Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vse ljudje prodajajo, OMG

Kaj vse ljudje prodajajo, OMG

Najbrž nimajo kam, ker imajo premajhno stanovanje. Zato ga pa prodajajo, a ne?[/quote]

No, jaz bi vsaj perilo pospravila pa milijon drobnarij s polick, pa omare zaprla….[/quote]

Enako bi jaz, zaprla omare, pospravila postelje, pult, vsaj nek red kolikor toliko, glede na to, da gredo fotke v javnost.

Ampak, ko smo kupovali stanovanje, me to sploh ni motilo, itak nisem gledala opreme, ampak razpored prostorov, okna, parket, skratka tisto kar ostane, ko odnesejo ven stvari.

Jaz sem enkrat sem gor nalepila fotke verjetno rekordno natlačenega stanovanja iz oglasa 🙂 Sem se takoj nehala sekirat zaradi (ne)reda pri nas doma. Tam (očitno) žena niti moža ni pospravila s kavča, kaj šele kaj drugega 🙂

No, je pa to ena osnovnih fint, kako hitreje prodati stanovanje – da je čisto, pospravljeno, po možnosti sveže pobeljeno. Zgleda takoj par jurjev več vredno. Ampak eni se očitno pokakate na take zneske.

Jaz sem enkrat sem gor nalepila fotke verjetno rekordno natlačenega stanovanja iz oglasa 🙂 Sem se takoj nehala sekirat zaradi (ne)reda pri nas doma. Tam (očitno) žena niti moža ni pospravila s kavča, kaj šele kaj drugega 🙂

No, je pa to ena osnovnih fint, kako hitreje prodati stanovanje – da je čisto, pospravljeno, po možnosti sveže pobeljeno. Zgleda takoj par jurjev več vredno. Ampak eni se očitno pokakate na take zneske.

Na hitro ni videti, da stanovanju kaj manjka. Nepospravljene slike so za kupca totalno nepomembne. Za kupca je pomembna plesen, obnove, ohranjenost, sosedje, lokacija, stran neba…..

Ampak da bi pa koga odvrnile slike nepospravljenega stanovanja, tega pa nikakor ne morem dojeti.

lej na primeru, kako neumno je, da te moti kaj takega:
Saj je stanovanje čisto kul, ampak jaz vam dam pet jurjev manj, ker nimate pospravljeno.

Sploh ne gre za to, ampak ti moraš kupca sploh pripraviti do tega, da pride pogledat. Očitno nisi še nikoli prodajala stanovanja.
Čemu potem sploh fotografije, če je itak vseeno, ali je lepo, grdo, pospravljeno, razmetano, natlačeno? No evo.
Itak je pa tri četrt oglasov pri nas neuporabnih, ker nimajo tlorisa!

Sploh ne gre za to, ampak ti moraš kupca sploh pripraviti do tega, da pride pogledat. Očitno nisi še nikoli prodajala stanovanja.
Čemu potem sploh fotografije, če je itak vseeno, ali je lepo, grdo, pospravljeno, razmetano, natlačeno? No evo.
Itak je pa tri četrt oglasov pri nas neuporabnih, ker nimajo tlorisa![/quote]

Ne, ga pa kupujem. In me moti precej drugega, niti pod razno pa ne razmetanost.
Bolj, kot razmetanost, bi me v temle motilo to, da nekdo še živi v njem, zato je čas primopredaje vprašljiv. Če je tisti, ki je zdaj notri, v najemu, potem pa je to še večji minus. Prioritete….

To je kot bi na bolho prilepil fotko totalno zasvinjanega avta.
Saj avto z blatom ni izgubil na uporabnosti, a raje pogledam avto, kateremu lastniku ni čisto vseeno.
Temu, ki prodaja tole stanovanje, očitno je.

Jaz se tudi temu cudim, da ljudje fotografirajo tako razmetano stanovanje in ga prodajajo. Po mojem ga nočejo prodati.

Ko bi človek malo pomislil, ko obesi svoje stanovanje takole na ogled celi Sloveniji.

Dejansko je dal na ogled svoje življenje celi Sloveniji. S pozornim ogledom znaš postaviti cel profil stanovalcev, kdaj zjutraj vstanejo, kaj oblečejo, kaj jejo, kaj kuhajo, s čim se ukvarjajo. Človeka ti še videti ni treba, pa že veš, kdo je.

Enako kot če bi nekomu 1 mesec gledal v njegove kante za smeti. Uganeš starost, navade, poklic, še karakter si znaš sestavit.

Sploh ne gre za to, ampak ti moraš kupca sploh pripraviti do tega, da pride pogledat. Očitno nisi še nikoli prodajala stanovanja.
Čemu potem sploh fotografije, če je itak vseeno, ali je lepo, grdo, pospravljeno, razmetano, natlačeno? No evo.
Itak je pa tri četrt oglasov pri nas neuporabnih, ker nimajo tlorisa![/quote]

Ne, ga pa kupujem. In me moti precej drugega, niti pod razno pa ne razmetanost.
Bolj, kot razmetanost, bi me v temle motilo to, da nekdo še živi v njem, zato je čas primopredaje vprašljiv. Če je tisti, ki je zdaj notri, v najemu, potem pa je to še večji minus. Prioritete….[/quote]

Zakaj je cas primopredaje vprasljiv? A ne date v pogodbo datuma in ure za predajo kljucev?

Jah kaj – eni pač ne pospravijo, predno poslikajo in dajo v na splet v prodajo, se ne ukvarjajo s tem, da boš ti metala oči po stvareh, kiso navlečene naokrog- ker tudi očitno zaradi malo prostora nimajo KAM pospravit 🙂 Pa tudi verjetno poredalčkano in sterilno pospravljeno ni njihov slog življenja. Imajo tako vse pri roki, ko potrebujejo 🙂

Jah kaj – eni pač ne pospravijo, predno poslikajo in dajo v na splet v prodajo, se ne ukvarjajo s tem, da boš ti metala oči po stvareh, kiso navlečene naokrog- ker tudi očitno zaradi malo prostora nimajo KAM pospravit 🙂 Pa tudi verjetno poredalčkano in sterilno pospravljeno ni njihov slog življenja. Imajo tako vse pri roki, ko potrebujejo :)[/quote]

avtorica, lahko malo razložiš, kako si iz Novega Mesta pristala v Velenju? Da ne boš samo pri drugih pospravljala.

No jaz kupujem stanovanje in me take stvari res odvrnejo. Sploh ko je napisano prenovljeno in kao ni treba nič več vlagat. Ja pa ja de. Nekdo, ki ne čisti v parih letih čisto uniči stanovanje. Kaj meni pomaga kao nova kopalnica stara par let če je centimeter kamna povsod. Sam še za razbit in na nov narest. Tako da gledam ali res čisto stara stanovanja za prenovo, tam me vsaj noben noče nategnit da je popolnoma prenovljeno in vzdrževano ker je naflekal malo nove barve na stene in laminat vrgel čez parket.

Taka nesnaga in “kramarija” je le zaradi vaših šopingov po trgovskih centrih.
Zato pa je toliko krame doma, ker babe kupujete. Stanovanje bi bilo veliko bolj kul,
če bi bilo pospravljeno in bi bilo manj “čanik”.

Kako lahko eni živite v takih “đumbusih”? Verjetno ste raje več od doma in boste rekli, da radi putujete. No saj tudi jaz ne bi bila raje doma v takem sekretu.

New Report

Close