Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kak naj punco dobim?

Kak naj punco dobim?

Punce so danes vse na facebooku. Nova generacija. Če jo boš probal v živo pecat, jo boš še zmotil med njenimi fb aktivnostmi na iphone.

General dobra hahahaha

To je pa res lepo slišat. Saj tudi sam držim pesti za vas. Trudm se čim bolši bit, je še velik prostora za napredk ampak počas bo že šlo.
Srečno

Samo si res malo zatežen, kot teme o eni južni, ko jo eni stalno ven mečjo, avtor,…… prosiš kot, da boš jutr umrl.
Ti pa želim, da se ti kakšna res oglasi in, da se imata dobro na randiju, če ti rata. Spoštujem iskrenost, tudi virtualno, ne samo realno, ti pa si to zgleda, da res želiš.

Znajdi se kakor veš in znaš. 🙂

Pozdravljena kiarchy.
Sem iz Krškega, vendar trenutno študiram v Ljubljani, tako da večino časa preživim tam. Seveda sem vedno odprt za srečanje, če ne drugega se boma ob dobr nasmejala. 😉
Moj kontakt je pa:
[email protected]
Me lahko kar kontaktiraš, sej ne grizem. ;)[/quote]

Sem iz MB, stara sem 28 let.

Jst sm tud navihana 🙂

Pozdravljena kiarchy.
Sem iz Krškega, vendar trenutno študiram v Ljubljani, tako da večino časa preživim tam. Seveda sem vedno odprt za srečanje, če ne drugega se boma ob dobr nasmejala. 😉
Moj kontakt je pa:
[email protected]
Me lahko kar kontaktiraš, sej ne grizem. ;)[/quote]

Sem iz MB, stara sem 28 let.[/quote]

Jaz tudi ok MB enako star, lahko mi pišeš na [email protected].

Evo mene, tudi jaz navihan, prijeten, komunikativen…..

Odkod si, koliko pomladi šteješ?

Če si grd in brez denarja ti najbrž ne bo uspelo.

Jaz mislim, da ima tamlada generacija nikakve šanse za stabilne veze. Trenutno se ločujejo generacije, ki so bile še delno romantične. Zdaj pa ne vidim šanse, kako bi današnji 20-letniki dolgoročno napolnili riti sedanjim 20-letnicam, ki že odkar so dobile prve kocine živijo na facebooku, sledijo vsem možnim trendom, sanjajo o tem, da je za njih samo najboljše dovolj dobro…Ta y generacija bo generacija dolgoročno samskih ali v ohlapnih vezah.

Upam, da obstaja tudi še kakšna, ki ni tak aktivna na družbenih omrežjih, tud sam nism, pa bi lahk bil ampak ni to zame in raj se družim v reali s frendi in kakšno smešno rečm, da se vsi mal nasmejimo pa spomnimo za nazaj kake prigode.
Sej najbrž mi je glih zato težji naj kakšno punco, ker se res večinoma prek virtuale spoznavajo, ampak jst tud bol tako iščem, ko ji ne bo tolk do omrežij in bo raj uživala v skupnem druženju.
Zgleda da sm se res mal prepozn rodil, tale virtuala ni zame. 😉

Upam, da obstaja tudi še kakšna, ki ni tak aktivna na družbenih omrežjih, tud sam nism, pa bi lahk bil ampak ni to zame in raj se družim v reali s frendi in kakšno smešno rečm, da se vsi mal nasmejimo pa spomnimo za nazaj kake prigode.
Sej najbrž mi je glih zato težji naj kakšno punco, ker se res večinoma prek virtuale spoznavajo, ampak jst tud bol tako iščem, ko ji ne bo tolk do omrežij in bo raj uživala v skupnem druženju.
Zgleda da sm se res mal prepozn rodil, tale virtuala ni zame. ;)[/quote]
Če boš čakal, da boš kakšno spoznal preko virtuale, je ne boš dočakal. Pojdi ven v diskoteko ali nočni klub, tam kjer se zbirajo punce tvojih let. Ti si še mlad, in je škoda, da zabijaš čas tukaj, kjer uspeha ne bo.

Kaj ven, napisal sem že na facebook naj gre, bo dobil fejstfuk.

Se strinjam, da smo mladi dans mal preveč na raznih družbenih omrežjih, eni mal manj, drugi mal več, sm pa sigurna da prek fbja ne bo ta naš fantič našel nobene, mogoče so kakšne izjeme, večina pa ne. Kot najprej, mora stopit z eno v kontakt, večina neznancev ne sprejme za prijatelja da lahk čvekata, se pa kot sm že naoisala najdejo tud izjeme.
Jaz bi na njegovem mestu šla v kakšn klub, diskoteko, tam najlažje prideš do novih poznanstev. Tud sama sm jih tam največ spoznala in ko smo se spoznal, smo začel chatat prek fbja, prej ne, vsaj jaz ne, pa mislm da tud vsi moji najboljši frendi in frendice ne.

Navihan fantič id mau vn u družbo, pa boš že kšno spoznal 🙂

New Report

Close