Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako jo prepričati v zvezo

Kako jo prepričati v zvezo

Dobivam se z 36letnico že približno pol leta, približno 1x na teden se nama pa uspe dobit in preživiva skupaj nekje štiri ure kvalitetnega časa. Da ne bom dolgovezil, kot je že navada v teh forumih, zadnja 2 meseca sva tudi že spala skupaj, ampak najin status se nikamor ne premakne in kriva je ona.

Med vikendi se ona ne bi dobivala z mano, ker se mora videt in dobit z svojo družino in prijatelji (že par krat mi je rekla da taki prijatelji kot jih ima ona, ostanejo v življenju) ter da ima rada tudi čas zase, kar jaz razumem, ampak že nekaj krat sem jo vprašal zakaj si ne bi en vikend vzela zame in da kam greva, pa vedno dobim odgovor da mogoče in da bova videla. Noče se niti pogovarjat o prihodnosti, kje naju vidi in ali me sploh vidi kje, kaj sva midva (dobim odgovor da bova videla čez čas).

Vprašal sem jo že ker so jo videli pri Dravi se sprehajat z nekom pa so mi kolegi rekli, da ta se pa ne dobiva samo z mano, pa pravi da nima časa se s kom še dobivat. Punca ima s.p. svoj, je zaposlena res cele dneve, ampak iz mojih izkušenj če te nekdo zanima, si boš vzel čas (ona na to reče da ne mara se dobit 4x na teden za eno uro ampak si raje vzame 1x na teden čas 4 ure), ona se pa niti ne javi vedno ko jo kličem.

Jaz sem v njo zares zaljubljen in bi rad, da bi bila ona tudi, kako naj jo animiram da se bo bolj zanimala zame? Star sem 34, malo mlaji od nje ampak pravi da jo to ne moti. Kako prepričat žensko da si ti pravi? Naj se delam nedosegljivega nekaj časa, to mi pravijo prijatelji, ampak meni so to igrice. Vedno ji napišem sporočilo zjutraj da mislim nanjo, in zvečer ji želim lahko nočko pa vmes jo samo vprašam v sporočilu kako je, da jo pogrešam in da pa komaj čakam tudi da jo vidim, ona mi odpiše pa povprečno 4x na dan, včasih kaj več včasih manj, mine pa dan ali pa dva ko ni nič od nje.

Vem da boste pisali da ni resna, jaz to že sam vem da mi ne kaže naj bolje, zato vas pa vprašam in sprašujem kaj naj naredim da bo bolj interesirana zame.

 

 

več kot očitno je, da ji nisi dovolj zanimiv. Mogoče preslabo zgledaš ali pa imaš premalo denarja, pa očitno vidi, da te lahko ima na špagci.

Naredi preizkus, mrkni tudi ti za dva dni, potem se pojavi recimo z enim dragim novim avtom (saj najbrž dajo na probo), pa boš videl odziv.

Če nima ona že nekoga resnega in ima tebe samo malo za ego boost, potem je žal totalno nezainteresirana zate in tu nimaš več kaj. Si zafrknil že na začetku, dragi moj. S preveč dostopnosti in preveč prijaznosti, postal njena copatka, kužek, cucek ki ga pokliče in takoj prileti. Takega pa take ženske, kot njo opisuješ, ne marajo. Oziroma ja, marajo, ampak sam vidiš za kakšne namene. Resne zveze si od nje ne obetaj, je ne bo. Ženska ni zaljubljena vate in nikoli ne bo. Na nek način si kljub temu, da seksata, v frend cono padel in predlagam ti, da začneš trnek namakat kje drugje (beri: osvajaj druge ženske).

Nimaš kaj, situacija je kar je, ne bomo ti zavijali v celofan. Če ti ne paše, ji pač poveš, da si želiš (..to kar si sem napisal..) in potem dalje odvisno od njenega odziva.

Meni bi kot ženski bilo definitivno premalo 1x na teden, jaz bi hitro iskala stanovanje za sobivanje, če bi mi v teh letih bil res všeč in bi nama bilo lepo skupaj. Takk bi pridobila vsak dan tiste urice ko prideta iz službe, spita skupaj, se zbudita skupaj in gresta spat skupaj. To kar nanese, tudi če ona vikende posveča družini in prijateljem. Ampak vseeno. Od 4 vikendov v mesecu je komot lahko en dopoldan z družino, popoldan malo s prijatelji, vmes in zvečer s teboj, pa nedelja s teboj. In to, da pri teh letih tako slabo organizira stvari, da nima časa za ljubezen.. ne vem no. So pa to njene prioritete in ne morem komentirati, ve ona verjetno zakaj je tako razporedila.

