Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako diskretno prevarati ženo?

Kako diskretno prevarati ženo?

Odgovor na objavo uporabnika
Tečna Lojzka, 04.07.2022 ob 08:14

Čutiš, da kur.cu idejo dani, a? Zdaj pa panika. Kaj si prej delal?

A si spet dejavna??? Gliha vkup štriha, te froc ne zaposluje dovolj, ali bi rada spet na drugi kol sedla se nabijala, pa še ne moreš, šivi ne??? boga kmetičika kak se mi smiliš…vidiš, da si glupa…za na Žavcerja si, tja sodijo krave frizike…

Loči se…da ženi ne prineseš kako pizdarijo v obliki spolno prenosljivi bolezni….in priznaj si da ti je dolgcajt z ženo by the whey vse enkrat pride na dan 😈

.

Fukfehtar, povej ženo v troje, ne biti tako sebičen.

Če pa ne ,pa se loči in svobodno fukaj naprej, kurbir!!!

 

nova
Uredništvo priporoča

Ti si idiot! Pusti jo in potem delaj kar hoces. Nihce si ne zasluzi tega, varanja.

najbolj diskretno je tako, da jo pač ne prevaraš. tako te zares ne bo nikoli dobila.

Veliko idej najdeš v knjigi Milena Miklavčič Ogenj rit in kače niso igrače

Zanimivo, da to napiše ženska, oziroma žena. Ja, nikoli ne boš vedela…

Dobit moraš eno “srečno” poročeno z otroki, ki si isto želi malo spremembe, ampak noče zakona uničit, navadno zaradi otrok. Tako bo obema interes da vaju ne dobijo, pa ni neke nevarnosti da te kaj izsiljuje. Seveda brez nekih najstniških sms in fb klepetov, samo na kratko, klic dogovor in to je to.

Ma ti si bebec…

Jaz mojo nisem nikoli varal pa me je obtozila da sem se gonil z drugimi…

Danes pri 50 letih mi je pa cisto vseeno ce se kaksno fajn posexam ima ona korist jaz pa tudi…

Pa boli me ku r ac za tisto ki jo imas doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Naveličan, 02.07.2022 ob 14:41

Sem star 47 let, poročen 20 let z dvemi otroci. Problem je ker si zelim nekaj novega, saj seks z ženo je reden ampak vseeno rad bi še kako češpljo probal, ženino filam že 20 let pa me zanima kako to naresti diskretno, da ne žena ne bo izvedela. Na kaj moram paziti, kako se obnašati itd. Verjetno ima kdo tu podobne izkušnje pa bi znal svetovati. Naj omenim, da do nedavnega teh teženj nisem imel, zadnje mesece pa sanjam o drugi ženski vsak dan bolj. Saj mi je žal žene, zato nočem, da izve. Kar ne ve, ne boli. Ženo ljubim, eno bi pa imel samo za seks, da je malo drugače..

 

NAjdi eno ki je srečno poročena kot ti. Ta bo ziher tiho.

Ogromno jih je.

No najbol pomembna je izbira kandidatke primerne za naskok. Vsekakor ne glej po sodelavkah ali sosedah to je recept za katstrofo. Babe so take da se rade pohvalijo z novim ljubimcem in hitro se razve, ali se slabse se navezejo na tebe in zelijo da pustis zeno pa take. Kdo ti bo pol kuho pa gate pral? Ne ves kako sraje lahko mas.

Kaj je primerno za nateg? Vsekakor sluzbena potovanja so ti top da se zgonis. Lepo tujko vsekas ki nikoli ne bo spoznala zene pa se stroske potovanje ti placa firma. Ali pa tako kot moj kolega si zrihtas siht v tujini pa gori delas kaj hoces, tisti tedn ko si doma pac porivas zeno.

Ce te opcije nimas potem ti preostanejo tinder, badoo in te fore. Samo pazi da isces vsaj 50km+ razdalje da zmanjas sanse kakih skupnih poznastev s tvojo prikolico. Tu je pa en velik minus in to je voznja ki terja tako cas pa danes ko je benz cez 2 eura tudi ni poceni. Po moje prevlki projekt za en fuk.

