Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako blokirati xxl182

Kako blokirati xxl182

To je grozljivo, kaj on piše.  Vse so kurbe., nima veze, kaj je tema, človek bruha gnev na ženske v vsaki temi.  Kako ga lahko blokiramo? Saj  lahko admin te strani IP blokira. Vsako temo posvinja s svojimi izjavami.

Ne vem, mene on ne moti! Pač napiše kar misli! Hujše so feministke, ki se vtikajo vsepovsod, pa čeprav nimajo pojma.

Odgovor na objavo uporabnika
Kako blokirati, 27.03.2024 ob 12:57

To je grozljivo, kaj on piše.  Vse so kurbe., nima veze, kaj je tema, človek bruha gnev na ženske v vsaki temi.  Kako ga lahko blokiramo? Saj  lahko admin te strani IP blokira. Vsako temo posvinja s svojimi izjavami.

Takšno je njegovo mnenje in ima pravico do svojega mnenja.

Le kdo si ti, da boš drugim zapovedovalo kakšno mnenje smejo imeti ?

 

e prijava spletnega nasilja: [email protected]

[email protected], 01-520-50-50

Uredništvo se redko odzove, Policija pa ukrepa po uradni dolžnosti in pošlje vsebino na tožilstvo.

Večji problem od xxl182 je Kokoši.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 27.03.2024 ob 13:30

Takšno je njegovo mnenje in ima pravico do svojega mnenja.

Le kdo si ti, da boš drugim zapovedovalo kakšno mnenje smejo imeti ?

 

Vsak lahko pove svoje mnenje, ampak zmerjati ljudi s kurbami, je to Robi tebi normalno ?

Odgovor na objavo uporabnika
Tine509, 27.03.2024 ob 13:35

e prijava spletnega nasilja: [email protected]

[email protected], 01-520-50-50

Uredništvo se redko odzove, Policija pa ukrepa po uradni dolžnosti in pošlje vsebino na tožilstvo.

Večji problem od xxl182 je Kokoši.

To velja za vse!! Ne samo za enega. Ampak za viharca to ni veljalo, a ne?! Se spomnite kaj je počel ljudem več let??

Koliko gorja in poniževanja, javnega sramotenja je objavil Milan, mon pa nič? Se je pošiljalo tudi kopije na ostale institucije.brez skrbi.

Upam da forum propade ker je šlo preveč narobe.

In tale xxl182 nikogar konkretno ne žali, piše splošno za vse enako, je tako??

Viharc pa se je spravljal na konkretne posameznike z osebnimi stvarmi,kar je zrelo za tožbe in še mnogo tega.

Ve se zdaj vse kdo kaj objavi in kdo kaj dovoli in zakaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zmerjanje, 27.03.2024 ob 13:37

Vsak lahko pove svoje mnenje, ampak zmerjati ljudi s kurbami, je to Robi tebi normalno ?

Seveda mu je normalno, saj je tudi on to pocel 😁 Poglej malo kaj je pisal ne spet tako dolgo nazaj

A ni razlika med izražanjem mnenja in žaljivko??

 

V bistvu tut avtor ne zapoveduje pč pa deli mnenje.. 😁

 

Ja, obup je ta xxl, kokoš pa isto. Ne razumem, da nihče ne ukrepa proti tema dvema. Pa Kokoš grozi z razbitimi glavami otrok in podobno. XXla pa itak kar preskočim. Psihopat kot Kokoš.

Pa resno mislite, da bo MON uredništvo ukrepalo? Robi je nekdanji moderator. Koliko zmerljivk, žaljivk je že on tule gor nasul? Ogromno. Če so taki tipi lahko moderatorji, ni čudno, da se dovoljo xxl in kokoši.

Odgovor na objavo uporabnika
ni edin, 27.03.2024 ob 13:54

Ja, obup je ta xxl, kokoš pa isto. Ne razumem, da nihče ne ukrepa proti tema dvema. Pa Kokoš grozi z razbitimi glavami otrok in podobno. XXla pa itak kar preskočim. Psihopat kot Kokoš.

Ti si tista ki loviš Kokošija in ga hočeš očrnit. Hja težko bo. Za teke lisice kot ti je tudi kislo grozdje veš

Spet se namensko dela pogrom. Robi nikogar osebno ni žalil, piše splošno za našo dobrobit.