Meni so najbolj pomembni tej vsakodnevni trenutki z dragim, da ga lahko objamem, se ga dotikam, držim za roko, poljubljam kadarkoli želim, iščeva priložnosti tekom dneva da se ljubiva na 100 načinov in da jeva skupaj vsaj 2x na dan za isto mizo, da vem in vidim da mu nič ne manjka, da mi zaupa in pove stvari, ki jih ima v mislih, da z menoj deli svoje sanje in načrtujeva nove podvige skupaj, zbirava ideje, se smejiva kakšnim neumnostim na tiktoku, da ga slišim kako poje pod tušem, kako mi pridiši iz kopalnice, njegov pogled ko ga presenetim z njegovimi najljubšimi jedmi in sladicami… in take stvari. Da veš, da je srečen.

Če ga ne bi bilo ves teden, bi se odvadila od njegove bližine in bi se zagotovo s časom oddaljila, odtujila.

Odgovor na objavo uporabnika
Takšna je, 30.11.2021 ob 12:59

Nimaš kaj, situacija je kar je, ne bomo ti zavijali v celofan. Če ti ne paše, ji pač poveš, da si želiš (..to kar si sem napisal..) in potem dalje odvisno od njenega odziva.

Meni bi kot ženski bilo definitivno premalo 1x na teden, jaz bi hitro iskala stanovanje za sobivanje, če bi mi v teh letih bil res všeč in bi nama bilo lepo skupaj. Takk bi pridobila vsak dan tiste urice ko prideta iz službe, spita skupaj, se zbudita skupaj in gresta spat skupaj. To kar nanese, tudi če ona vikende posveča družini in prijateljem. Ampak vseeno. Od 4 vikendov v mesecu je komot lahko en dopoldan z družino, popoldan malo s prijatelji, vmes in zvečer s teboj, pa nedelja s teboj. In to, da pri teh letih tako slabo organizira stvari, da nima časa za ljubezen.. ne vem no. So pa to njene prioritete in ne morem komentirati, ve ona verjetno zakaj je tako razporedila.

Meni so najbolj pomembni tej vsakodnevni trenutki z dragim, da ga lahko objamem, se ga dotikam, držim za roko, poljubljam kadarkoli želim, iščeva priložnosti tekom dneva da se ljubiva na 100 načinov in da jeva skupaj vsaj 2x na dan za isto mizo, da vem in vidim da mu nič ne manjka, da mi zaupa in pove stvari, ki jih ima v mislih, da z menoj deli svoje sanje in načrtujeva nove podvige skupaj, zbirava ideje, se smejiva kakšnim neumnostim na tiktoku, da ga slišim kako poje pod tušem, kako mi pridiši iz kopalnice, njegov pogled ko ga presenetim z njegovimi najljubšimi jedmi in sladicami… in take stvari. Da veš, da je srečen.

Če ga ne bi bilo ves teden, bi se odvadila od njegove bližine in bi se zagotovo s časom oddaljila, odtujila.

Ah no, če se z nekom dobivaš komaj pol leta, ne boš šel kar v skupno življenje, pa tudi če si star toliko, ali pa samo jaz gledam malo drugače.

Sicer lepo, samo ni mi jasno a vidva s partnerjem delata od doma, ali kako imata to organizirano? Ker iz napisanega se sliši, kot da sta skupaj 24ur doma.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lunna, 30.11.2021 ob 13:10

Ah no, če se z nekom dobivaš komaj pol leta, ne boš šel kar v skupno življenje, pa tudi če si star toliko, ali pa samo jaz gledam malo drugače.

Sicer lepo, samo ni mi jasno a vidva s partnerjem delata od doma, ali kako imata to organizirano? Ker iz napisanega se sliši, kot da sta skupaj 24ur doma.

 

Zakaj ne? Jaz sem šla s svojim in nikoli obžalovala. Meni ko naredi klik v glavi in se zapičim v nekaj je to to, jaz se ne premislim več. Pa če se gre za nove šolne ali moža. Pač, ne kompliciram, mora pa biti tisto nekaj tako na šolnih kot moškemu, kar vem da ne bom dobila nikjer drugje. Do sedaj je ta instinkt vedno dobro deloval. Midva sva bila že po 1 mesecu odločena, da se vzameva in po 3 mesecih sva že živela skupaj. Sicer sem še dokončevala študij, tako da sem se 1 leto vozila v Lj med tednom, ampak sem tudi dosti špricala predavanja ravno zato, da sva lahlo več časa skupaj. Potem sva se pa takoj po koncu šolanja poročila, dobila otroka … in sva še danes srečna skupaj.

