Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vidite tako sexy na starejših ženskah – bljak

Kaj vidite tako sexy na starejših ženskah – bljak

leta niso pomembna ampak ona je v tem primeru latentna pedofilka, zrela za prijavo.

Ne vem, o kakšnih letih govoriš, ampak po moje je isti drek, če ima ženska 17 let mlajšega, kot če ima moški 17 let mlajšo.
[/quote]

17 let starostne razlike v vsakem primeru kaže na pedofilijo.

17 let starostne razlike v vsakem primeru kaže na pedofilijo.
[/quote]
Stoletnik ki ima 83 letno smrkljo je pa sploh višek. In obratno, 83 leten mulc… kam pa pridemo.

17 let starostne razlike v vsakem primeru kaže na pedofilijo.
[/quote]

a si prijavil francosko premierko? Kakšna pedofilija, če sta oba odrasla. To je bolj naravno, da je ona starejša, saj ženske živijo dlje od moških. Problem je edinole plodnost, ki je morda ni več.

Glejte na to kakor hočete. Meni se zdita neokusna. Seveda se je napalil na njo zaradi sexa, ona pa tudi. Zdaj sta kao zaljubljena. Ona pravi, da dokler bo trajalo bo pač trajalo. Ne bo trajalo niti dve leti, ko mi bo spet jokala na rami. Kako so lahko ženske rako usekane ori 42 tih.

a si prijavil francosko premierko? Kakšna pedofilija, če sta oba odrasla. To je bolj naravno, da je ona starejša, saj ženske živijo dlje od moških. Problem je edinole plodnost, ki je morda ni več.
[/quote]
No če si pameten, pri teh letih povprašaš tudi če sklepi ropotajo in podobno:-)

17 let starostne razlike v vsakem primeru kaže na pedofilijo.
[/quote]

Potem sem jaz, ki sem poročen z 34 let mlajšo, dvojni pedofil? Ko sva se spoznala, je imela 21. Ti pa hitro teci na policijo!
In

Stara 58 let, vsak mi pripiše najmanj deset manj. Res velikokrat opažena pri mlajših pa ne samo malo! mlajših. Ampak! Še enkrat nisem pomislila, da bi se ogrela za toliko mlajše na račun svojega videza. Ker v sebi pa premorem toliko zdravega razuma, da ti mladiči res nekaj pogrešajo; bodisi potrditev samega sebe kar jim glede na leta ne bi bilo potrebno, se želijo postavljati pred drugimi z dobrim ulovom, iščejo preskrbljenist in komuniteto, iščejo mamo…Ne hvala, to mi ni potrebno! Čez par let oa…??? Ni pa vedno tako in se najdejo taki, ki pa jim res rata iz ljubezni in ne kar tako; zaradi trenda. Seveda se pa najdejo tudi ženske pacientke s tamimi željami po izstopanju…z mladci 🙂

a si prijavil francosko premierko? Kakšna pedofilija, če sta oba odrasla. To je bolj naravno, da je ona starejša, saj ženske živijo dlje od moških. Problem je edinole plodnost, ki je morda ni več.
[/quote]

Plodnost zna biti res hud problem 🙁

In ko se ti bo še tretjič prijokala na ramo, jo boš še zmeraj tolažil….. no, vidiš, kako dobra seksulja je 🙂

New Report

Close