Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako čudni dnevi …

Kako čudni dnevi …

Dobro jutro, prijatelji moji … čeprav se jutro počasi nagiba že k dnevu …
Pa kako grdo jutro je danes … in verjetno bo še grši dan … :(((( Vreme se nekam kisa … kot bi hotelo jokati … hm … kot bi odražalo mojo voljo … in … se mi zdi da tudi drugi niste v najboljši formi … ali se motim?

Bili so krasni dnevi … dnevi, ko bi se moralo uživati … ko bi se moral nabit z energijo … pa nekako ni bilo tako … Neka čudna napetost je v zraku … kot bi hotelo ekspodirat …

Še tisti dan, ki je bil tako krasen, da je kar dvigovalo moralo … je moral pokvariti žalosten dogodek … kot da bi bil opozorilo na prihajajočo sezono … namreč … umrla je motoristka … ne po lastni krivdi … :(((( Sicer je nisem poznala … ampak sem preko interneta parkrat govorila z njenim fantom …
Groza … kako ti lahko trenutek uniči življenje … Trenutek … in te ni več …

Ne vem, no … nimam več besed … nimam besed .. Pa verjemite, da mi redkokdaj zmanjkajo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, žalostno je to. V takih trenutkih se zaveš, kako minljivo je življenje.

Bgv ,včasih trenutek spremeni naše življenje…a mi moramo ostati močni in živeti dalje.
Ja,tudi vreme vpliva na nas,pa polna luna…je pa potem ko posije sonček vse lepše in nas napolni z novo energijo…energijo s katero premagujemo take turobne in žalostne dni.

Kljub dežju in žalosti ti želim lep dan.

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

Včasih nas žalost zajame…tudi to mora biti…potem jaz hitro naredim kaj za svojo dušo in takoj je bolje in svet je spet lepši in svetel in sije sonce…ja Bgv…daj naredi nekaj kar te naredi srečno!! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala prijateljica … zdej se res sonček nekaj prebiva skozi črne oblake … tako da se mi bo mogoče res spet vrnila dobra volja … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm … danes bom pomivala tla doma … :))) … bomo videli če me bo naredilo to srečno … :))))

Ne ne … zdej sem že malo boljše volje … pa zgleda celo, da se počasi jasni … :)))) Kot bi vreme točno vedelo kakšne volje sem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

To te bo pa res naredilo srečno,ja!!!!
Kot,da bi moral jaz perilo zdaj likat,da se spravim v dobro voljo!
Ah,daj no!
In prid gor,polenta mi je super ratala(ajda in furlanska bela!)!
Sp

Uh … mater ej … Ti mene spet s to polento rajcaš, jst pa še brez kosila … :((((

Ojej … in zdej si me še spomnu, da imam tone perila za zlikat … :(((((((((

O … mamma … danes bo še pestro doma … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close