Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je mogoče, da izgubim libido, ko se zaljubim v žensko?

Kako je mogoče, da izgubim libido, ko se zaljubim v žensko?

Ko zaljubljenost nekako mine, pride tudi Libido nazaj. Kot, da bi se telo balo mešati čustva in nagon po sexu.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne kapiram, 19.03.2024 ob 15:47

Ko zaljubljenost nekako mine, pride tudi Libido nazaj. Kot, da bi se telo balo mešati čustva in nagon po sexu.

Zaljubljena mora biti zenska ne moski.

Ce je zaljubljen moski mu glava ne dela…pa se kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
666467, 19.03.2024 ob 15:52

Zaljubljena mora biti zenska ne moski.

Ce je zaljubljen moski mu glava ne dela…pa se kaj.

Katera glava? Zgornja ali spodnja?

Odgovor na objavo uporabnika
Ne kapiram, 19.03.2024 ob 16:00

Katera glava? Zgornja ali spodnja?

Obe

Odgovor na objavo uporabnika
666467, 19.03.2024 ob 16:15

Obe

Ko se zaljubis v punco ji dajes obcutek kot da je nad tabo.Kar tudi za punco ni privlacno…vsaj za dolgi rok

Ti se pa pocutis kot da je predobra zate ceprav mogoce ni ampak ti si zaljubljen.

Zenske so bolj custvena bitja kot moski.Zato mislem da je na dogi rok bolje ce je zaljubljena punca.

 

Tako ste pač zverzirani, da ko ste zaljubljeni, ni nagona.

Probaj se bolj ljubiti telesno in strastno, ko si vzemaš vsak delček nje, kot da nagonsko sexaš.

To ti bo šlo pomoje v tem občutljivem obdobju.

Me pa tudi imamo lahko nekaj, po čemur vemo ali ste zaljubljeni ali ne 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Ne skrbi, 19.03.2024 ob 17:30

Tako ste pač zverzirani, da ko ste zaljubljeni, ni nagona.

Probaj se bolj ljubiti telesno in strastno, ko si vzemaš vsak delček nje, kot da nagonsko sexaš.

To ti bo šlo pomoje v tem občutljivem obdobju.

Me pa tudi imamo lahko nekaj, po čemur vemo ali ste zaljubljeni ali ne 🙂

Meni je ena prijateljica enkrat samo pogledala v oči in mi rekla: “Ti si se pa zalubu”. Predstavljaj si moj šok… Ženska me je prebrala, kot tista ciganka s kroglo ali jasnovidka, pa še 100% prav je imela. Nič jasno.

Imaš notranji konflikt, med zavestjo in podzavestjo. Nekaj te je kastriralo, ko si hotel posegati po ljubezni. Predvidevam, da rabiš kakšnega terapevta. Mal razmisli o preteklosti….

Odgovor na objavo uporabnika
Ne kapiram, 19.03.2024 ob 17:33

Meni je ena prijateljica enkrat samo pogledala v oči in mi rekla: “Ti si se pa zalubu”. Predstavljaj si moj šok… Ženska me je prebrala, kot tista ciganka s kroglo ali jasnovidka, pa še 100% prav je imela. Nič jasno.

Ja wow. A za tist, da se iz oči marsikaj razbere, še nisi slišal. Verjetno si oči očitno počival na njej.. 😉

Ne vem, kako je to mogoče? Si zaljubljen in nočeš seksat z njo, nočeš je božat itd.? Brez libida?

Če pa nisi zaljubljen, potem imaš libido? Torej bi poseksal vsako in jemlješ ženske kot kos mesa?

A je to kakšna izmišljena tema?

Preveč vzhičenosti mogoče? Pomiri se, tudi ona je le človek.

To ni normalno. Takšni ste moški, ki imate patološko predstavo o ženski in ločujete žensko za seks in mamo. Zaljubite se v mamo, žensko za seks pa tretirate kot kurbo. To je patologija. To ni normalno. Takšni potem, ko se poročiti, konstantno varate, ker vas žena (=mama) ne more zadovoljiti. Nujno rabiš terapijo. Normalnim zaljubljenim moškim je seks se punco, v katero so zaljubljeni, božanski. Ni primerljiv z nobenim drugim.

.https://youtube.com/shorts/BgDOwvWNfEA?si=PDU1ZnozGo4wyW9Q

ko mi je bilo 15 let, sva bila pol leta z generacijo par.., zaljubljena oba ampak sva se samo za roke držala.. Kej več ni bilo od mene, ker sem se bal, da jo bi poškodoval, če bi prišlo do konkretne akcije…

Moški, ki je zaljubljen zna pregoret pred akcijo zaradi prevelike idealiziranje te zenske s katero bi moral odnos opraviti v bistvu vrhunsko zarad dolgega kurjenja..

Nevem zakaj ti je vse tako čudno, zaljubljenost je pa ja naravna stvar in nekaj lepega.

Ja človek je drugačen, ko se resnično zaljubi in vsi ostali to opazijo, verjemi da ni opazila le prijateljica.

