Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako bi vam bilo ime, če bi bili nasprotnega spola?

Kako bi vam bilo ime, če bi bili nasprotnega spola?

ž- obliko imena Tomaž?

Tomažina??
No, to pa res ne bi bila, niti ne bi dala tako ime svojemu otroku.
Ampak stvar okusa.

če bi bla fant bi bla Robert,
če bi bila ena sama bi bila Ines…
ker sva bili s sestro skupaj so izbirali druga imena, ki se medsebojno po njihovo bolj ujemajo
… torej enak zgornji izbor bi veljal tudi za sestro, če bi bila sama in ne bi bili skupaj v dvojini naenkrat.

Jaz bi bil pa Sandi, če bi bil ženska.

Sašo

KWAAA, saj če te vprašam na kaj namiguješ me boš nahecal.
[/quote]

Vzhodno od raja, Steinbeck napisal, v filmu je bil pa, če se mi prav sanja, James Dean.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Vzhodno od raja, Steinbeck napisal, v filmu je bil pa, če se mi prav sanja, James Dean.
[/quote]No nisem vedela, sem pa poguglala.
Aaron in Adam…hm zelo zanimivo….(vem nekaj več, zame zelo pomembno) Hvala


Izredno sem srečna, da imam žensko ime. Ideje, ki jih je imela moja mati za moška imena, so bile naravnost bizarne. Saj verjetno se oče ne bi strinjal z njimi, ampak on je imel pa pri ženskih imenih nekaj obupnih idej, na katere je mati dala veto. Skratka moja starša sta oba skupaj uspela izbrati lepa imena, vsak posebej sta imela pa take ideje, da jih ni za omenjat.


Izredno sem srečna, da imam žensko ime. Ideje, ki jih je imela moja mati za moška imena, so bile naravnost bizarne. Saj verjetno se oče ne bi strinjal z njimi, ampak on je imel pa pri ženskih imenih nekaj obupnih idej, na katere je mati dala veto. Skratka moja starša sta oba skupaj uspela izbrati lepa imena, vsak posebej sta imela pa take ideje, da jih ni za omenjat.
[/quote]

Franci
Jože
Korel
Pepi

:)))

Kako te lahko kličem ?

Si vis pacem, para bellum.

-mrt-

New Report

Close