Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako izbrati cbd kapljice, ali so razlike med njimi?

kako izbrati cbd kapljice, ali so razlike med njimi?

Napišite mi na mail, vam odgovorim, tu ne delamo reklame.

Ne, sploh ni tako. Najprej pripravki iz konoplje ne zdravijo ampak pomagajo endokanabinoidnemu sistemu v telesu, da si opomore (zato tudi pomaga, da se telo zdravi proti številnim zdravstvenim težavam). Telo je čudovito in narejeno tako, da si ob pomoči, če to potrebuje, lahko samozdravi. Naše telo ima v sebi kanabinoide, dojenček jih dobiva z materinim mlekom od rojstva, tudi THC. Torej pomembno je, da ima smola vse kanabinoide in dovolj visok odstotek le teh, kar pa za veliko proizvodov na trgu ne velja. Veliko proizvodov na trgu vsebuje le CBD kristal topljen v nečemu, npr. olju. Kar pa ni učinkovito in je metanje denarja stran. Priporočam zahtevajte certifikat iz katerega bo razvidno kaj in koliko česa je v izdelku, izdelek mora imeti deklaracijo.
Torej pomemben je sestav vseh kanabinoidov (v cvetu rastline jih je preko 130 vrst, raziskanih jih je le nekaj, pravilen izbor semena), kar pa je v industrijski konoplji (smole indijske ne potrebujete, ni legalna).
Priporočam ogled filma The Scientist od CANNA, je s slovenskimi podnapisi.
Tudi industrijsko konopljo je dovoljeno gojiti le z odobritvijo Ministrstva in jo ne more gojiti kar vsak.

Mene pa zanima, ce kdo od vas uporablja DHMO? Slisim, da je jako koristen za ves stvari, ampa ga je menda v sloveniji izredno tezko dobiti, nekaj zaradi tega ker ga ljudje ne poznajo, in niso seznanjeni z blagodejnimi ucinki, ki jih prinasa – nekaj pa zaradi tega, ker je v vecjih kolicinah menda smrtno nevaren?

Pitra, kje najdem vaš mail, uporabniško ime je sivo …..

Hvala!

[email protected]

Ne, sploh ni tako. Najprej pripravki iz konoplje ne zdravijo ampak pomagajo endokanabinoidnemu sistemu v telesu, da si opomore (zato tudi pomaga, da se telo zdravi proti številnim zdravstvenim težavam). Telo je čudovito in narejeno tako, da si ob pomoči, če to potrebuje, lahko samozdravi. Naše telo ima v sebi kanabinoide, dojenček jih dobiva z materinim mlekom od rojstva, tudi THC. Torej pomembno je, da ima smola vse kanabinoide in dovolj visok odstotek le teh, kar pa za veliko proizvodov na trgu ne velja. Veliko proizvodov na trgu vsebuje le CBD kristal topljen v nečemu, npr. olju. Kar pa ni učinkovito in je metanje denarja stran. Priporočam zahtevajte certifikat iz katerega bo razvidno kaj in koliko česa je v izdelku, izdelek mora imeti deklaracijo.
Torej pomemben je sestav vseh kanabinoidov (v cvetu rastline jih je preko 130 vrst, raziskanih jih je le nekaj, pravilen izbor semena), kar pa je v industrijski konoplji (smole indijske ne potrebujete, ni legalna).
Priporočam ogled filma The Scientist od CANNA, je s slovenskimi podnapisi.
Tudi industrijsko konopljo je dovoljeno gojiti le z odobritvijo Ministrstva in jo ne more gojiti kar vsak.
[/quote]

In kateri certifikat naj bi to bil?

joj si brihten, moj mail pa je
[email protected]

In kateri certifikat naj bi to bil?
[/quote]

Certifikat laboratorija, kjer imate analizo smole.

Ta mail bo kar pravi. 🙂 Ampak če ste tako naivni, pa naj vas sleparji obirajo. Vaš problem.

Ta mail bo kar pravi. 🙂 Ampak če ste tako naivni, pa naj vas sleparji obirajo. Vaš problem.
[/quote]

Res ti želim, da ostaneš zdrav/a in ti privoščim lep dan kljub dežju.

Canadoc ima certifikat, drugi ga nimajo.