Ne, razgiban urnik imava oba, pa ni vsak dan enako, a kadar ima za delat nadure ali pa jaz, mi manjka. Sicer potem nadoknadiva zamujeno med vikendom in se posvečava drug drugemu, počneva kaj skupaj, greva kam sama, pa četudi le na dolg sprehod s psom, da si kaj poveva in preživljava čas skupaj. Ko so otroci zraven je malo drugače, ne moreš vsega pred njimi niti govoriti, kaj šele početi. Lepo je tudi z njimi, ko preživljamo kvalitetne urice vsi skupaj, a vseeno mora biti nekaj časa rezerviranega samo za naju. Vsak dan. Vse se da, morda ne vsak dan enako količino vsega, a v enem tednu se da lepo razporediti, da si z vsemi dovolj. Je pa treba imeti jasno definirane prioritete. Da se tudi lepo kombinirati z drugimi opravki, tako da vsem ustrežeš in ti ne zmanjka časa za nič. Npr.v shopping in po opravkih s prijateljico, vmes ko sta otroka na treningu, pa že imaš v plusu nekaj ur, ki jih lahki za vikend posvetiš boljši polovici. 😉 Se je treba le znajti in čim manj komplicirati.

 

Bom brutalno iskren. Ta ženska ni za resno zvezo s tabo. Ti si rezerva, za pumpanje ega, ker ti si “udvarač”, ona ima pa drugje nekaj drugega ugledanega nedosegljivegaali pa se verjetno tudi dobiva z drugimi. Tako, da za fukfrendico ja, če ti je ok. Več od tega ne bo. Drugače pa za resno zvezo pozabi. Pa ne padaj na te fore o vikendih z prijatelji, družino pri njenih 36…nateguje te po dolgem in počez. Za resno zvezo boš moral poiskati drugo.

Odgovor na objavo uporabnika
Alen38, 30.11.2021 ob 12:19

Dobivam se z 36letnico že približno pol leta, približno 1x na teden se nama pa uspe dobit in preživiva skupaj nekje štiri ure kvalitetnega časa. Da ne bom dolgovezil, kot je že navada v teh forumih, zadnja 2 meseca sva tudi že spala skupaj, ampak najin status se nikamor ne premakne in kriva je ona.

Med vikendi se ona ne bi dobivala z mano, ker se mora videt in dobit z svojo družino in prijatelji (že par krat mi je rekla da taki prijatelji kot jih ima ona, ostanejo v življenju) ter da ima rada tudi čas zase, kar jaz razumem, ampak že nekaj krat sem jo vprašal zakaj si ne bi en vikend vzela zame in da kam greva, pa vedno dobim odgovor da mogoče in da bova videla. Noče se niti pogovarjat o prihodnosti, kje naju vidi in ali me sploh vidi kje, kaj sva midva (dobim odgovor da bova videla čez čas).

Vprašal sem jo že ker so jo videli pri Dravi se sprehajat z nekom pa so mi kolegi rekli, da ta se pa ne dobiva samo z mano, pa pravi da nima časa se s kom še dobivat. Punca ima s.p. svoj, je zaposlena res cele dneve, ampak iz mojih izkušenj če te nekdo zanima, si boš vzel čas (ona na to reče da ne mara se dobit 4x na teden za eno uro ampak si raje vzame 1x na teden čas 4 ure), ona se pa niti ne javi vedno ko jo kličem.

Jaz sem v njo zares zaljubljen in bi rad, da bi bila ona tudi, kako naj jo animiram da se bo bolj zanimala zame? Star sem 34, malo mlaji od nje ampak pravi da jo to ne moti. Kako prepričat žensko da si ti pravi? Naj se delam nedosegljivega nekaj časa, to mi pravijo prijatelji, ampak meni so to igrice. Vedno ji napišem sporočilo zjutraj da mislim nanjo, in zvečer ji želim lahko nočko pa vmes jo samo vprašam v sporočilu kako je, da jo pogrešam in da pa komaj čakam tudi da jo vidim, ona mi odpiše pa povprečno 4x na dan, včasih kaj več včasih manj, mine pa dan ali pa dva ko ni nič od nje.

Vem da boste pisali da ni resna, jaz to že sam vem da mi ne kaže naj bolje, zato vas pa vprašam in sprašujem kaj naj naredim da bo bolj interesirana zame.

 

 

Poskusi ponovit slovnico. Predelaj poglavje s predlogi, kjer piše o rabi S in Z. Lahko, da je alergična na to dvoje pri tebi, tako kot jaz.

najdi si drugo

tale ni zainteresirana za kaj več. ne zgubljaj cajta

Tu je kristalno jasno: pot pod noge in pozabi na to zensko. Nikogar ne mores prisilit, ne zvezat nase.

