Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako grdi ljudje najdejo partnerje?

Kako grdi ljudje najdejo partnerje?

Res, to se večkrat vprašam. Sploh pa takrat, ko vidim, da je eden od para očitno lepši od drugega.

Zadnjič sem hodila za parom, ki res ni šel skupaj. On velik debeluh, pa neurejen tudi, ona pa vsa živahna, spedenana in taka mala žepna izvedba. Kje se taka dva najdeta? Se zavedata kako bizarno izgledata? A se taka zveza sploh lahko obnese?

A če si grd potem se tega zavedaš in imaš avtomatično nižja merila? Prosim, če mi lahko pomagate rešiti to zagonetko.

Jaz nikoli ne bi mogla imeti grdega moškega. Od vseh kvalitet, ki jih pri moškem pričakujem, mora biti tudi dobrega videza, pa ne samo zame pač pa na splošno, ker nekako imamo vsi enaka merila za lepoto, se mi zdi.

Ženske, ki smo grde, ponavadi ne najdemo partnerja. Moški pač hočejo lepo žensko ali pa vsaj povprečno. Tudi, če so sami grdi.

Grdi moški pa seveda najdejo ženske. Ženskam je pomembna bolj pamet, karakter kot videz. Če pa ima podl karakterk, je grd, neumen, mora imeti pa vsaj denar pa bo našel žesko. Denar je itak magnet.

Grdemu preostaneta dve sredstvi: denar in humor. S temi lahko preskoči vizualno zapreko in si ga vseeno namoči, tvojemu zmrdovanju navkljub 😁

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 28.11.2022 ob 22:31

Ženske, ki smo grde, ponavadi ne najdemo partnerja. Moški pač hočejo lepo žensko ali pa vsaj povprečno. Tudi, če so sami grdi.

Grdi moški pa seveda najdejo ženske. Ženskam je pomembna bolj pamet, karakter kot videz. Če pa ima podl karakterk, je grd, neumen, mora imeti pa vsaj denar pa bo našel žesko. Denar je itak magnet.

Sploh ne bo držalo. Jaz velikokrat opazim pare, kjer moški vizualno zelo dobro zgleda, ženska pa katastrofa. In tudi ne verjamem, da so vse te, npr. ekstremno debele ženske, karakterno tako fajn, da so zato našle lepega moškega.

Odgovor na objavo uporabnika
Beauty and the beast, 28.11.2022 ob 22:27

Res, to se večkrat vprašam. Sploh pa takrat, ko vidim, da je eden od para očitno lepši od drugega.

Zadnjič sem hodila za parom, ki res ni šel skupaj. On velik debeluh, pa neurejen tudi, ona pa vsa živahna, spedenana in taka mala žepna izvedba. Kje se taka dva najdeta? Se zavedata kako bizarno izgledata? A se taka zveza sploh lahko obnese?

A če si grd potem se tega zavedaš in imaš avtomatično nižja merila? Prosim, če mi lahko pomagate rešiti to zagonetko.

Jaz nikoli ne bi mogla imeti grdega moškega. Od vseh kvalitet, ki jih pri moškem pričakujem, mora biti tudi dobrega videza, pa ne samo zame pač pa na splošno, ker nekako imamo vsi enaka merila za lepoto, se mi zdi.

Jah moraš upoštevati, da veliko žensk še nosi frustracije, ki se prenašajo iz roda v rod skozi generacije in so seksualno neosvobojene in neopolnomočene. One sploh ne znajo gledati moške kot seksualne objekte in ocenjevati moške lepote.

Jaz sem že videl, ko je nek američan iz ene najbolj konzervativnih zveznih ameriških držav rekel nekemu debelemu in zanemarjenemu slovencu, da bi tam izkod prihaja vse ženske norele za njim. Ker pač moški s pravim pivskim trebuhom in brado je za njih pravi moški, ne pa neki lepi postavni urejeni fantje. To je za njihove ženske pedersko. Saj pri njih morajo biti ženske lepe in seks objekti. Za moške v tistem delu Amerike je sramotno, če jim ženska reče, da so lepi. Ker jim to jemlje moškost.

