Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kajenje trave

kajenje trave

No, to je tvoj pogled in zapis s tvoje perspektive.
Moj je širši, ket gledam od zunaj.
Ne, ni le stvar posameznika in da je škoda le zanj. Absolutno ne drži.
Toliko si pa ja odgovoren, da znaš oceniti širšo škodo.
Že samo cenovno.
Kje je šele vse ostalo?
Od nezmožnosti sebe spraviti v vsakdanji normalni pogon?
Policija opazuje pa dolgoročno, imajo čas.
Če kdo rabi odklop npr.od družbe, gre za eno sezono lahko za pastirja v planine. Pa tam nabira rožice.
[/quote]

Ti gledaš iz kota laika, ki je nekje bral, gledal o tem. Vidim, da pa veš dejansko o tem bore malo. Seveda, da je stvar posameznika, koga pa naj bo? Vsak se sam zavestno odloči, da bo kadil, torej je to njegova/njena stvar. Cenovno te pa za miljardo drugih stvari precej več olupijo. Eni gredo na bazen, eni po flašo alkota, eni pa si kupimo za kadit in se zvečer po sluzbi enega prižgemo, vsakemu svoje. Mi je pa smešno to, da ste najbolj glasni čez travo taki, ki veselo konzumirate alkohol. To, da si nažgan vsak vikend je mainstream, bog ne daj, da bi si enega zrolal, to je pa že težka narkomanija in odvisnost.

In kako ti veš kako kdo sebe spravi v normalni pogon? Spet nekaj na pamet? Če nekomu paše lahko zaradi mene skadi 10 gramov na dan, njegova stvar. Ne pa delat neko gonjo, ko se vam sanja ne o tem in ste prebrali 2 članka in ste zdaj neki hudi strokovnjaki za marihuano. Po drugi strani pa veselo po tabletih in alkoholu.

FarmacijA ne. Ampak lobiji. Narava smo mi in naravo moramo spoštovati. Heroin prinese osebi zasvojenost in družini, drugemu človeku pomaga, da se reši bolečin in dokaj normalno funkcionira. Ne moremo gledati tako črno. Nismo Bogovi ampak ljudje. Se trudimo. Razumeš. Vsi imao probleme, težke ali manj težke, Vsi trpimo.
[/quote]

Aja, kateri lobi pa spiše recept za AD in AP?
Lobi BREZ DIAGNOZE?

Ti gledaš iz kota laika, ki je nekje bral, gledal o tem. Vidim, da pa veš dejansko o tem bore malo. Seveda, da je stvar posameznika, koga pa naj bo? Vsak se sam zavestno odloči, da bo kadil, torej je to njegova/njena stvar. Cenovno te pa za miljardo drugih stvari precej več olupijo. Eni gredo na bazen, eni po flašo alkota, eni pa si kupimo za kadit in se zvečer po sluzbi enega prižgemo, vsakemu svoje. Mi je pa smešno to, da ste najbolj glasni čez travo taki, ki veselo konzumirate alkohol. To, da si nažgan vsak vikend je mainstream, bog ne daj, da bi si enega zrolal, to je pa že težka narkomanija in odvisnost.

In kako ti veš kako kdo sebe spravi v normalni pogon? Spet nekaj na pamet? Če nekomu paše lahko zaradi mene skadi 10 gramov na dan, njegova stvar. Ne pa delat neko gonjo, ko se vam sanja ne o tem in ste prebrali 2 članka in ste zdaj neki hudi strokovnjaki za marihuano. Po drugi strani pa veselo po tabletih in alkoholu.
[/quote]

Tipično momlanje nič nisem kriv, meni se dela krivica, vsi drugi so krivi, ne bom delal, ne bom jedel, ne bom se pogovarjal, samo lapanje vas je, sem sit vsega, ne bom, ne bom, nič me ne veseli
ta o alkotu je nova, vsi alkoholiki ste krivi…

Še kaj?

