Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako boste glasovali na referendumu?

Kako boste glasovali na referendumu?

Kako sploh lahko kdo glasuje ZA? In s tem proti pitni vodi?

Mi je kar slabo postala, ko ao mi vceraj povedali, da po nabiralnikih dobivate spodnje letake: https://www.24ur.com/novice/slovenija/letak-strank-sds-nsi-in-smc-o-zakonu-o-vodah-poln-lazi.html

A ti nisi dobil letaka ?

Glede, da je to v bistvu edina “uradna” možnost, da izrazim svoje mnenje, bom seveda proti vladi (če že protestnike ignorira, glasov na referendumu pač ne more)

Jaz pa sploh ne vem ,za kaj se gre! mi kdo razloži in kdaj bo to?

Jaz bom obkrožil ZA. Sem podrobno proučil zakon in ugotovil, da Levica, kot vedno, zavaja, da bi zbegala neinteligenten narod.

ZATO:

Tisti, ki bi obkrožili PROTI vodi raje ostanite na morju, jezerih, rekah…, na voliščih vas ni treba.

 

 

 

 

 

Vesel oče

Telemu SDS-u se je popolnoma odtrgalo stalno pošilja neko propagando, kot da narod ne zna razmišljat s svojo glavo. Stalno promovira neke laži. Tista Alenka Jeraj  pa največja debilka z multiplo osebnostjo. Na referendumu se seveda glasuje PROTI!

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 02.07.2021 ob 17:38

Jaz bom obkrožil ZA. Sem podrobno proučil zakon in ugotovil, da Levica, kot vedno, zavaja, da bi zbegala neinteligenten narod.

ZATO:

Tisti, ki bi obkrožili PROTI vodi raje ostanite na morju, jezerih, rekah…, na voliščih vas ni treba.

 

 

 

 

 

Vesel oče

Seveda stroka tudi zavaja. Zabitež!

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna sirota, 02.07.2021 ob 17:22

Glede, da je to v bistvu edina “uradna” možnost, da izrazim svoje mnenje, bom seveda proti vladi (če že protestnike ignorira, glasov na referendumu pač ne more)

Si šla tudi na referendum glede RTV in referndum o družinskem zakoniku?

Razumni bomo glasovali PROTI. To pomeni, da smo proti predlaganemu zakonu , ker nam z njim vlada ogroža pitno vodo. Razumni se zavedamo, da brez pitne vode ni življenja! In razumni zaupamo stroki ne pa enemu posamezniku iz vrst vlade, ki je spisal naravnost škodljiv zakon, s katerim nam bi bila ogrožena pitna voda, ki je vir življenja..

Proti. Tako kot vsi normalni.

Zdi se, da bo veliko več ljudi šlo na referndum o pitni vodi, kot je šlo na referndum o pravicah istospolno usmerjenih. Pa čeprav ta pitna voda itak pripada istospolno usmerjenim, ki jih narava ustvarja, da bi zajezila pandemično širjenje človeštva, kar uničuje planet. Vi ste postali anomalija, ki jo narava hoče umejiti z nami.

Tako, da mi smo v prednosti pri pitni vodi pred vami.

Vendar se postavlja vprašanje, kako bo vam kretenom koristila zaščita pitne vode če pa se vam na tisto sončno nedeljo ni dalo iti podpreti pravic istospolno usmerjenih? Ko bo ljudi par miljard več čez nekaj desetletij in bo naravnih virov premalo, oziroma bojo degradirani. Se boste takrat spomnili, da nam boste odstopili pitno vodo medtem ko boste sami crknili od žeje? Ali vas bo treba pobijati(oziroma vaše vnuke)?

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 02.07.2021 ob 18:44

Zdi se, da bo veliko več ljudi šlo na referndum o pitni vodi, kot je šlo na referndum o pravicah istospolno usmerjenih. Pa čeprav ta pitna voda itak pripada istospolno usmerjenim, ki jih narava ustvarja, da bi zajezila pandemično širjenje človeštva, kar uničuje planet. Vi ste postali anomalija, ki jo narava hoče umejiti z nami.