Viharc Milan pa je lepil slike posameznikov, več njih, kopiral profile iz FB in lepil komentiranje na ta forum. Zlorabljal zasebna sporočila z izsiljevanjem itd . 

Namensko nočete ločit kaj je splošno pisanje in kaj je javni linč posameznikov.

Spet tema smrdi po kurjem dreku. Kura posrala celo temo.

Ta forum je posel. Ne dobrodelno društvo. Če vse norce blokirajo bo propadel. Takšne ljudi pač preskočiš. Moraš se zavedat da jim je verjetno to edini stik s svetom – internet. Jih je sicer več kot pol tega foruma šk šk v glavo ma ok. Se vsaj človek malo bolj normalen počuti ko te norce bere 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
spet je, 27.03.2024 ob 14:06

Spet tema smrdi po kurjem dreku. Kura posrala celo temo.

Hahaha vsi smo kure a ne? A ti misliš da ljudje nimajo lastne pameti in ne znajo opazovat?

Hja, xxl in kokoši (če sta to sploh dve osebi, če ni en) jaz preprosto preskočim. Je pa problem, da uničita vse teme in odbijeta noramalne obiskovalce mona. Pa recimo Kokoš piše pod tisoč niki. V tej temi je vsak drug post njegov.

xxl in kokoš, v kolikor sta to dve osebi, sta dva umsko zaostala psihična bolnika. Oba sovražita ženske, oba homoseksualca in obema je edini stik z ljudmi mon. Ali pa je to ena sama oseba?

Cakte mal, a nimate vi na miski scroll knofa?

Jest dolocene osebke samo preskocim in fertik zadeva.

Tako, da mu odpiraš dodatne teme za pozornost 🙄

To kar on pocne ni delitev mnenja, ampak navadno primitivno zaljenje. Jaz sem ga prijavil. Taki ljudje so strasljivi, saj so psihopati. Sklepam da je pac homoseksualec ki si tega ne prizna, zato pa je tudi poln besa do zensk. Seveda pa si tega ne sme prizanti, saj je hudi desnicar in se to ne spodobi. Mogoce pa je v polju? Saj tam imajo lahko teleofne.

še enkrat za vse moje oboževalke, ki se pač vedno najdete v mojem pisanju. najdete se, ker vas boli. resnica pač boli . kaj vam je bolj všeč, če napišem, vse ženske ste, so prostitutke??  saj moški tudi.  ampa kker skoz tko grdo  žalite moške, jaz povme vam desjtva pač na bolj vašem nivoju. da ste prizadete.  ker nekdo vam mora mejo pokazat. ker ste prasice in ne šparate gopca/tipkovnice. in vas je pač treba spravit na realna tla.  in to jaz zelo rad počnem.  ker so moški pač več vredni od ženske.   če gremo 50 let nazj.  je bil MOŠKI LASTNIK OTROK.  ja lastnik. po zakonu.  in tudi vse  študije, vsa dejstva, kažejo na to, je dokazano, da so moški vzgojitelji, ki sami vzgajajo otroke veliko bolj uspešni kot mamice samohralnike, ločenke. to je dejstvo. dokazano. ampak pač pri nas, zaradi feminizma, ki ga uvaja že 45 let leva fašistična politika, ki sprjeema izključno, zloralbjenke, posiljenje in luzerje v vse moške sluzbe se že zelo močno kažejo problemi.  ker je mamica smaohranilka pač nesposobna vzgajat otroka. in zato je vedno bilo, tko, da so otroci pripadali, očetu.  in mamica je lahko šla naprej, brez otrok po novega samca.sedja pa pač, v času mentalno motenih žensk. okerih  vam  vodeb lepo razloži, pač lahko tudi tukaj, ženskek ličejo neko pravico in neki banajo. ker že to da jim nekdo pove dejstva in resnico, pratično resnico je že preveč za vas.     še enkrat nisem nobena kura , ne nič druzga. sme samo en moški, ki pač je pameten, razgledan imam veliko posla točno z feminsitkami  in levičarakami. in vem kaj pridei z tega ven.  vem kaj pride.  posran wc,  ne umivanje rok po sranju,  hcanje mimo školjke, kabinet v razsulu, okno blokirano,  vse smrdi, avto umazan, po fitnesu,  oblečt oprijete  jenas legicei n majcko na pohcano porasno prešvicano rit, ker se dama ne bo tuširala  na fitnesu. do lažnih prijav, vsakega ki ji pove resnico.  do skrivanja v družbi, do inkluzivne govorice za svoje otroke.  kot npr.   smo bolani.  smo imeli ošpice, smo bili prehlajeni.   je pa bil njen otrok bolan. ne ona.  vidite, take nebuloze. pač  glejte, slovenke stei zjemno lene, razvjane, entaiteld,  izjemno žrtve in mobingirate rade. in privaljate policiji.  take ste. prasice se temu reče.  pa vse ste iste.  ni sedja jaz pa sem izjema. ne, ti si tudi.   dokler pač bodo levi gor in ne bo lustracije, bo tko. če pa bo kdaj lustracija, pa bodo desni gor  in se bote damice, ločenke visokošolane morale sprijaznit ,da otrok ni vaša last. i nse boste morale it zdravit k takemu kot je vodeb, pol pa bolje.  poglejte si rezulete svoje vzgoje v OŠ. ocene otrok.  niste ženske problem, sistem je problem, ker vam ne postavi meje. to je resnica.