Mi posodiš 15 ojrov do petka?
Ta je pa osebna izkušnja.
Kot tudi ta, ne morem vrnit! Ne enkrat.

pušila100h –>hvala ti za tvoj odgovor,na take odgovore sem upal,si ga bom nekam zapisal pa večkrat prebral 🙂
peaceful warrior –> pri meni pa glede družabnosti deluje ravno kontra,kadar sem bil pod vplivom med ljudmi sem vedno imel občutek kot da vsi samo mene gledajo

eni spet pravite,da je trava odskočna deska na trše droge,po mojem mnenju je zelo odvisno od posameznika,na vsakega drugače vpliva,mar ne?sam kadim že 7 let,ampak kaj več kot trave nisem poskusil,pa da nebo kdo mislil da sm na to ponosen,ker nisem….no edino 2x smejalne gobice,sam smeh je pol zdravja,ok sj ni no hec 🙂

Pa od kod–> jaz npr. porabim za travo zelo malo,kadar sem kupoval,sem kupil večjo količino in pri denarju se zelo pozna,kot če bi npr. tedensko vzel nevem 5g,ponavadi sem kupil 100g in sem jo imel zase več kot za 1 leto
sam nisem še zaposlen,ampak delam res cele dneve,mal se znajdem,ubistvu mesečno zaslužim manj kot kolega ki ima 800-900€ plače,pa sem vsak mesec več al manj v plusu,za razliko od kolega ki gre vsak mesec še za 150€ v minus,odvisno od osebe do osebe
propad in luzerstvo…spet je po mojem mnejnu treba ločit med kadilci,ki s tem pričnejo že zjutraj(pri teh ti dam prav) in nami,ki si to privoščimo zvečer,ko končamo dan,kar se kariere tiče mi veliko ljudi l pravi,da sem za svoja leta dosegel veliko v primerjavi z drugimi,socialno živlenje pa pri meni res šepa,vendar že od nekdaj nisem bil preveč vspešen v tem

ubija sebe in ubija druge…s tem se sam ne morem strinjati,lahko ti odprem okno in ti ponudim,da se “vrežeš” skozenj,ampak odločiš se SAM,če te prisilim,se ti bo metanje skozi okno najverjetneje zamerilo in tega ne boš delal…point že razumete

če se kdo ne strijna z mojim mnenjem ne bit jezni pa napadalni,pa tud do drugih,vsi se kdaj motimo,izražamo pa lahko svoja mnenja mar ne?

Avtor, saj ne gre za obtoževanje, za odkrito besedo.
Kot sam praviš, se težko znajdeš v družbi in kot kaže, ti trava v tem nič ne pomaga.
Toliko si discipliniran, da si delaven in uspešen, kadiš le zvečer.
Torej ti ne poznaš indiference do dela.
Kaj pa do hrane?

Imaš reden pritok denarja. Z lastnimi rokami in pametjo.
Kaj praviš na tiste, ki se jim za to fučka, kot se jim fučka za vse okrog sebe, da le imajo svojo dtužbo, s katero skupaj pohajo in se sami sebi smilijo?
Konstantno brez denarja. Pognali vso dediščino, ne majhno, zaradi lastne inerce in vzvišenosti, ker so bili prepričani, da se njim pad v globino ne more zgoditi.

Kako misliš, da si bo nekdo brez dohodkov in z obilico dolgov nabavil zalogo za vse leto, če si je še za en teden ne more?
Pojdi kdaj pa kdaj mednje, v družbo in boš videl na lastne oči, slišal na lastna ušesa.
Spoznal sam, koliko si jih v resnici pripravljen prenašati. Jamranje.
Eno samo jamranje vsega naveličanih ljudi.

In kaj misliš, da bi se zvečer s tabo zgodilo, če bi šel ven v družbo, namesto, da doma sam puhaš?
Kaj nepredvidljivega?
Enako, kot si uspešen pri delu, si lahko v družbi.
Le priložnost si moraš sam dati, en dan poskusiti, nato drugi dan itd.
Trava je švoh družba, knjiga je neprimerno boljša, glasba tudi.

Sj ne pravim da kdo koga obtožuje,sam velikokrat je pa zaznat,da ljudje težko sprejmejo drugačno mnenje na miren način,ma pustmo to.
Kaj hočeš rečt s to diferenco do hrane,te ne razumem najbolj?

Reden pritok denarja,daleč od tega,je kakšen mesec,kadar dobro zaslužim,pride mesec ko nič ne zaslužim in pride mesec ko grem v velik minus…sem pa od majhnega navajen hranit denar(nikol neveš kaj te v živlenju doleti in je dobro kaj imet pri sebi za “hude” čase oz. za dobre prilike za investirat denar)

Tistim ki se fučka konec verjetno nebo dober,kot sem že prej napisal dam “pa od kod” prav glede takih,ki kadijo cele dneve.Poznam tako družbo,včasih sem se z njimi družil in ja seveda,če nima nikoli denarja si nemore kupiti “večje zaloge”,posvoje je še boljše,saj če bi si jo,bi verjetno samo še več kadili,ampak verjemi,četudi ni bilo denarja,so travo dobili,na puf al pa so koga sfehtali,ampak kadili so vedno.