Tako, da mi smo v prednosti pri pitni vodi pred vami.

Vendar se postavlja vprašanje, kako bo vam kretenom koristila zaščita pitne vode če pa se vam na tisto sončno nedeljo ni dalo iti podpreti pravic istospolno usmerjenih? Ko bo ljudi par miljard več čez nekaj desetletij in bo naravnih virov premalo, oziroma bojo degradirani. Se boste takrat spomnili, da nam boste odstopili pitno vodo medtem ko boste sami crknili od žeje? Ali vas bo treba pobijati(oziroma vaše vnuke)?

A še pri vodi se moraš ven metat s tem?

V sob. gremo na morje, zato bom glasovala predčasno v sredo na gospodarcu. Upam, da se moja glasovnica ne izgubi kje do nedelje, SDS-ovcem se to rado dogaja.

A to glasujemo tudi proti uničevanju podtalnice (Ljubljana) a samo proti gradnji objektov?

Proti.

Jaz enako.

Letaka pa nisem dobil nobenega v nabiralnik. Zgleda da poštna nalepka proti spamu varuje tudi pred tem.

P.S. Zgoraj sem citiral Menatalno siroto – pa ga forum spet biksa po svoje in ne prilaga citatov.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40926, 02.07.2021 ob 18:59

A še pri vodi se moraš ven metat s tem?

Nisi še slišal za znanstvene raziskave, da se morda narava želi z istospolno usmerjenimi zaščititi pred prevelikim širjenjem človeške populacije kar bi ji usodno škodilo?

HAha, nice try!  V ned. bo malo slabše vreme, ravno prav za sprehod do volišča.

Na referendomu bom glasoval ZA samostalnost Republike Srpske.

Odgovor na objavo uporabnika
Proti898, 02.07.2021 ob 19:23

HAha, nice try!  V ned. bo malo slabše vreme, ravno prav za sprehod do volišča.

Ti kar, saj jaz sem pa na volitvah glasoval za SDS in Janšo, da vas golazen, gledam kako se matrate in hebete pod njegovo vladavino in ukrepi. Da sem vas lahko ko ste bili do smrti izgoreli, ko ste otroke šolali od doma spraševal; “A bo šlo?

Tudi vi ste glasovali za Janšo, ko je zmagaoval na prejšnih referendumih s tem, da se jih niste udeležili. Ker se je vam hebalo golazni apatični egoistični, saj se vam ni šlo za vaše pravice. Pa sem vam dal vašega Janšo.

Ker izid referenduma ni zavezujoč se ga ne bom udeležil in tratil svojega časa. Enako bi morali storiti vsi državljani. Če je referendum glas ljudstva, naj bo njegov rezultat obvezujoč in zavezujoč!

Stroške referenduma bi morala poravnati stranka, ki ga je predlagala in dosegla, da se izvede!

 

Uh, sem vesela teh vasih odgovorov. Edino normalno je, da se glasuje za zascito narave in proti polnjenju zepov posameznikov.

Bi prilimala povezavo, zakaj biti proti, pa ne vem, ce znam.

Odgovor na objavo uporabnika
LEGENDA MONA, 02.07.2021 ob 17:41

Telemu SDS-u se je popolnoma odtrgalo stalno pošilja neko propagando, kot da narod ne zna razmišljat s svojo glavo. Stalno promovira neke laži. Tista Alenka Jeraj  pa največja debilka z multiplo osebnostjo. Na referendumu se seveda glasuje PROTI!

Marsikdo ne zna razmišljat s svojo glavo.

Samo poglej koliko debilov je v tej državi, ki sledijo fašistom.

Ne znam prilimat 😐.

Pa zato tole: https://www.instagram.com/p/CQ0jxpzjPjW/?utm_medium=share_sheet&fbclid=IwAR11um0eRGLJ5JPU-3EkJ-EOEi6nPjD0OP9G0sqZbEPf31x6Ndk-NW7ic-g

Think about it!

New Report

Close