Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako bi ocenili svoj zunanji izgled od 1 do 10?

Kako bi ocenili svoj zunanji izgled od 1 do 10?

Si dajem 7

Jaz tudi.
Zadovoljivo.
🙂

10, jasno. Sama bi sicer kaj spremenila, ampak očitno moški ne bi… torej 10.

A 20 pa ni?

Kolikor jaz vidim, se z leti ženske vse boljše počutimo v svoji koži. Tako da mi tole, kar pišeš, ni všeč. Hm…

Ene tri. Če bi shujšala bi lahko do ene 7-8 prilezla verjetno. 10ka ni skoraj nihče 🙂 Realno. Je pa seveda lahko 10 nekomu ki ga ima rad. Tako da bi mene verjetno tisti ki me imajo radi z več označili. Ampak realno, ljudje ki me ne poznajo me pa pač nebi.

dajte zraven slikce prilimat da ocenimo. Mislim da z leti ocena lahko mocno pade. Jaz sem bila pri 25 top, zdaj po 3h otrocih, 12 letih je postava sicer se vedno lepa, obraz tudi ok vendar koza ni vec ravno ista kot je bila 10 let nazaj.

Brez pleše,brez sivih lasov,lepe postave,oblečen solidno ,casual,močan in vzdržljiv.Pazim na izgled vedno.Ocena recimo šestica.

Ce zenska ni vsaj 7 sploh ni za pogledat.

Sebe cenim in veliko dam nase. Sem samozavestna in zadovoljna sama s sabo. Dala bi si nekje osem.

Ko se zjutraj pogledam v ogledalo, vidim zguban, povešen, ostarel obraz ženske srednjih let, ki ji življenje ni prizanašalo z udarci usode. Nobenega zadovoljstva, nobenega zadoščenja, nobene spokojnosti in to se vidi na obrazu.
Saj moje počutje niti ni tako slabo, toda ta razpotegnjen, povešen obraz pove vse. In ogledalo so ljudje, ki me srečajo in me nekateri niti ne spoznajo.
Moja podoba je daleč pod nulo.

Čista deseta, ne glede ali sem v pižami, šla froku, ali pa elegantno do terana. Ko se zjutraj zbudim spočita sem zadovoljna in srečna, da sem se tu in to v novem sončnem dnevu s pogledom na naravo.

Ker se najlažje opisujemo s slikami igralcev, moja lepota se skoraj lahko kosa z njegovo:
http://4.bp.blogspot.com/-o_kuEvCex78/Tvc22KwUe_I/AAAAAAAAKlM/X2HArHpsU58/s1600/PDVD_000.JPG

Ružan tužan do groba dužan…

Išče osebo nasprotnih kvalitet.

2-3

Mal za hec 🙂

New Report

Close