Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako in na kakšen način kaznujete psa ali mačko?

Kako in na kakšen način kaznujete psa ali mačko?

Psa takoj nažgem s povodcem. Se ga prime, ampak se kmalu spet spozabi. Drugače pa samo piškotki za nagrado, če seveda kaj dobrega naredi.

Odgovor na objavo uporabnika
MajaPavlovič, 24.07.2024 ob 21:43

Psa takoj nažgem s povodcem. Se ga prime, ampak se kmalu spet spozabi. Drugače pa samo piškotki za nagrado, če seveda kaj dobrega naredi.

Tebe bi bilo tudi za nazgat s povodcem. Bi si za vse case zapomnila.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mateya711, 31.01.2022 ob 06:28

Torej, kako kaznovati domačo žival, da si kaj zapomni, ne pa da je čez en dan spet isto?

Bolje bo, da spremeniš naslov teme. Raje vprašaj kako navadiš žival na določene stvari.

Sram vas je lahko,da tepete psa.Upam,da se vam v zivljenju vse vrne.

Mačko vedno nagradim s piškotki, sploh takrat ko prinese kakšno miško. Kaznujem jo nikoli, saj ne dela pizdarij. Pri psu je pa drugače, on je bolj trmoglav. Občasno jih dobi po riti, največkrat kar s povodcem.

Nevem kaj imate od tega, da žival fizično kaznujete, ji povzročate nepotrebno bolečino.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna805, 27.07.2024 ob 11:22

Nevem kaj imate od tega, da žival fizično kaznujete, ji povzročate nepotrebno bolečino.

Jezo si ohladim. Dobro ve , da se ne sme zaganjati v druge pse, pa ga občasno še vedno zanese. Ve, da ne sme ven iz ograjenega vrta k sosedovi psici, ampak parkrat na leto ga dobim tam, ko jo hoče naskočit. Sem ga odvlekla domov in ga nažgala ko bika, pa se ga nič ne prime. Par mesecev je mir, pol pa spet gre probat srečo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena410, 28.07.2024 ob 07:18

Jezo si ohladim. Dobro ve , da se ne sme zaganjati v druge pse, pa ga občasno še vedno zanese. Ve, da ne sme ven iz ograjenega vrta k sosedovi psici, ampak parkrat na leto ga dobim tam, ko jo hoče naskočit. Sem ga odvlekla domov in ga nažgala ko bika, pa se ga nič ne prime. Par mesecev je mir, pol pa spet gre probat srečo.

kuzla ničvredna daj mi naslov da pridem jas tebe nažgat kot bika.. nisi vredna da po svetu hodiš k u rba ničvredna zamazana.. kuga od človeka

Tepeš živali, z lepim se hvališ.

 

Maja, zakaj pa ga ti nažgeš? Kaj naredi, da si takšno kazen zasluži?

Moj jih dobi edino, če se namerno zakadi v drugega psa ali pa, ko uide k sosedovi psici in jo hoče naskočit. Zdaj sem mu ga že parkrat na silo izpraznila, ker sem mislila, da bo kaj bolje, pa ni. Nevem kako naj ga odvadim od tega.

Nikoli s silo in tudi z vpitjem ne. Priporočam, da si preberete vse o pravilni vzgoji psov in mačk ampak od piscev, ki so profesionalni ne pa kar nekaj.

Ne gre za kazen ampak za navado. Zadostuje trden in odločen NE. Je pa res, da so pravila igre vedno enaka, čista rutina. Tudi če imam npr extra dober dan in bi mi lahko dobesedno skakal po glavi, so pravila vedno ista. Je pa moje mnenje, da kar si v prvem letu naredil je 98% vsega

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena236, 03.08.2024 ob 13:42

Maja, zakaj pa ga ti nažgeš? Kaj naredi, da si takšno kazen zasluži?

Moj jih dobi edino, če se namerno zakadi v drugega psa ali pa, ko uide k sosedovi psici in jo hoče naskočit. Zdaj sem mu ga že parkrat na silo izpraznila, ker sem mislila, da bo kaj bolje, pa ni. Nevem kako naj ga odvadim od tega.

Kako pa mu ga izprazniš? Bi tudi jaz to probala. Imam enake probleme z njim. Sem pa že tudi sosedovo kuzlo nažgala, ker se mu dobesedno nastavlja in ga kliče.

Živali se ne kaznuje ampak vzgaja, ukvarja z njo. Že ga žival svira je problem v lastniku. Vedno.

New Report

Close