha ogenj v črkah in nek bes, jutr lahko zarad tega besa, za šalo malo pobije nedolžne ljudi na ulici, nič krive niti dolžne tako nevarnemu človeku.
Virtuala ti more bit čisti relax, pa nč drugega.

Dober poskus. Vas na forumu dobro placujejo, da postavljate taksna vprasanja. Pa vec srece drugic.

Ne razumem te…Ti si pisala? Tvoja krivda? Se opravičuješ in spodaj pišeš, da bi avtor lahko drugače napisal, povedal. Nič jasno, pa tudi življensko potrebno ni to vedenje. By.

Opravicila sem se za Xrobovo temo, ki je bila izbrisana, saj nisem bila prepricana, ce ni po moji krivdi. Zato sem zapisala ‘zadnja izbrisana tema’ in zanjo se res opravicujem.

Odgovor, ki ga citiras, je bil namenjen neprijavljenemu niku, drugi veseli, ki je obelodanila o kateri temi pise Desiderius.

Upam, da je zdaj malo bolj razumljivo.
ne bom smetila vec, uzivajte v lepem dnevu 🙂

xxxpistacija umro

No, jaz pa mirne duše priznam, da sem “snežinka”. Občutljiva za sebe, še toliko bolj pa za druge. Sploh ne vem kaj me še vleče na ta forum, ker niti ena od tem ne mine brez žaljenja in očitkov. Ja, res je vsaj pol tem čista provokacija, ampak to je že stvar administratorjev. Če pa nekdo vpraša za nasvet najbrž res ni težko odgovoriti. Pa tudi če bi ta oseba dejansko do informacije lahko prišla tudi sama (google) ali je v osebni stiski, za katero pa se več ali manj že sluti odgovor. Pomagaj če moreš, preskoči če ne veš ali pa se ti ne da.

Absolutno sem za konstruktivno kritiko, povsem razumem in sprejemam različnost mnenj, še prav vesela sem drugačnih pogledov na isto stvar, tudi s tem se bogati naše znanje, razgledanost in izkušnje. Ampak kaj si več, če namesto konkretne informacije napišeš “a ne znaš uporabljat interneta”? Ali namesto stavka, da se z mnenjem ne strinjaš in normalne obrazložitve sogovornika ozmerjaš s kretenom, idiotom, retardirancem, zaplankancem, pedrom, kuro, kozo, katolibanom, domobrancem, levakom, ljubiteljem muslijev, slovenceljnom …. samo zaradi tega ker ne deli tvojega mnenja, ki ga večina tako ali tako ne pove in argumentira. No, saj sem bila še mila, večinoma so oznake hujše. Kaj imaš res od tega? Večinoma je tako ali tako oznaka povsem zgrešena. In v ničemer ne ponudi odgovora na osnovno vprašanje avtorja.

Priznam, vedno sem mislila, da je to nekaj slabega, ampak v današnjem svetu dejansko pogrešam (samo)cenzuro.

New Report

Close