Če bi šel zvečer v družbo bi bilo samo dobro zame.Saj grem včasih,ampak premalokrat.
Narobe si me razumel oz. ti nisem niti razložil,zvečer se ne “napuham” (dobr si to povedu 😀 ) do onemoglosti,so bli taki časi včasih ja,ampak zadnji dve leti kadim kako uro pred spanjem,zelo majhno količino,ne zato da se bom umaknu nekam v svoj svet pa meditiral sam s sabo,ampak…glej mam velike težave s spanjem,zelo težko zaspim in tudi spim ne veliko (vsak dan se zbujam med 3-5 uro zjutraj budilko imam nastavljeno pa na 6),imam tud kar stresno živlenje,pa tud mal večjo odgovornost mam pri delu…enostavno me sprosti in umiri,da zaspim in se nekoliko naspim

Moral bom to počasi opustit,hodit več med ljudi…potrebne so spremembe,zato sem tudi odprl to temo,da šlišim izkušnje iz prve roke,da se jih bolj zavem,da začnem razmišljati in se tudi odločati,počasi korak za korakom
Če me razumeš.

Kar razumem. Ker ne poznaš drugega.
Mogoče bi si za sprostitev omislik kapljice pasijonka, natur, na vodni osnovi, so tudi za otroke.
In mgcl, tudi natur, si namočiš noge in vanj malo teh kristalov, pred spanjem.

Sprehod. Pogovor, mogoče neobvezen, s komerkoli.
Vdak dan in se naučiš.
Spanje v temi sprošča melatonin od 22. do 02.ure. To te potem res sprosti.
Ker delam kot refleksoterapevt, vem, o čem govorim. Nič sintetike.
Tako sam sebi diktiraš, kot tebi ustreza. Ko začneš počasi in sigurno napredovati, vidiš, da si res lahko le ti sam krojiš svoje zdravje in zadovoljstvo.
Ker o hrani nisi razumel, pomeni, da s prehranjevanjem nimaš težav, drži?

Te kapljice bi ble za poskusit ja.
Ubistvu jih imam ja,nimam ravno redne in zdrave prehrane,odvisno od dneva,so dnevi,ko imam prvi obrok šele ob 10 uri zvečer,sploh poleti je ponavadi tako,da čez dan skoraj nič ne pojem,kar seveda ni prav.

Potem poizkusi zvečer s kapljicami, namesto puhanja, pa prej še en kratek sprehod, ki te tudi umiri.
Mogoče v enem dnevu še ne bo šlo kot po maslu.
Jesti pa moraš prej in redno, tudi čez dan. Lahko si pripraviš kaj slastnega, kar tebi ustreza in vzameš s seboj in preko dneva v miru poješ, ko si najdeš čas.
Glede družbe, ko praviš, da je nimaš.
Ljudi se da spoznati pri kakšni aktivnosti, ki tudi tebe zanima, karkoli in se odvija v rednih ciklusih, npr.raziskovanje iz zgodovine, šport, umetnost, pomoč ljudem kot asistent ipd.
Povsod tam in s tistimi, ob katerih najdeš svoje lastno notranje zadovoljstvo.
A ti pa nimaš te potrebe po sladkem?

Odsvetujem le večerno druženje po raznih mračnih kafičih,kjer se družijo in objokujejo ter ližejo rane in smilijo sami sebi,ob steklenicah in kajenju tisti,ki ne prevzemajo odgovornosti zase v svoje roke!

Bom poskusil s kapljicami,v enem dnevu se seveda nebo nič spremenilo,pomoje bo potrebno kar nekaj časa.Kar se hrane tiče imaš prav.Glede družbe sem že veliko prebral in če se pojavi prilika se mal prisilim,da kam grem,amapk bo treba še veliko,da se pojavi želja v meni,ma počasi bo.
Če nisem pod vplivom,se sladkih stvari niti ne dotaknem,če pa že zelo redko,pod vplivom pa se pojavi ta želja,seveda,tud apetit se poveča…pojem za 2 osebi,kar spet ni prav.