Me zdaj razumeš kaj hočem povedati?

Odgovor na objavo uporabnika
Eh, 28.11.2022 ob 22:40

Sploh ne bo držalo. Jaz velikokrat opazim pare, kjer moški vizualno zelo dobro zgleda, ženska pa katastrofa. In tudi ne verjamem, da so vse te, npr. ekstremno debele ženske, karakterno tako fajn, da so zato našle lepega moškega.

Za bajsike. Več blazine za porivanje, hehe

Važna je vsebina, karizna, simpatičnost. In vsake oči imajo svojega malarja.

 

ti je že  rekel kdo, da preveč gledaš. 

Prvo kot prvo, imajo vsake oči svojega malarja. Nebi verjela, kako se lahko okusi razlikujejo. Tudi v tisti ženski, ki se smatra za grdo, lahko nekdo najde nekaj lepega in tisto lepo potem prekrije vse ostalo, ker prevladuje v očeh tistega človeka. Ampak če se daješ v nič in se skrivaš, morda nikoli ne prideš na oči tistemu, ki bi mu prav lahko bila všeč. Popoln pa ni nihče. Torej ne obupaj.

Bol je fina bol je svina

Odgovor na objavo uporabnika
Ni vedno tako, 28.11.2022 ob 22:56

Prvo kot prvo, imajo vsake oči svojega malarja. Nebi verjela, kako se lahko okusi razlikujejo. Tudi v tisti ženski, ki se smatra za grdo, lahko nekdo najde nekaj lepega in tisto lepo potem prekrije vse ostalo, ker prevladuje v očeh tistega človeka. Ampak če se daješ v nič in se skrivaš, morda nikoli ne prideš na oči tistemu, ki bi mu prav lahko bila všeč. Popoln pa ni nihče. Torej ne obupaj.

Kot otrok, sploh pa kot mladostnica, sem se zelo sekirala, ker so me zmerjali, da sem grda. Zdaj sem se pa že navadila. Včasih zaboli, ko mi namignejo, da sem grda (recimo takole: stopi stran, naj pride sem Jana, da bo lepa slika… drugače povedano, morala sem se umaknit, ker bi bila drugače še slika grda). Ampak sem pač nekako sprejela, da nisem nikomur lepa. Jezika tudi ne znam dobro obračat, da bi na ta način pritegnila moške. Tako, da pač je kot je. Se ne trudim več.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 28.11.2022 ob 23:06

Kot otrok, sploh pa kot mladostnica, sem se zelo sekirala, ker so me zmerjali, da sem grda. Zdaj sem se pa že navadila. Včasih zaboli, ko mi namignejo, da sem grda (recimo takole: stopi stran, naj pride sem Jana, da bo lepa slika… drugače povedano, morala sem se umaknit, ker bi bila drugače še slika grda). Ampak sem pač nekako sprejela, da nisem nikomur lepa. Jezika tudi ne znam dobro obračat, da bi na ta način pritegnila moške. Tako, da pač je kot je. Se ne trudim več.

Gotovo imaš poteze, ki so nekomu všeč.  Ne dajaj se v nič. Meni se dogaja, da srečujem na videz zelo lepe ženske, ampak ko odprejo usta, se mi totalno podre podoba, ker ne prenašam ravno najbolje, da ima ženska grd, nizek, neženstven, po možnosti kadilski in hripav glas. Tako, da tudi ni vse v zunanji lepoti. Spoznal sem eno tako, ki je bila na videz neprivlačna, ampak glas je imela pa zelo, zelo lep. Ure in ure sva se pogovarjala, cele noči. Lahko bi se kaj zgodilo med nama, ampak sva prej naletela na življenske razlike, ki so nama ločile pot.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni vedno tako, 28.11.2022 ob 23:28