No potem so tu se kurbice. Po moje najbolsa in tudi najcenejsa opcija, tocno ves kaj dobis in z njimi lahko delas kaj ces, oziroma kaj placas. Mas pa tu vlki minus in to je da brez kondoma vsekat tako ni ravno pametna ideja.

Tako da ja, ni lahko fukat brez da zena ve

Probaj z eno povprečno ki je tudi poročena in ima familijo. Le tako lahko na diskreten način to izvedeš. Ne nasedaj mlajšim in samskim ali kakih lepotic v zvezi.

Tepec! Za začetek se navadi sklanjat!

Ustavi se dokler je še čas po toči zvoniti je prepozno.Ko pridejo nečiste misli se udari po glavi in se spomni na svojo ženo.

Pa srečno!!!

Če ti damo vsak izmed nas po dva cmoka po buči te bo hitro minilo, verjemi.

Ajde ženi se stiskat. Barabe!

Enkrat varaš skoz varaš samo to ti bom rekla.

Z mano bo diskretno. Bom tiha kot miška, samo 1.000 € mi nakaži.

napadate človeka. brez potreba. človek ima fiziološke potrebe kot je žeja, lakota, toplota je tudi sex. Greš lepo k profesionalki, plačaš pošteno in ne more nihče nikoli izvedet. ne vidim nobenga problema. dokler skrbiš za ženo in otroke in si dober do njih ti pripada tudi spolna zadovoljitev. ni potrebe da kdo trpi, se loči.

Kot prvo, omisli si še en mobitel, predplačniški, imej ga samo in izključno v službi, to boš uporabljal za komunikacijo z drugimi bejbami. Bognedaj karkoli šarat po svojem telefonu, si slišal? Niti vpisat se ne v mail ali aplikacijo, ki jo misliš uporabljat za chat.

Kot drugo, najlažje je to delat med delovnim časom. Če imaš šanso, greš ven za 1 uro, popoldanske počitke imajo itak v vsakem hotelčku (prej poguglaj – spet PAZI da nisi slučajno vpisan s svojim google računom ker se ti beleži zgodovina googlanega). Če nimaš te možnosti, boš začel iz službe občasno hodit kakšno uro prej, ali pa v skrajni sili vzel dan dopusta, da boš kam peljal to drugo bejbo. Tudi na ta dan, ko boš vzel dopust, se moraš domov vrnit ob običajnem času kot ko prideš iz službe. Prav tako se ne tuširaj tik preden gresta iz hotela, ampak recimo vsaj kakšni 2 uri prej, da ne boš pridišal domov kot roža. Ženske vse zavohamo.

Tretjič, izberi tako, v katero se ne boš zaljubil. To je najtežji del. Kako ga boš izpeljal, boš najbolje vedel sam.

Četrtič, ko boš opazil da se navezuješ in da hočeš več kontaktirat z drugo bejbo, je čas, da jo odsloviš in si najdeš novo. Ker potem iz tega navezovanja pride sam drek in problemi in dvomi.

Petič, novi bejbi ne dovoli da ti karkoli kupuje takega kar si ne bi kupil sam. Odpadejo torej parfumčki, nove cunje, če že, naj ti kupi olje za avto, to ne bo sumljivo niti malo (razumeš poanto? Upam da).

Šestič, ne zahaklaj premlade in samske, ki se bo itak navezala nate in ti začela težit da kdaj misliš pustit ženo in take podobne. Pohaklaj srednjih let, neko tako ki išče podobno kot ti. ZDAJ PA – kje jo najt? Ne daj se na tinder, niti onaon. Pomoje najbolje, da napišeš sem oglas, kaj iščeš, kaj nudiš, potem si malo pišeš in če je interes, se dobiš na DISKRETNEM prostoru. Upam da si toliko brihten, da si boš ustvaril nov mail račun brez svojega pravega imena v njem?? Lahko si najdeš tudi profesionalne punce (greš na avanture portal), ampak pomoje ti iščeš prav ljubico, ne samo seks za spraznit se. Premisli.

Sedmič,…. dobro, dobro premisli če je to res to, kar si želiš. Na koncu ugotoviš, da je seks samo seks, ne glede na to, s kom. Metulji pa minejo…

Srečno.

New Report

Close