Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako je Kate M.?

kako je Kate M.?

Že dolgo nikjer nič ne piše o njej. Zanima me čisto iz človeškega vidika, ženska je bolna, ima tri otroke, kako ji gre?

Only heaven knows…

Ce bi ji slo dobro, bi se pohvalila.

Kako je Britney Spears? Že najmanj 3 leta sama ni dala nobene izjave, nikjer je ni bilo za videti. Vse, kar pišejo, pišejo o drugih, ki so kao v njeni bližini. A je sploh še živa?

Odgovor na objavo uporabnika
Haloo, 08.05.2024 ob 16:35

Kako je Britney Spears? Že najmanj 3 leta sama ni dala nobene izjave, nikjer je ni bilo za videti. Vse, kar pišejo, pišejo o drugih, ki so kao v njeni bližini. A je sploh še živa?

isto vprašanje verjetno tudi glede britanske princese, kot je tvoj zadnji stavek z vprašajem.

Jaz mislim da je Britney že zdavnaj pokojna. Od otroštva je bila spolno zlorabljena, potem še pedofilska glasbena industrija. V zadnjem videu kjer je plesala gola, to ni bila ona ampak kakšna dvojnica. Žensko so uničili. droga, prostitucija, denar

Pa kaj mislite, da bo kar v mesecu dni umrla ali kako? Operirali so jo na želodcu, moja mama je po operaciji želodca zaradi raka živela še 8 let. Pa je bila takrat stara 73, ko so ji odkrili. Kate bo zagotovo še leta okej.

Obstajajo zelo agresivni raki, ki hitro napredujejo, človeka pokonča v parih mesecih. Cepiva itd.

Ne si zatiskat oči.

Pri starejših rak napreduje počasneje sicer. Odvisno je tudi, v katerem stadiju je, so metastaze ali jih ni itd.

Odgovor na objavo uporabnika
keška, 08.05.2024 ob 18:21

Pa kaj mislite, da bo kar v mesecu dni umrla ali kako? Operirali so jo na želodcu, moja mama je po operaciji želodca zaradi raka živela še 8 let. Pa je bila takrat stara 73, ko so ji odkrili. Kate bo zagotovo še leta okej.

A ti v vse to v času AI verjameš, kar je bilo servirano za prgmej za javnost?  Če verjameš v pravljice in tisto, kar morajo servirat mediji.

Pa poglej npr. Shannen Doherty  – ki se bori z rakom že nekaj let ; se javno pojavlja, objavlja. Je revca popolnoma spremenjena, ampak je pa vsaj živa in javno aktivna.

Kaj pa čudežne okoliščine smti  Thomasa Kingstona, bivšega fanta Pippe, Catherinine sestre,   pa znano je, da sta se William in catherine precej sfajtala v decembru 2023 ( beri mal tuje medije, nezarotniške, kredibilne), pa skrivnostni rešilec izprd Buckinghamske palače, ki je Catherine odpeljal  28.12.203 n ujno v bolnišnico, mostly like  po njunem prepiru?

Od marca  2024 pa ni ne duha ne sluha  vizuelno o prinmcesi o Catherine. C’mon….

Tudi Karel ne dovoli v bližino  pridet Harryju sedaj. Nekaj zelo prikrivajo na tem dvoru.

Pa kaj mislite, da bo kar v mesecu dni umrla ali kako? Operirali so jo na želodcu, moja mama je po operaciji želodca zaradi raka živela še 8 let. Pa je bila takrat stara 73, ko so ji odkrili. Kate bo zagotovo še leta okej.

 

Moj oce pa slabe 4 mesece. Star 64 let.

..jaaoo, babe..a lahko pustite človeka, pa ceprav znanega, na miru, od kje vam ideja, da ste dolzni veedeti za vsak dan, kako in kaj; dobili ste info, da je njeno stanje solidno – podrobnsoti, hijene, pa ne rabite…

P..s: kot sicer, smo ljudje, kise ne ‘trkamo’ po prsih in hlepimo po tem, dA se ve za vsak korak, ki ga naredimo…še zlasti bi pa človek pričakoval, da se v bolezbi človeeka že samo zaradi cloveske empatije, ce ne drugega, z razumevanjem do zasebnosti in časa, ki ga potrebuje, da bo toliko ok, da se pojavi, pusti na miru.

Odgovor na objavo uporabnika
…sobota, 08.05.2024 ob 18:42

..jaaoo, babe..a lahko pustite človeka, pa ceprav znanega, na miru, od kje vam ideja, da ste dolzni veedeti za vsak dan, kako in kaj; dobili ste info, da je njeno stanje solidno – podrobnsoti, hijene, pa ne rabite…

P..s: kot sicer, smo ljudje, kise ne ‘trkamo’ po prsih in hlepimo po tem, dA se ve za vsak korak, ki ga naredimo…še zlasti bi pa človek pričakoval, da se v bolezbi človeeka že samo zaradi cloveske empatije, ce ne drugega, z razumevanjem do zasebnosti in časa, ki ga potrebuje, da bo toliko ok, da se pojavi, pusti na miru.

zgolj vprašanje: ti verjameš vsemu, kar morajo naročeno mediji  po naročilu zapisat?

