Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kako brezplačno testiranje – pri Fabjan pa 7 evrov!

Kako brezplačno testiranje – pri Fabjan pa 7 evrov!

    Ali niso rekli, da bo od danes spet. brezplačno testiranje? Sin je danes pri Fabjanu v Šenčurju plačal 7 evrov. Kako je s tem?

Ja, nekateri še kar veselo zaračunavajo.

Kar pridno naj se testira, ko bo nabral dovolj, bo pa njegova deklina lahko šla na “joške”. 😅😅😅😅

Test je res da plačljiv, a ne pozabi omenti, da v vrednosti plačanega prejmeš dobropis, ki ga lahko porabiš za različne storitve, ki jih ponuja.

Odgovor na objavo uporabnika
Plomba, 08.11.2021 ob 18:48
    Ali niso rekli, da bo od danes spet. brezplačno testiranje? Sin je danes pri Fabjanu v Šenčurju plačal 7 evrov. Kako je s tem?

shrani račun in se obrni na ZZZs ali ministrstvo za zdravje, da ti povrnejo znesek… ne smejo zaračunavati – testi so brezplačni… 7 eur je cena, ki jo država plača izvajalcem – tajko bodo dvakratno dobili povrnjneno ti, ki še vedno zaračunavajo…

ne smejo ti računati

testi so brezplačni… najprej se lahko nanje obrneš,da ti znesek povrnejo, sicer da jih boš prijavila

Po moje bo brezplačno tisto, kar je bilo  – torej samo testiranja preko države – v javnem zdravstvu in brezplačni testi v lekarnah. Nikoli prej ni bilo povsod brezplačno. Norost bi bila plačevat privatnikom. Kot da niso že dovolj zaslužili.

Naš ZD je že objavil, da je testiranje zastonj.

V javnih zavodih je zastonj, pri privatnikih pač ne.

Bila danes zjutraj na testiranju v ZD Radovljica in morala placati 9,5 €.

Na parkiriscu pri Mercatorju pod SB Jesenice – cena 12 €.

Lepo prosim, da mi nekdo pove kje so ti brezplacni testi katere propagira vlada.

 

če ste zadnjič ponoč poslušal tiskovko, je poklukar rekel da bo testiranje spet brezplačno, potem je eden od novinarjev rekel, da je nekdo iz vlade twital da bodo hitri testi brezplačni, storitev testiranja pa od 7€. Poklukar je rekel da mora  preverit in od takrat se ni več govorilo o tem …

Pri nas je pri Fabjanu 5 evrov,drugje zastonj.

Odgovor na objavo uporabnika
ZD Radovljica, 08.11.2021 ob 20:02

Bila danes zjutraj na testiranju v ZD Radovljica in morala placati 9,5 €.

Na parkiriscu pri Mercatorju pod SB Jesenice – cena 12 €.

Lepo prosim, da mi nekdo pove kje so ti brezplacni testi katere propagira vlada.

 

Zahtevi dnar nazaj. V VSEH ZD in pa pri koncesionarjih je BREZPLAČNO.

New Report

Close