Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kajenje vs fiksanje in pijančevanje

kajenje vs fiksanje in pijančevanje

… se strinjam! Mene bi bilo treba poslat z lopato in krampom na AC…, tebe pa jutri v zapor, ker boš ravno ti ali tebi podobne javkala po forumu :”moj otrok se drogira, moj sin pije…., družba pa ničesar ne naredi…”

Da, prav si prebrala! V ZAPOR bi morali s takimi!!!!!

Kaj se ti je totalno skisalo Kir? Kaj bluziš? Pejdi si enga prižgat, po poti pa poizkusi najti svojo pamet, ki te je več kot očitno danes zapustila…

Ah Katka, ne ljubi se mi ponovno od začetka razlagat.
Pomisli pa samo kaj bodo tvoji otroci počeli, ko se bodo v parku poleg njih opijanjali in fiksali! Jasno, čisto neškodljivo bo. Vzgled Katka, že slab vzgled je škodljiv, ljubi bog..

Bom upošteval Pokec, le zamenjal sem vrsti red: najprej sem ga prižgal:-)))

Ob 200.000 registriranih alkoholikih (karkoli ze registriranih pomeni) in se vsaj 300.000 neregistriranih se pri 1.950.000 ljudeh v tej drzavi tezko izognes alkoholiku. Ce oce ni bil alkoholik, bo pa moz, ce ne moz, bo pa sin ali vnuk. Pri veliko druzinah pa so vsi v kompletu. Zal.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

A si ti zmožna razumet dejstvo, da če imam moža akloholika ne bom zbolela zaradi njegovi pijančevanj (lahko bom kvečjemu padla v depresijo in ga potem brcnila skozi vrata), če mi pa kadiš v lokalu 8 ur na dan pod nos, pa imam zelo velike možnosti, da resno zbolim????

Zdej ne vem ali ste vsi kadilci čisto zmešani zaradi tega zakona in vam je pamet totalno zameglilo ali kaj hudiča je z vami narobe??? Saj vam ne bo noben vaših čikov vzel, zaplenil, skril… sam tri korake boste morali narest, da boste uživali enako kot prej!

Kot sem že spodaj napisala: o tem sploh ne bi smelo biti debate!

In ne mešat drogerašev, alkoholikov, debeluhov v to debato, ker nimajo prav nič skupnega!

A si ti zmozna razumeti in prebrati, DA JAZ KAJENJA NITI Z ENO BESEDO NISEM OMENILA????????????????????????????????????????

Napisala sem samo to, da se clovek v Sloveniji alkoholiku ne more izogniti.

Se ti ne zdi, da si ze malo alergicna name?

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

In kako alkoholiki nimajo nic z debato, katere naslov je kajenje vs fiksanje in pijančevanje???????????????

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

A si kelnarca al “prijateljica noči”, da cel šiht visiš v oštariji?
Vsekakor napačna izbira poklica, glede na to kolk te moti cigaretni dim.
Tko nekak, kot da medicinska sestra ne bi prenesla pogleda na kri…

Naslov teme se ne sklada z vsebino prvega prispevka. Ko govorimo o tem novem zakonu o kajenju, so narkomanske igle, število anonimnih alkoholikov in tako naprej, povsem izven konteksta. Koliko je stvari na tem svetu, ki me motijo, ampak zakon o kajenju pač ne in niti ne more urejati področij, ki s kajenjem nimajo povezave.

Res ste smešni. Težite zaradi narkomanskih igel – saj fiksanje je že prepovedano oz.posedovanje droge oz.preprodaja. Tak zakon že obstaja, zdaj obstaja pa še protikadilski.

Iz vaših flancanj bi se zdelo, kot da so prepovedali kajenje, fiksanje je pa povsod dovoljeno. Ma dejte že nehat no, ker so te vaše primerjave res prav bedne.

Vse te stvari nimajo nobene zveze s prepovedjo kajenja. Ko froci ste, res, ko mu mamica prepove s fračo frcat naokoli, ker je nevarno zanj in za druge, on se pa toži, da sosed pa dirka po cesti s kolesom. Čisto brez povezave.

Mir dejte že enkrat, malo odrastite in se sprijaznite s tem, da boste pač odslej res zastrupljali in smradili bolj ali manj le sebe. Edino prav.

Saj, zdaj marsikomu sploh ne bo več treba delati v lokalu.

Saj, zdaj marsikomu sploh ne bo več treba delati v lokalu.[/quote]

Tako je, zrak pred Zavodom pa je izjemno svet. Tu pa tam kaksen avto.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Odlično povedano!

Kako zastrupljali sebe saj se vsak dan zastrupljaš z izpuhi avtomobilov. En izpuh ki ga vzdihneš je kot 100 cigaret.

New Report

Close