Za kapljice vtipkaj alaja pasiflora, je trgovina na Vodnikovi 123 v Lj, ti jih tudi pošljejo. Je čisto naravni proizvod.
Za odvajanje koristi tudi magnezijev klorid, lahko prebereš na strani walter last, ta te tudi uspava, umiri, poleg tega da energijo. Uporablja se zunanje, tam vse piše. Jaz kupujem celo kilo, ker je tako ceneje in časovno neomejeno. Mešanico z vodo narediš sam, po želji. Zopet vse naravno in brez aditivov. Z njim boš koristil vsemu telesu.

Aha, hrana potem je problem, sladka tudi, če se puha, je znak za to.
Če te še kaj zanima, bom na voljo.

še tole naj dodam okoli poharske družbe. Seveda sem jo imela pa niti nismo bili majhna družba, do 15 se nas je zbiralo nekateri vsak dan nekateri parkrat na teden. Ko sem prekinila to marihuansko življenje, sem seveda še vedno šla v klapo, a mi je bilo čudno, težko in mamljivo, da tam vsi pohajo jaz pa ne. No da ne dolgovezim. Vedno manj sem hodila danes pa ne sploh en hodim več, vmes sem tudi kupila stanovanje in sem se preselila na drug konec Lj. Ko od ˝zunaj˝ sedaj opazujem te ljudi ( so moji bivši sovaščani) sem ter tja še kakšnega vidim, ali slišim kaj….ti povem, čas se je ustavil. Ne gre nikamor. Dan je dnevu enak in vsak dan je bolj žalosten. Siti eden drugega, a po drugi stran brez ne morejo. Zavedajo se, da stagnirajo a iz začaranega kroga ne morejo. Vsi so brez partnerjev, nekaj jih je na sociali, iskanje službe je zelo pasivno ali so v slabo plačanih službah in brez familije, pa ni to merilo za uspeh, a vem za določene da si tega želijo. Željo si spremembe, živeti.
jaz ti res toplo svetujem, da prekineš.

še tole naj dodam okoli poharske družbe. Seveda sem jo imela pa niti nismo bili majhna družba, do 15 se nas je zbiralo nekateri vsak dan nekateri parkrat na teden. Ko sem prekinila to marihuansko življenje, sem seveda še vedno šla v klapo, a mi je bilo čudno, težko in mamljivo, da tam vsi pohajo jaz pa ne. No da ne dolgovezim. Vedno manj sem hodila danes pa ne sploh en hodim več, vmes sem tudi kupila stanovanje in sem se preselila na drug konec Lj. Ko od ˝zunaj˝ sedaj opazujem te ljudi ( so moji bivši sovaščani) sem ter tja še kakšnega vidim, ali slišim kaj….ti povem, čas se je ustavil. Ne gre nikamor. Dan je dnevu enak in vsak dan je bolj žalosten. Siti eden drugega, a po drugi stran brez ne morejo. Zavedajo se, da stagnirajo a iz začaranega kroga ne morejo. Vsi so brez partnerjev, nekaj jih je na sociali, iskanje službe je zelo pasivno ali so v slabo plačanih službah in brez familije, pa ni to merilo za uspeh, a vem za določene da si tega želijo. Željo si spremembe, živeti.
jaz ti res toplo svetujem, da prekineš.
[/quote]

Točno tako je to – doper opis za družbo,ki ni bila sposobna spremembe. Te ljudi dojemam kot mrtvake,telo je,duša je mrtva.

Ker si se pa gibala v teh vodah,povej,kakšni so ljudje,ki se napuhavajo, iz kakšnih družin izhajajo, kako gledajo na to njihovi starši,kakšni so odnosi doma? Zakaj se je to sploh moralo začeti?

Čestitam pa tebi in takšnim kot si ti! Kapo dol in Srečno,saj je sreča le v rokah posameznika samega!

Točno tako je to – doper opis za družbo,ki ni bila sposobna spremembe. Te ljudi dojemam kot mrtvake,telo je,duša je mrtva.

Ker si se pa gibala v teh vodah,povej,kakšni so ljudje,ki se napuhavajo, iz kakšnih družin izhajajo, kako gledajo na to njihovi starši,kakšni so odnosi doma? Zakaj se je to sploh moralo začeti?

Čestitam pa tebi in takšnim kot si ti! Kapo dol in Srečno,saj je sreča le v rokah posameznika samega!
[/quote]

ma začuda vsi prihajamo iz več ali manj normalnih družin in če verjameš, da nismo otroci ločenih staršev. Ah kaj se bojo tastari vtikali v 40 + stare ljudi, puši se itak že 25 let, takrat smo skrivali, pa kapljice za očke smo šopali. Ah tastare naših generacij si lahko okoli prinesel, danes je to drugače.