Odgovor na objavo uporabnika
kakor kdo, 08.05.2024 ob 18:37

Pa kaj mislite, da bo kar v mesecu dni umrla ali kako? Operirali so jo na želodcu, moja mama je po operaciji želodca zaradi raka živela še 8 let. Pa je bila takrat stara 73, ko so ji odkrili. Kate bo zagotovo še leta okej.

 

Moj oce pa slabe 4 mesece. Star 64 let.

No, glede na to, da je vsa royal family ves čas pod budnim očesom zdravnikov, je za pričakovati, da ji zadeve niso našli v zadnjem stadiju. Močno dvomim, da bo kar umrla po parih mesecih.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 08.05.2024 ob 18:45

zgolj vprašanje: ti verjameš vsemu, kar morajo naročeno mediji  po naročilu zapisat?

A ti si tudi ena od teoretikov zarote? Se pravi ženska je umrla, mediji se pa po naročilu pretvarjajo, da je živa.

Obstajajo neodvisni mediji, nihče nima čisto vseh medijev pod kontrolo, nihče. In v čem točno bi bil štos, da bi vsi lagali o njeni smrti? Še ena teorija zarote?

Tale forum je res greznica blesavih teoretikov.

Odgovor na objavo uporabnika
keška, 08.05.2024 ob 18:50

A ti si tudi ena od teoretikov zarote? Se pravi ženska je umrla, mediji se pa po naročilu pretvarjajo, da je živa.

Obstajajo neodvisni mediji, nihče nima čisto vseh medijev pod kontrolo, nihče. In v čem točno bi bil štos, da bi vsi lagali o njeni smrti? Še ena teorija zarote?

Tale forum je res greznica blesavih teoretikov.

Ne, nobene teorije zarote. Kje jaz pišem o smrti? Na npr.  medicinsko komo nisi pomislila in ne zmoreš niti pomisliti  v vsej svoji  nahepani žaljivi vnemi?

Ne spremljam redno, le naslove….tako, da sem si zapomnila, da so povedali, da se bo začela pojavljati po velikonočnih praznikih….  Po tem, ker se ne, sklepam, da ni vse ok….želim pa ji seveda vse najboljše in da se bori…. Tudi v moji družini se borijo.

Kate ima raka avtorica se pa doma valja po kavču in sprašuje če je vse ok, pa kako to da ni več toliko na TV

Odgovor na objavo uporabnika
Ženska ženski največja sovražnica, 08.05.2024 ob 21:16

Kate ima raka avtorica se pa doma valja po kavču in sprašuje če je vse ok, pa kako to da ni več toliko na TV

 

Avtorica je zelo obzirno vprašala, kako je s Kate, če kdo ve, kako ji gre. Nobene omembe, vprašanja, zakaj ni več na TV.  Ženska ženski največja sovražnica , beri !!

 

Stavim, da je rak jajčnikov.  Ne želodca.

Če ima kemoterapijo, potem si lahko predstavljate kakšna je… takšna kot večina ljudi na kemoterapiji. Plešasta,  shujšana in slabo ji je. Pa pojdi ti takšen v javnost.

45 let. So sli v hribe in se ji je zdelo cudno kako je dosti bolj zadihana kot ponavadi. 4m kasneje mrtva.

Zelim ji vse dobro, tebi pa samo toliko da abdominal surgery  jaz razumem kot operacijo v trebušni votlini… Tako da ni kar nujno, da je želodec.

Želim ji vse dobro in upam, da terapije v popolnosti delujejo in se v celoti pozdravi 🙏🍀

Kaj je res, v čem je fora, kaj se res dogaja, ne vem, to vejo samo oni. Ne verjamem jim pa popolnoma nič.

Meni je pa čudno, da jim gre naenkrat vse narobe. V roku dveh let toliko slabega. Kraljica Elizabeta in princ Filip sta bila sicer že stara, a dva raka in tudi vojvodinja Sarah ga ima, pa globoke razprtije med člani. Meni se zdi, kot da gre za nek urok.

Odgovor na objavo uporabnika
Čudno, 09.05.2024 ob 00:31

Meni je pa čudno, da jim gre naenkrat vse narobe. V roku dveh let toliko slabega. Kraljica Elizabeta in princ Filip sta bila sicer že stara, a dva raka in tudi vojvodinja Sarah ga ima, pa globoke razprtije med člani. Meni se zdi, kot da gre za nek urok.

Morda niti ravno urok ni – zna bit pa posledica, da so se royals razmnoževali med seboj skozi stoletja nevarno rodbinsko povezano , torej da so  bili kar lepo v žlahti; tudi kraljica Elizabeta in njen mož princ Philip sta bila tamala bratranca oz. “third cusins” sicer, kar lepo lahko  krvna žlahtnika….

New Report

Close