Nekateri moški imajo nerazčiščen odnos z mamo. Takšni ločujejo seks od ljubezni, čeprav je oboje dejansko neločljivo. Če te matra samo čisto na začetku, ne vem, ob prvem kontaktu, je pa mogoče samo strah pred  tem, da se ne bi izkazal.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 19.03.2024 ob 18:39

Ja wow. A za tist, da se iz oči marsikaj razbere, še nisi slišal. Verjetno si oči očitno počival na njej.. 😉

Nisem na njej, ker ni bila ona tista. Me pa dobro pozna in ve, kako ponavadi gledam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno345, 20.03.2024 ob 08:01

Nekateri moški imajo nerazčiščen odnos z mamo. Takšni ločujejo seks od ljubezni, čeprav je oboje dejansko neločljivo. Če te matra samo čisto na začetku, ne vem, ob prvem kontaktu, je pa mogoče samo strah pred  tem, da se ne bi izkazal.

Ko že omenjate mamo…Mogoče je strah, da je nebi prizadel, tako, kot je moj oče mojo mamo, ko jo je prevaral in je jokala pred mano, 5-letnim otrokom. To ti ostane za celo življenje.

Nisi izgubil libida. Vzrok si že sam poiskal. Če te ta vzro ovira pri libidu, te bo tudi pri komunikaciji, dejanjih in boš deloval kot maček okrog vrele kaše. Dopovej si, da nisi tvoj fotr in ne boš varal, ko boš v zvezi. Niti naskakoval poročenih ali žensk v zvezah, ko boš samski.

Zato, ker imaš Madonna-Whore kompleks.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno205, 19.03.2024 ob 19:13

To ni normalno. Takšni ste moški, ki imate patološko predstavo o ženski in ločujete žensko za seks in mamo. Zaljubite se v mamo, žensko za seks pa tretirate kot kurbo. To je patologija. To ni normalno. Takšni potem, ko se poročiti, konstantno varate, ker vas žena (=mama) ne more zadovoljiti. Nujno rabiš terapijo. Normalnim zaljubljenim moškim je seks se punco, v katero so zaljubljeni, božanski. Ni primerljiv z nobenim drugim.

Kot pribito drži..

Ful hvala vsem za odgovore. Zelo sem zadovoljen z njimi. Mislim, da dvigujete povprečje forumu.

Zelo odvisno

Odlicen zapis, kapo dol. Ce imas poslihtano glavo, ne rabis kaj dost filozofirat, druge krivit za svoje napake.

To maš neke dogodke iz zgodnjega otroštva do 10 leta, ki vplivajo na tvoj libido. Premisli kaj se ti je zgodilo ali dogajalo v trikotniku oče, mama, sin. Prvi objekt želje za sina je mama, kasneje preide v otroško zaljubljenost, katero pa mora presekat oče. Sin se mora sprijazniti da mamica ni njegova ampak od očeta, do 6 ali 8 leta… to zaljubljenost in željo po mami, potlači v podzavest, kasneje v odraslosti pa to pride na dan kot libido in želja po ženskah. Sin bo v odraslosti vedno podzavestno iskal nadomestek mame. Če se otroška zaljubljenost ne prekine ostane sin navezan na mamico celo življenje, ob drugih ženskah bo lahko impotenten ali pa bo sploh lahko postal gey. Pri tebi gre sigurno za dogajanje iz otroštva, kaj točno se ti je zgodilo moraš sam ugotovit ali s pomočjo psihoterapevta/psihoanalitika. Kontaktiraj Romana Vodeba on je eden redkih ki se ukvarja s pravo psihoanalizo ima Freuda naštudiranega, pomoje bi edini znal tole razvozlat.

 

Sigurno Patologija. Strah, da si potem prizadet. Tudi jaz sem to imela. Na koncu, se poročiš, z nekom v katerega, nisi bil nikoli zaljubljen. Jaz še nikoli nisem še ala s tipom, v kaerega sem bila zaljubljena. Full me je bilo strah, da bom prizadeta, da bom jokala, da me bo zapustil. Izkoristil, če Nuši zaljubljen, te ne more izkoristit. Vzorci od doma. Recimo, zgoraj je nekoga strah, da bo ženska pol šef. In še piše, da to ni dobro za žensko. Ja Juhu. Jaz si takole predstavljam. Najdeš žensko bitje s katero se ujameš, na vseh področjih. In, ker ima enak okus in prioritete, kot ti. Je avtomatično po njeno. Raje se poročiš, z nekom, ki ona popolnoma drug okus, kot ti. In ti ne more bit šef, ker se ji upreš in narediš, vse drugače, kot je njej všeč. Potem sta 9ba nesrečna, ker ni nič po nikogaršnhem okusu. Samo, zmaga svobodna volja. In ukazat, ti pač nič ne more, tako se ne počutiš poražen. Če pa slučajno, na tvojem najljubšo področju, pa naj bo to gradbeništvo, zgodovina, ona ve več od tebe si papek. Pol je bolje, ena, ki o zgodovini ne ve nič. Si jo vsaj nadmudril. Pa, če ti je ženska do kraja zoprna, samo da izpadeš pametnejši,?

New Report

Close