Naj dodam še nekaj, če se pogledam sebe, ta trava mi je vzela najboljša leta, od 25 do 35, ko bi morala ustvarjat, graditi nekaj, imela sem partnerje, tudi moža a so bili isti, da bi otroke delali nam ni padlo na pamet, imam zemljo na prečudovitem kraju, denar sem si vedno znala dobro zaslužit, lahko bi si zgradila vikend recimo…nič od nič, jaz sem pogonila ful keša za travo, ko sem šla ven iz trave sem tudi končala zakon…danes pri 39 sem brez otrok. No s tem sem se že sprijaznila, ni konec sveta, a ča bi lahko čas zavrtela nazaj tistega prvega jointa ne bi vzela v roke.

ma začuda vsi prihajamo iz več ali manj normalnih družin in če verjameš, da nismo otroci ločenih staršev. Ah kaj se bojo tastari vtikali v 40 + stare ljudi, puši se itak že 25 let, takrat smo skrivali, pa kapljice za očke smo šopali. Ah tastare naših generacij si lahko okoli prinesel, danes je to drugače.

Naj dodam še nekaj, če se pogledam sebe, ta trava mi je vzela najboljša leta, od 25 do 35, ko bi morala ustvarjat, graditi nekaj, imela sem partnerje, tudi moža a so bili isti, da bi otroke delali nam ni padlo na pamet, imam zemljo na prečudovitem kraju, denar sem si vedno znala dobro zaslužit, lahko bi si zgradila vikend recimo…nič od nič, jaz sem pogonila ful keša za travo, ko sem šla ven iz trave sem tudi končala zakon…danes pri 39 sem brez otrok. No s tem sem se že sprijaznila, ni konec sveta, a ča bi lahko čas zavrtela nazaj tistega prvega jointa ne bi vzela v roke.
[/quote]

Imaš še kakšno leto časa in privošči si biti mama, boš mlada še v zrela leta, primer moje prijateljice. Sicer ji ni bil prvi otrok, pa vendar, zdravniško kontrolo imaš ves čas.
Vse najboljše.

Tvoje besede potrjujejo tudi to o izgubi celih premoženj, lastnih in podedovanih, zaradi napačnih odločitev in lažje manipulacije s človekom, ki je pod vplivom mamil povsem inerten do odgovornih ravnanj.
Ja, je velika škoda za družbo, izgubljeni možgani ljudi v najboljšem obdobju plus tega, da so večina na plečih družbe, kot taki nekoristni, v dvajsetih in več letih le nekaj let delovne dobe.

Ko od daleč opazujem dogajanje v naši družbi, vidim, da neki struji zelo ustreza tako dogajanje.
Struji, ki deluje proti ljudstvu.
Namreč mladci, ki jih ni niti treba nadzorovati, niti jih imeti v arestih, cenejši, mnogo cenejši, kot so azilantje, tujci napram domačemu mlademu človeku.
Danes so to vlogo prevzeli kar AD IN AP.
Strašanska škoda vsega našega naroda.

Tipično momlanje nič nisem kriv, meni se dela krivica, vsi drugi so krivi, ne bom delal, ne bom jedel, ne bom se pogovarjal, samo lapanje vas je, sem sit vsega, ne bom, ne bom, nič me ne veseli
ta o alkotu je nova, vsi alkoholiki ste krivi…

Še kaj?

Mi posodiš 15 ojrov do petka?
Ta je pa osebna izkušnja.
Kot tudi ta, ne morem vrnit! Ne enkrat.
[/quote]

Tipično nakladanje ljudi, ki o tem nimajo pojma, so pa hudi strokovnjaki na tem področju, ker so prebrali 2 članka o tem in zdaj mislijo, da so magistri za konopljo.
In ja ne bom se pogovarjal s človekom, ki nima pojma o tem in ki naklada vsakič večje bedarije. Ne vem kje si ti ven potegnil, da mi je kdo drug kriv. 3× sem napisal, da je to stvar vsakega posameznika in njegov problem. Point o alkotu je bil čist drug, seveda nisi dojel, ker nimaš pojma. Zdaj pa lahko v bodoče nakladaš sam sebi in pišeš neumnosti zgolj zase. Naslednjič se probaj saj malo informirati o tem, ker toliko bedarij, kot si ti tukaj napisal še največji šalabajzerji ponavadi ne spacajo skupaj. Lp