Res ti želim, da ostaneš zdrav/a in ti privoščim lep dan kljub dežju.
[/quote]

Sem zdrava. Spet. A ne na račun sleparjev in mi je žal vsakega evra, ki sem jim ga podarila.

Če bi črtala vse ostalo in obdržala meso ( goveje) bi bilo boljše, kot to, da si brez mesa.
Tako večina pozdravi avtoimune bolezni. Potem pa počasi dodajaš zelenjavo, da prideš do optimalne variante.
Res ne razumem, kaj imate toliko proti mesu. Edini zadržki proti mesu so, ker se ti smilijo živali ali ker ti vera ne pusti.
Racionalnih zadržkov ni. Če hočeš NAJBOLJ ZDRAVO prehrano bo v njej vsekakor meso.


Govoriš iz lastnih izkušenj? Že drugo leto se borim s hudimi bolečinami zaradi revme. Res me zanima kako si pomagate ostali. Kakšno spremembo prehrane priporočaš? Jaz sem iz jedilnika črtala gluten, sladkor in razhudnikovke, mesa pa ne jem že 15 let.
Pitra, koliko procentno smolo bi mi priporočala, kakšno količino mesečno in koliko bi to stalo?
Res sem že obupana, trenutno sem na bioloških zdravilih pa še zmeraj ne čutim nobenega izboljšanja.
Hvaležna vam bom za kakršen koli nasvet.
[/quote]

Kje na njihovi spletni strani piše da imajo certifikat in katerega imajo – kdo ga je izdal?

Kje na njihovi spletni strani piše da imajo certifikat in katerega imajo – kdo ga je izdal?
[/quote]

Zavod “Konoplja za vse” iz Amsterdama, ki certificira (ce ravno ne vlecejo spinela) take stvari.

Placas 25 EUR, pa ti posljejo pdf za sprintat. Zakon je, jaz sem si ze lev jajcnik certificirala!

Kje na njihovi spletni strani piše da imajo certifikat in katerega imajo – kdo ga je izdal?
[/quote]

Lepo piše: Smo edini proizvajalec, ki lahko vsebnost kanabinoida CBD dokažemo z laboratorijskim testom.
Pišite nam.

Torej jim piši in ti ga pošljejo.

Zavod “Konoplja za vse” iz Amsterdama, ki certificira (ce ravno ne vlecejo spinela) take stvari.

Placas 25 EUR, pa ti posljejo pdf za sprintat. Zakon je, jaz sem si ze lev jajcnik certificirala!
[/quote]

Pa dobro a ti res nimaš nobene druge ideje, kot da mi kradeš uporabniško ime??? Če kdo želi kaj več informacij tudi v zvezi s certifikatom, mi bo pisal na zasebni mail.

Sem jim že nekaj časa nazaj pisal, pa mi na noben način niso želeli poslati certifikata, pa še prepričevali so me, da je THCV del “THC” spektra??? Kljub temu da mi niso želeli poslati certifikata, so me prepričevali v nakup “kupite zdaj tukaj pri meni” kar preko chat-a. Ne, hvala. Takrat sem se odločil za smolo od Hempike (saj so mi z veseljem poslali certifikat) in (kot sem napisal v eni drugi temi) je res top. Plus trajen popust za redne stranke…

CBD je okrajšava za Kenabeliole. V tovarni marihuane je več kemikalij, za katere je znano, da so dobre. Brez skrbi s Canbalond Deal 9-TxtrauT (TGC), ki je nevtralen. Vse izdelke iz marihuane srečamo v letalski družbi. Seme nary ali hap. Naslednje steklenice imen kosila so na voljo v različnih kombinacijah. Kemične kemikalije, metafora za vezavo v mislih CBD-ja. Povezani so z molekanom in s tem povzročajo duševne učinke.

Jaz priporočam, jemljem jih že 3 leta: konopljine kapljice

Toda uradne raziskave, ki so posledica velikega dela Parjane, so še vedno v veliki količini izdelkov Menon 6 in Omega 3. Treba je dobro in zdravo delovati. Na primer, obstaja tržni posrednik, na primer kapljice CBD. Lahko vodite bolj zdrav način življenja in krepite imunski sistem.

New Report

Close