Gotovo imaš poteze, ki so nekomu všeč.  Ne dajaj se v nič. Meni se dogaja, da srečujem na videz zelo lepe ženske, ampak ko odprejo usta, se mi totalno podre podoba, ker ne prenašam ravno najbolje, da ima ženska grd, nizek, neženstven, po možnosti kadilski in hripav glas. Tako, da tudi ni vse v zunanji lepoti. Spoznal sem eno tako, ki je bila na videz neprivlačna, ampak glas je imela pa zelo, zelo lep. Ure in ure sva se pogovarjala, cele noči. Lahko bi se kaj zgodilo med nama, ampak sva prej naletela na življenske razlike, ki so nama ločile pot.

Hja, nisem še naletela na takega. Mogoče pri 80ih naletim na takega.

Kako si ga pa ti našla? Daj ,zaupaj nam, kako si kot grda našla partnerja, boš?

Grda ženska ni tak problem. Make up, stilsko preobrazba in bo izgledala vsaj povprečno.   Moški, njih je pa le za vzorec: normalnih po obnašanju, da imajo službo, so finančno in psihično stabilni, niso alkoholiki, invalidi, …torej tu zunanjost res ni na prvem mestu. Se posebej pri dolgoročnih zvezah.

Ti si avša. Tip se je zredil potem. Dej malo logike. 

imam facebook prijateljico, ki je tako zello grda, da si ne upa nalimat svoje slike profila. Pa vendar je poročena z moškim.

ampak ne veš kako so te ženske zgledale takrat, ko sta se poparčkala.

Veliko žensk se ob vsakodnevni rutini matere in gospodinje zapusti.

Še moje mnenje. Najbolj mi zažge ženska, ki v obraz sploh ni lepa, ima pa dobro postavo. To je zakon.

bolj zanimivo je, da tudi vsi psihopati, zlobni ljudje in ostal krš najde partnerje in se običajno še divje razmnožuje.

A tudi ti spustiš pričakovanja glede izgleda moškega glede na svojo lepoto ali vseeno pričakuješ lepotce, ostalim pa daješ košarice?

    moja grda prjatlca se je vpisala na fax za elektrotehniko. Bila je edina baba, koncala ni, je pa nasla deca.

Avtorica, ti imaš mogoče vsesplošno lepega moža, kako ti zgledaš, je pa zame brezpredmetno, ker imaš umazan ego, ki poudarja nekaj, kar ljudi najbolj prizadene – da ne izgledajo poželjivo iz prve. Očitno ne moreš govoriti o drugih kvalitetah svojega okusa za ljudi kot to, kako lepi ali grdi so. Res globoko razmišljanje odrasle osebe. Narcisizem do konca. In to bo tvoja dota tvojim potencialno narcisoidnim otrokom? Upam, da jih boš dala vsaj k verouku, ker koliko smatram katolicizem kot škodljiv za ljudi, je v tvojem primeru bolje, da tvoj otrok obiskuje vsaj verouk, kjer bo slišal še nekaj o drugih vrednotah in se ne bo ukvarjal le s prestižno malomescansko estetiko ljudi, ampak bo morda sodil ljudi po dobrih delih. Ti imaš preveč kompleksov in frustracij, da bi sploh lahko spregledala, da je lepota pojem, ki ga ti ne boš nikoli osvojila, ne tako ne drugače.  Ti nikoli ne boš lepa. Tvoja umazana duša bo pustila sledove na tvoji drži in obrazu. Počasi in zagotovo. Ti si duhovna spaka, tudi če izgledaš poželjivo.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 29.11.2022 ob 06:31

Hja, nisem še naletela na takega. Mogoče pri 80ih naletim na takega.

Nihče ti ne more garantirati uspeha. Življenje je nepredvidljivo in dinamično, kar pa je gotovo, je to, da če boš pustila vrata zaprta, sigurno ne bo nič.

Ni grdih, grdo je razmišljanje. In tako si čeprav lepa, grda le ti. V okvirju.

New Report

Close