Zakaj mu namenjas pozornost? Ce si ni kar sam odprl temo. Jaz ga preskocim. Me ne gane

Odgovor na objavo uporabnika
se ve vse, 27.03.2024 ob 13:49

To velja za vse!! Ne samo za enega. Ampak za viharca to ni veljalo, a ne?! Se spomnite kaj je počel ljudem več let??

Koliko gorja in poniževanja, javnega sramotenja je objavil Milan, mon pa nič? Se je pošiljalo tudi kopije na ostale institucije.brez skrbi.

Upam da forum propade ker je šlo preveč narobe.

In tale xxl182 nikogar konkretno ne žali, piše splošno za vse enako, je tako??

Viharc pa se je spravljal na konkretne posameznike z osebnimi stvarmi,kar je zrelo za tožbe in še mnogo tega.

Ve se zdaj vse kdo kaj objavi in kdo kaj dovoli in zakaj.

 

No, no, xxl182 kar lepo konkretno žali osebo, kateri odgovarja.  Jo popredalčka, zmerja, žali, bruha kretenizme, naplete celo zgodbo o tej osebi… V bistvu počne enako kot Kokoši (najbrž je to ena in ista oseba).

Jaz ga sploh več ne berem, niti mu ne odgovarjam, ni vreden da ga pes poščije, kaj šele moje pozornosti.

Bolj kot omenjeni osebek si  ogabna ti avtorica, ki zahtevaš cenzuro, da boš še dalje lahko gledala na svet skozi rožnata očala, nismo vsi enaki in nihče se ti ne bo podrejal, ipika ti ne bo pomagala.

Nista isti osebi.

S tem, da xxl utisas, da mu reces, da je pi..ica

blodnica   TOČNO TO.  ugabna je.  in ugabna je ker ji nihče ni nikoli pokazal meje. in ne ve, kje je meja. ona  sedobro zaveda da žali moške, ona to dobro ve.  pa vseeno to dela. torej dela namerno. v bistvu, ker je že vsaj po letih odrasla oseba, jo še edino družba lahko uredi. družba je bolj tko tko pri nas. lahko jo kakšen moški. to  ne  pusti.  kaj bomo vsi trpeli njene žalivke moških cel čas? moramo?  kdo je ona?  ko pa jaz njej povem DEJSTVA. pa je vse narobe.  svet zunj je kruti svet. mogoče ne tolo pri nas v slo.  še osebej ne za neko ločenko.  ampak ne daleč stran,  bi taka bila zdnji drek. bi ji hitro pokazali mejo. hitro bi dobila  prevzgojo.   to je kruti svet.  tako brezclijno sanjarjenje, večna žrtev vsega. TO JE NO GO.  ona ne razume da z podpovprečnim vložkom. ne pričakuj nadpovprečnih rezultatov.

New Report

Close