Če je moraš prepričevati, potem jo samo izpusti, da gre po svoje in se ji ne javljaj več. Ne zapravljaj časa.

V kaj?

 

Ne razumem.

36letnica s svojim s.p.-jem se požvižga na tvoje lahkonočko mesiđe in vsekakor, dam roko v ogenj, se dobiva s kom drugim oziroma je mogoče celo zasedena, tebe ima pa malo za zraven. Razumem da si zaljubljen in da ne vidiš realno celotne slike, čeprav ti je za čestitat da si sam ugotovil, da iz te moke ne bo kruh uspel. Ženska res ni zainteresirana zate, ker če bi bila, o verjemi mi, bi si vzela čas vsaj 3x na teden, samo da te vidi za 10 minut, da o vikendih sploh ne govorim – ona bi težila tebi, da komaj čaka da te vidi.

Mi je pa sumljivo tudi to, da sta rabila 4 mesece da sta se spravila seksat? Že to bi ti moralo pokazat, da ni nekaj interesa.

Ma ne vem, ljudje smo različni… ni nujno, da ima drugega. Ampak tudi v tem primeru verjetno boljše, da narediš, kot so ti že ostali napisali – poskusi se fokusirati na kakšno drugo oz. vsaj skušaj spoznavati druge ženske:)  Sama sem stara 34 let, samska, mi je to čisto ok. Sem pa ravno danes razmišljala, da kako nisem za neko pisarjenje smsov in nasplošno ne rabim bit skos na vezi z drugimi (prijatelji…) in sem prav pomislila, da bi mi bilo preveč, da bi se s partnerjem (če bi ga imela) videla vsak dan. Razen če seveda ne živiš skupaj. In kako bi me dušilo, če bi mi vsak dan napisal sms. Pa čeprav samo en sms na dan…  ne vem v čem je fora 🙂 se rada dobim s prijatelji na pijači ali sprehodu (tudi s partnerjem bi se, če bi ga imela), ampak tile smsi in občutek, da si konstantno na vezi z nekom ni zame, tudi če bi bila noro napaljena na tipa. Pa sem bila v 6-letni zvezi, kjer sva se s partnerjem videla vsak dan, čeprav sva živela skupaj. Ampak ne vem, trenutno mi ustreza tako in mislim, da sem tudi drugače sposobna čustvene bližine. Še enkrat, ljudje smo različni, pomembno pa je, da se najdemo podobni skupaj. In mislim, da bi in ti in ona verjetno bila kompatibilna s kom drugim.

Zatipkala sem se…: “Pa sem bila v 6-letni zvezi, kjer sva se s partnerjem videla vsak dan, čeprav NISVA živela skupaj”

Iskreno povedano sem bila sama enaka punca. Z nekom ko sem se dobivala zgolj iz dolgocasa pa je zelel kaj vec in jaz ne,nisem nikoli rekla iz tega nebo nic,ampak sem zavlacevala kak dolgo je slo. Pa ni bilo prav,seveda ne. Ampak zenska se dobiva z tabo,pa morda se z kom ki ji je bolj zanimiv,in ko on nemore je pac z tabo. Z njo nebo nic resnega. Prisilit je pa tudi nemores takda vprasanje z cem bi ji bil bolj zanimiv ni na mestu. Raje pusti to in poisci eno ki ji bos zanimiv 24/7,ne takrat ko bo ona hotla.

Berem komentarje….pa ne se hecat.

Po opisu je čist jasno, da si ji druga violina.  Ma ona že enega “rednega”  , ti si sam za zraven.  Resne veze ne bo.     Vzemi stvar kot je. Če pa iščeš družino, se boš moral obrniti drugam.

Lep pozdrav

    Tvoja zgodba je podobna moji. Punca 29 let je hodila enkrat mogoče max dvakrat na teden k meni domov za nekaj ur. Pijača, tuš, nor seks, od spala je uro do tri pri meni in nato domov na Škofljico ob polnoči ali enih zjutraj. Ni hotela prespati. Seveda ti lahko oseba zleze pod kozo, pa čeprav veš, da s tega ne bo nič. Zacnes ji pisati oziroma težiti, da bi se rad več videl pa vedno najde neke izgovore. Realno z izgovori ti da vedeti, da ji nisi prioriteta in nikoli ne boš. Verjetno ima doma moža ali nekje se najmanj enega tipa. Moraš jo pustiti ker drugače bo z tvojimi čustvi vse močneje in boš vse bolj trpel. Te zadeve so bolj za tiste osebe brez čustev samo seks. Kenslaj to.