Tipično nakladanje ljudi, ki o tem nimajo pojma, so pa hudi strokovnjaki na tem področju, ker so prebrali 2 članka o tem in zdaj mislijo, da so magistri za konopljo.
In ja ne bom se pogovarjal s človekom, ki nima pojma o tem in ki naklada vsakič večje bedarije. Ne vem kje si ti ven potegnil, da mi je kdo drug kriv. 3× sem napisal, da je to stvar vsakega posameznika in njegov problem. Point o alkotu je bil čist drug, seveda nisi dojel, ker nimaš pojma. Zdaj pa lahko v bodoče nakladaš sam sebi in pišeš neumnosti zgolj zase. Naslednjič se probaj saj malo informirati o tem, ker toliko bedarij, kot si ti tukaj napisal še največji šalabajzerji ponavadi ne spacajo skupaj. Lp
[/quote]

Ja. Ti si revček in jaz sem spak.
Saj je tako mišljeno, si potrdil.

No ti ne rabiš nič potrjevati, ker se že na kilometre vidi, da si zabit ko točak. Se pa strinjam, da si tako revček kot spak, kar spet ne rabiš potrjevati, ker je jasno kot beli dan. Veselo nakladanje še naprej. Lp

A ni bilo v uvodnem postu rečeno za informacije iz prve roke? 3/4 odgovorov pa kvazi google doktorjev in kavč odvetnikov?

Kadim skoraj pol svojega življenja z občasnimi pavzami (leto, par mesecov itd) no pa pejmo iz prve roke 😀

1. Alkohol in trava ne gresta skupaj prav dobro… če pa že je na prvem mestu trava saj ti da omejitev koliko alkohola lahko zaužiješ brez slabih down elementov (ponavadi bruhanje in bed počutje)
2. AD so farmacevtski nateg ki povečujejo samomorilnost in delajo ljudi bolj apatične… trava kvečjem odkrije tiste ki so psihično moteni
3. Trava ni odskok do hujših drog kot si je tudi nekdo upal pripomniti (idiotski kavč google vseved ane?)
4. Trava je naravna stvar vržeš seme zraste posušiš in skadiš ali narediš smolo in pomagaš rakovim bolnikom (pustmo to da spet verjamete doktorjem naučeni iz knjig napisanih od farmacije ki zdravijo zastrupljeno telo s še večjimi strupi aka kemosmrt)
5. Povečan apetit po uživanju trave je normalen ni pa normalno to da veš kaj je dobro vnašat v svoje telo… Iz prve roke jebeš cukr sploh pa sladko gazirano pijačo če si grem lohk solato nardit pa par paradajzov not narežm LOL
6. Ni razlike med zunanjo travo in notranjo edina razlika je o sorti trave. aka Indica ali Sativa… Indica majhna ful kosmata zabijajoča ki te pošlje v paralelni svet ali sativa ki je rekreativna in ti spodbuja voljo do dela poveča koncentracijo in kreativnost
7. A sm že povedu da jih 3/4 pojma nima kaj govorijo (vem da sem ampak to ni motnja spomina ampak malo sarkazma 😛 )
8. To vam govorim iz prve roke in sem v krogu ljudi kateri imamo lastna podjetja smo redni kadilci (kljub občasnim pavzam) se pa zavedamo da smo v suženjskem sistemu in ga s tem znanjem uporabljamo v prid sebi

No pa da slišimo komentarje iz tretjih rok (ovce)

kajenje trave je zelo dobro spodbuja k ucenju in je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne skodljivo. S travo se ne zasvojis ampak je samo navada. Bedno je ker se vecina ljudi ufurava z kajenjem trave.Trava bi se morala legalizirati.

Sin si je z vsakodnevnim pohanjem uničil življenje… spomin mu je šel v 3pm šolo ni izdelal in sedaj klošari, len ko fuks, delal ne bi… Če poznaš pesem Mario Špinel – evo ti duplikat.

In ja tudi mi smo jo kadili kot mulci oz. še ne dolgo nazaj parkrat. Ampak morda za vikend pa še to samo vsake toliko pa smo v življenju uspešni.

Odvisno koliko kdo pokadi tega sranja.

po kolikem času, kmalu?
Še to, kaj sploh jedo, ugotavljam, da so hudo izbirčni ali neješči?
[/quote]
In tudi hudo potrebni so kar se tiče seksa. Glede hrane in ostalega jim pa res ni.

[email protected]

 

New Report

Close