Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako do prostitutke?

Kako do prostitutke?

Zdravo.

Kako do prostitutke v Ljubljani?

Moja partnerka ne želi prakticirat oralnega seksa in po več letih sem se odločil, da bom poiskal kurbo, da ponovno doživim ta užitek…

Ampak nimam pojma kako se tem stvarem streže. Je kak portal ali to poteka še vedno v živo? Ima kdo izkušnje s tem oz mi zna kaj predlagat?

Zdej nekih direktnih kontaktov bi se izogibal, ker mi je mal neprijetno, da mi da kdo tukaj kontakt od ene za katero vem, da jo je on dva dni prej. Hah. Čeprav vsi vemo, da je vsako vsak dan kdo pred mano ampak ja… Rad bi bolj na splošno, kako do tega prit…

Denar pa ni problem, tako da lahko je tudi višji nivo.

Hvala za pomoč. Lp, Jan

Avanture.net

 

Poglej rubriko “ona nudi spremstvo”

Ima u Bovec Ljiljana Vilotić radi u hotelu ALP Bovec i radi kao Eskort dama i prostitutka

Vrši uslugu po celoj Sloveniji uzduž i popreko.

Ljiljana Vilotić recepcionarka u hotelu ALP Bovec.

Radi i kao eskort dama i prostitutka.

Vrši diskretno usluge po celoj Sloveniji uzduž i popreko.

Srećno

 

Brez veze, da iščeš pristitko, pa ne daj Bože se jug… Bruhh

Če dobr placas se lohk dogovoriva.. No dobr je 250 za 2 uri, udobna doba, jacuzzy,.. In kosilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1989, 31.10.2023 ob 13:27

Brez veze, da iščeš pristitko, pa ne daj Bože se jug… Bruhh

Če dobr placas se lohk dogovoriva.. No dobr je 250 za 2 uri, udobna doba, jacuzzy,.. In kosilo.

Nataša Iz kje pa si?

Iz Lj.

piši na [email protected]

Daj kakšen kontakt 😉

 

 

Kje te dobim? 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1989, 01.11.2023 ob 07:49

Iz Lj.

Maš kako sliko?

Ljiljana Vilotić recepcionarka hotela ALP Bovec, eskort dama i prostitutka. Pruža diskretno usluge širom Slovenije 😉

Ljiljana Vilotić recepcionarka hotela ALP Bovec, eskort dama i prostitutka. Pruža diskretno usluge po celoj Sloveniji. Ima svoj sajt za eskort dame Ljubljana pod imenom DANAJA 😉

Lahko kontakt

Če je kakšna dama da bi se spoznala za 1x ali večkrat naj se javi…

[email protected]

Če je kakšna naj mi piše na [email protected]

Ma dej to sama industrija te avanture. Prvic zadnjic nikoli vec. Za faf jabe ti… Tinder si zlowdi pa iskreno napis … Iskrenost majo punce rade

Če si za družbo s še 2 moškima in eno žensko daj kontakt. Par par

ponujaš sex proti plačilu?

Ponujas sex proti plačilu?

prosim za kontakt

Natasa 89..tebe bi zelo rad spozanl

Zna li neko šta je sa plavom kurvom što ima šarene šake iz Maribora što je radila u kafani Ali baba ? Mislim da se zove Ljiljana Vilotić a zvali je Jolanda

Odgovor na objavo uporabnika
srecko154, 28.01.2024 ob 00:14

Ponujas sex proti plačilu?

 

Šta je sa Jolandom što je radila u ali baba u Mariboru? Plava sa šarenim šakama

New Report

Close