Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako imate postimane stroske?

Kako imate postimane stroske?

Hej!

 

Tisti, ki zivite s partnerjem-kako imate postimane stroske (najemnina, voda ,elektrika, hrana,…)

placuje vsak 1/2?

Ziviva v mojem stanovanju. Vse placujem sama. Hrano, poloznice. Meni bi bilo tudi fino it na gotovo,k nekomu v stanovanje in zivet zastonj.

Imam 8 letnega otrocka od prejsnega zakona, in je celo enkrat, ko sem mu omenila,da bova stroske hrane delila na pol, rekel, da moj otrok tudi melje to hrano. Ne vem no… kako pa je pri vas?

a tebi naj jaz to razlagam? Ti si pa res bolana. A si mogoč pelcovana?

Res si nora, da to dovoliš. Takega tipa takoj spakiram. Če ni za pol pol, pa vsaj na tretjino, tudi za stanovanje. Pika. Kar dovoliš, to imaš.

Midva imava “skupni” račun, res pa je, da gredo položnice gredo v večini iz moževe plače, kredita imava vsak polovico, ostalo pa skupaj in tako je prav.

A da otrok tudi melje hrano ??????????????????????????????????

Evo, v teh sekundah, kot letijo gor tile vprašaji, bi bil drek že na cesti.

Pa kaj je s tabo, ženska?

Ven vrzi ,parazita. A si ženska ali si šleva? Ven s hudičem, ko enkrat na ta način govori o mojem otroku, ki ima pravico mleti mojo hrano, leti ven

Ti pa naredi, kar hočeš. Seveda, glede na to, kdo ti je od teh dveh oseb pomemben.

Ker tu ne gre za bolj ali manj pomemben, gre za POMEMBEN.

A ti je tak shit od desca?

Sem imela takega…ki se je kar “vselil”. Počutila sem se izkoriščeno in ga našutirala.

Cisto prav imate. Hvala vam!

Odgovor na objavo uporabnika
Ime ali vzdevek, 29.11.2021 ob 05:57

Sem imela takega…ki se je kar “vselil”. Počutila sem se izkoriščeno in ga našutirala.

Kaksna je bila situacija? Je bil mogoce bresposeln? Ajde, to se nekako. Ampak sluzi vredu. Denarja pa nikjer.

eno in isti komentatorji.

Kako imava porihtano? Vse na pol. Vsak je lastnik polovice hiše, vsak plačuje polovico skupnih stroškov. Ne gledava zdaj na vsak evro, ampak približno pol-pol pa je in niti enkrat se še nisva skregala zaradi denarja. Imava pa to srečo, da približno enako tudi zasluživa. To, kar imaš ti, je pa zajedalec.

Položnice za stanovanje plačam jaz, za vikend ona. Pri hrani in trgovinah imava tako, da moja bolj kot ne opravlja pogostejše nakupe hrane (predvsem zelenjavo), ko grem jaz pa nabavim še ostale stvari + hrano.

Provokacija? Če ni provokacija je vprašanje ali je s tabo vse v redu in zakaj je parazit še vedno pri tebi?

Ni provokacija. Ne vem. Vcasih se bojim biti sama, vendar bom morala zaceti ukrepati.

Pa saj ne moreš verjet, kakšne ste nekatere ženske!

Česa se bojiš, ko bi bila sama? Teme? Tega,da srečaš normalnega moškega,ki bi imel rad tebe in tvojega otroka? Ker, tale nima ne tebe, kaj šele tvojega otroka.

A res ne kapiraš???

Daj, ženska, zbudi se. A si ga na železniški postaji pobrala, ali kaj?

Bojiš se biti sama…no, ja, morda boš pa prav zaradi tega seronje sama. Otroka ti bo moral oditi. Kapiraš, kura?

Bi rekla moja mama pri 70 letih ” A IMA ZLATEGA?”

Drugega razloga res ne vidim.

 

Pri nas on vse račune, ja vso hrano. Oba kredit.

