Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko tudi v vročih dneh kuhate težko hrano?

Kako lahko tudi v vročih dneh kuhate težko hrano?


Pa jaz se sploh ne parfumiram. Niti se ne šminkam, niti ne barvam las. samo stuširam se in uporabim deostik brez aluminijevih soli.
Od kje ti zdaj ta ideja? a to je zdaj nek glup argument na tažavo, ki jo povzročajo vsem, ki ne kuhajo tako močno hrano?[/quote]

Sine laži, mi ti vjerujemo;)

Nah pa sem prismodila čebulo, ker se s teboj dajem, bo treba ponovno;)[/quote]
mi je čisto vseeno ali mi verjameš ali ne.
jaz zase že vem, da imam naravno lepe lase katerih barva mi je lepa.
če pa vas večina žensk rabi imeti umetno barvo na laseh, pa jo imejte, me ne motite. pa tist Puder na vaših obrazih me tudi ne moti.
S čebulo pa ne rabite pretiravat ;).


Ne pritožujem se nad kadilci, niti nad mladimi, ki vsak vikend navijajo musko na parkirišču in posedajo na klopcah pred našim blokom, čeprav noben ne živi v njem.
Hočem pa zluftat stanovanje vsak dan, brez teh mesnato čebulnatih vonjav v zraku ;).[/quote]

In čisto vsak dan kuhajo težko hrano? Res se mi smiliš, te povsem razumem, 3 x 365 dni vohaš to, saj se je za zmešat, resnično……[/quote]
Ja, čisto vsak ljubi dan.. je ena res konkretno over size soseda nad nami.. ki ji zelenjavne omakice ne ležijo in mora meso praženo v čebuli jest…

PRESELI SE.[/quote]
Ne se ne bom.
selitev ni mala šala.

Mogoče pa obstaja kakšna klima ali filtrirni sistem, ki prečisti zrak? Sigurno je kaj. Nekakšna rešitev mora obstajati.

Težko. A ti pričakuješ, da se bo cel blok prehranjeval tako, kot se ti?

New Report

Close