Sem bila v vajinih letih ( jaz 37 on 40) in se veza kljub všečnosti ni premaknila nikamor. Po pol leta sem se odmaknila in sama pri sebi rekla, da si zaslužim več z nekom, ki bo imel dovolj močan interes. Sem dobivala klice, vendar se nisem več dobivala z njim. Čez približno pol leta sem spoznala samskega moškega s katerim sva intenzivno začela odnos, se poročila in rodila otroka. In takrat me kliče bivši ja kaj si mi naredila, da maš drugega. In ga vprašam saj si imel šanso in reče, ja veš, nisem bil čist za resno vezo. In to ni mogel povedat, medtem, ko sem jaz razmišljala zakaj se nikamor ne premakne.

In moj mož je imel podobno situacijo kot ti. Pol leta veze, ki ni bila to kar bi moralo bit se je razšel.
Če je kemija, če se imata dva rada hrepenita po bližini, ljubezni, dotikih. Iščeta vse proste trenutke, da sta skupaj…

Sploh, če tega ni beži stran, ne izgubljaj časa. Ne jemlje te resno. Mogoče si jo dober tako kdaj pa kdaj. Tega si ne zaslužiš. Končaj odnos, ker to resna veza ni. Vse lepo in srečno, ne obupaj!

pa odvadi se zasipavanja z brezveznimi smsi. sms napiši, ko imaš kaj zanimivega ali pomembnega za povedat, ne pa zjutraj in vmes in zvečer neke osladne fore. ženska se že zaradi tega lahko odmika.

Avtor, saj te razumem in simpatiziram s tabo, ampak prej ko boš šel naprej, bolje bo zate. Ne izgubljaj časa z žensko, ki te očitno ne jemlje resno. Pri teh letih ni pripravljena na resno zvezo, vsaj s tabo ne.

Move on!

Dejstvo je, da je ne zanimas. Grdo in kruto se slisi, a vendar tak je in mores to sprejeti in iti dalje. Si mogoce pomislil, da ti pac ne upa reci, da si s tabo ne zeli nic vec, da te ne bi prizadela, zato ti rece “da nima casa” nikoli.

Iskreno, kot zenska sem to sama vedno naredila fantom, ki me niso zanimali. Nisem jim mogla v obraz povedati, da me ne zanimajo, ker jih nisem zelela prizadeti, ker so se oni vidno v mene zelo zaljubili in me zeleli po rokah nosit. Zato “nisem mela casa”, “guzvo mam z vsem”, “prijateljici ze dolgo obljubljam”, “nisem uspela odpisati” itd itd itd

Tako dolgo dokler niso fantje sami nehali s pisanje. Taki 80% ghosting sem jim dala pa upala, da se sami navelicajo truditi se ali enostavno obupajo, da iz tega ne bo nic.

Poleg tega, v trenutku, ko mi je nekdo vsaki dan 100x napisal kak sem (ker je na vsak nacin hotel obdrzati stik), sem ga dala na ghost.

Je pa res, da, ko sem spoznala enega, ki me je zanimal, sem samo cakala, da mi nekaj napise in me povabi ven. Ce mi je rekel, ce mam cez 1 uro cas za kavo, sem si ga vzela, tudi ce ga nisem imela.

Na zalost ji nisi zanimiv. Prej ko se bos sprijaznil s tem, lazje ti bo in imel bos moznost spoznati ta pravo.

Poglej nekoga prepričat v to, da te ima rad ali celo, da te ljubi, se ne da. Ni možno. Če bi bila ona zaljubljena, bi bil ti pri njeni družini, prijateljih, pač zraven. Hvalila bi se s 5abo in te razkazovala okoli. Čas za sebe, bi pomenilo, čas za naju. Verjetno te v življenju, se nihče ni imel rad. Verjetno te je, ko si bil majhen zavračala mama? Ali sta bila oče in mama skregana. 2 x sex. Lej izkoristila te je za potrebe in nič več. Če se sedaj ne želi vsak dan. Si ne bo nikoli. S časoma gre ponavadi dol ne gor. Pojdi v žensko družbo. Prijavi se na ona on. Vpiši se na kak krožek, tuji jeziki. Karkoli spoznaj malo ljudi. To punco pa lepo lali grdo preboli.

Drugega ima.. Oziroma si verjetno ti ta drugi.

Fuk*j dokler ti pase, potem pa odpisi.

…verjemi prijateljem, nisi ji prva violina…

 

New Report

Close