Je kaksen mesec kaksna sprememba, ampak naceloma je tako.

 

Sama bi ga kar poslala v trgovino z listkom, da kaj prinese, pa kaksn racun za elektriko bi mu tudi porinila.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje 2, 29.11.2021 ob 07:17

Bi rekla moja mama pri 70 letih ” A IMA ZLATEGA?”

Drugega razloga res ne vidim.

 

Pri nas on vse račune, ja vso hrano. Oba kredit.

Je kaksen mesec kaksna sprememba, ampak naceloma je tako.

 

Sama bi ga kar poslala v trgovino z listkom, da kaj prinese, pa kaksn racun za elektriko bi mu tudi porinila.

no saj tvoja tudi ni daleč od zlate, ČE ON VSE PLAČUJE.

tale tvoj pa naj lepo da plačilo položnic na trajnik, pa še v štacuno ga kdaj pelji in naj plača špežo. Kam pa sicer gre njegov denar?

Ravno v tem je finta. Pravi, da ga nima, da ne ve kam ga je dal

Odgovor na objavo uporabnika
Haj, 29.11.2021 ob 08:02

Ravno v tem je finta. Pravi, da ga nima, da ne ve kam ga je dal

Ko vzameš svojo klobaso pod lastno streho, se je treba najprej vsesti in se dogovoriti o pravilih skupnega življenja. Uradno je sicer tako, da služita in zapravljata skupaj, kako pa se dejansko dela pa je stvar dogovora. Torej lepo list papirja, pa najprej vajine prihodke na plano, potem pa še vajine odhodke. Malo preveri, da ni tipo do grla zadolžen ali pa ima recimo kakšen drag šport ali odvisnost, če od njegovega zaslužka ni nič denarja na razpolago za skupno trošenje in dejansko živi samo na tvoj račun.

Sladkorni bolnik sem.Matra me hipohondrija in zato me je strah,da kje oblezim. Vendar bom morala udarit po mizi.

Odgovor na objavo uporabnika
Haj, 29.11.2021 ob 06:50

Ni provokacija. Ne vem. Vcasih se bojim biti sama, vendar bom morala zaceti ukrepati.

 

Koliko časa to že traja?

Eno leto in pol

Tako, da štimajo. Zelo enakovredno..

Samo izkorišča te. Tu ni nobene ljubezni. To se ne bo dobro končalo in boljše, da ti zaključiš prej, kot kasneje.

Odgovor na objavo uporabnika
Haj, 29.11.2021 ob 06:02

Kaksna je bila situacija? Je bil mogoce bresposeln? Ajde, to se nekako. Ampak sluzi vredu. Denarja pa nikjer.

Ne, ni bil brezposeln. Bil je obrtnik, ločen, živel v hiši (nad svojo mamo), ker pa je bilo tukaj bolj na komot je bil tu. Začne se zelo nedolžno (malo po malo) – npr. kakšno cunjo da za oprati v koš za perilo (vendar nikoli ne da perila oprati), uporabljen krožnik/posodo v pomivalca (bog ne daj da bi kdaj tudi pospravil pomito posodo), za sesalec še slišal ni ali pa da bi kaj samoiniciativno poštimal, v glavnem … saj je bil zabaven ampak samo na kratki rok 🙂

Ne boj se biti sama…lažje ti bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Haj, 29.11.2021 ob 08:15

Sladkorni bolnik sem.Matra me hipohondrija in zato me je strah,da kje oblezim. Vendar bom morala udarit po mizi.

Kaj ima pa hipohondrija s sladkorno?

To ne more ne biti provokacija, tolk zabitih žensk ni.

Drgač pa – midva sva seštela mesečne stroške in hrano  (plus izredne a la registracija , dopusti, servisi itd.)  In to vsoto plačujeva vsak polovico. Ostalo kakor se komu zdi, jaz dajem nekaj na stran, nekaj zapravim zase, hobiji, živali, knjige in podobno.

New Report

Close