Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kako izgleda karantena? Nadzor? Odlok?

Kako izgleda karantena? Nadzor? Odlok?

je kdo tukaj dobil odlok o karantetni? kako izgleda? kako pogosta je inšpekcija?

Glih par dni nazaj slišala za 1 primer. 2x na dan je pršla na dom zdr.inšpekcija. Vsaj 1.dneve je blo tko. To je vse kar vem o tem.

Glih par dni nazaj slišala za 1 primer. 2x na dan je pršla na dom zdr.inšpekcija. Vsaj 1.dneve je blo tko. To je vse kar vem o tem.
[/quote]
Odprite jim NAGI! NAGI! Na inteligenten način poveste, kaj si mislite o tem teroriziranju, da vas zapirajo. Banda prokleta, drugih besed nima, vključno z 90-pezdetki državnega zbora, od katerih se nihče ne zoperstavi temu teroriziranju z nagobčniki in s karantenami.


Odprite jim NAGI! NAGI! Na inteligenten način poveste, kaj si mislite o tem teroriziranju, da vas zapirajo. Banda prokleta, drugih besed nima, vključno z 90-pezdetki državnega zbora, od katerih se nihče ne zoperstavi temu teroriziranju z nagobčniki in s karantenami.
[/quote]

no, Jani Moderndorfer je f u k n u masko dol….iz protesta! EDINI PRAVI POSLANEC, pa četudi menja stranke, s tem pove, da ni kimavec

Ponekod večkrat, ponekod manj. V povprečju 2x v 14 dneh. Problem je, da ne veš, kdaj.

To je point. Ne problem.

Kaj pa če inšpektorju ne odpreš, ker si spal, ali nisi slišal da trka?

Ma ne odpiraj vrata nobenemu. Ležis in počivaš.

Hehe… karantena je zanimiva… ni kej. Prsou na letalisce Brnik, smo se s policaji mal nahecal ko sem cakal cegelc. Pa mi ga je pocajka dala z velikim nasmehom, pa sem odsel v karanteno.

Sm bil pa kar mal uzaljen, nben me ni prsou popgledat… 🙁 jest pa sedim tam… in cakam, da me neverjetno obisce

Ja, eni se vedno radi potujemo… in pijemo pir

New Report

Close