Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako mi je *${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/ uničilo partnerstvo

Kako mi je *${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/ uničilo partnerstvo

Oh, ja, obstajajo in sploh v zadnjem času je HL spet zeloooo popularen. Največ pri generaciji malo nad 20 let. Sem sama bila priča temu in jih poznam kar nekaj malo čez 20, ki jih je zdaj tale HL čisto obnorel. Nisem mogla verjeti, kajti to je bilo popularno 10+ let nazaj in sem tudi jaz mislila, da tega ni več, a sem se krepko uštela. Ravno zdaj so spet v vzponu in na novo novačijo naivne ljudi.
[/quote]

No, ne bi šel ravno tako daleč, da bi se oklical za nevednega, ker mi je ZELO zanimiva tematika – ti nategi, ta psihologija kulta materializma. Skratka, rad preučujem psihološke profile ljudi.

Ampak a ni zanimivo. Jaz grem tem ljudem na živce – dobesedno. Zadnjič mi je nekdo v nekem podjetju namignil, da grem njihovemu šefu na živce. Vprašam zakaj? (če sem pa tako prijazen fant:)). Pa reče:”Ker ve, da te ne more nategnit, kot vse ostale…”. Now that I can buy:).

Sicer se ne poslužujem reševanja problemov z nasiljem, ker bi z mojim znanjem karateja spravil koga v grob, ampak že zavoham bullshit na daleč in se mu samo smejim in kimam. Na tiho pa podpiram tudi nekoga pred mano, ki je oklofutal nateguna:) (ampak zelo na tiho)

Tudi jaz poznam nekoga, ki je sanjal o počitnicah na tropskih otokih in ferariju, ko je prodajal neko posodo. Začel je hodit v obleki s kravato, vsakemu tiščat roko v pozdrav, uporabljat tujke v običajnem pogovoru, nasploh ratal pameten kot sto vragov. Na nas ostale je gledal pomilovalno, ker nismo hoteli „stopiti na pot uspeha“. Ta njegova pot uspeha se je končala na Sintalu.

Evo mene spet : )

Sm mal bral kar ste napisal…

Žal fantje, dekleta, moški in ženske je edina rešitev ta, k sm jo opisu gor… Druge ni. To dobesedno ” sektaško ” nateg…. ljudi je noro. To si nemore človk niti predstavlat, dokler ga ne doleti in ne posesa… Resno..

Js sm takoj na to pomislu zato, ker par let preden sm sreču to sestro od mojga sošolca, je mene en tipson prepričeval v neke piramidne sisteme pa neki Amway, pa mislm da je bil še Lyoness, neke kartice so ble.. Kao neki popusti pa kaj js vem kaj. Pa kupuješ neke namišljene CLOUDE, pa vlečeš folk not in več k jih bo, bol bo zate, ma neke te fore so ble…. In da ma on že nakazila 7.000 EUR na mesec od tega več kot 1 leto.

In sm js njemu lepo razjasnu :

” Ti model posluši.. Če je to res, kar ti men govoriš, da maš ti 7.000 Eur mesečno plače od tega, dejva midva tako.. :

1.Greva na banko, ti vzameš izpiske za 12 mesecev. Js jih plačam.

2.Če mi preko izpiskov dokažeš, da so ta nakazila res prišla in pa seveda v kakšni obliki in od koga,
potem ISTI MOMENT sam zamenjava šalter z kreditnim in TAKOJ VZDIGNEM kredit 50.000 Eur in
ti dam vse do zadnjega centa . …….

3. Če pa si se mi zlagal in nebo nč od tega res, te bom pa tok nabombu, da neboš mogu gledat še
1 mesec od otekline. In kri boš scal …

4. Pa še posilu te bom, k si tok urejen in pa lep ( je bil tok nališpan pa naparfumiran da je smrdel
okol njega zihr 10 metrov ) . In k ti ga js not vtaknem, ti bo čez grlo vn pogledu…

5. Če pa že zdej veš, da tole nemorš dokazat niti pokazat, pol pa da si takoj ZDELE naroču 1 liter
Jagermaister in pa coca colo, pa js bom 2 škatle Marlboro rdečih čikov in pa pohane kalamare z
tatarsko omako. Za sladico pa palačinke z marelično marmelado. In pa 200 EUR keša mi daš
ker si me hotu nategnt.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Vas zanima rezultat ???

Mmmmmmmm, najedu sm se, napil sm se, čike sm dubu, pa še 200 Eur v žepu sm mel…

Tko da to je realnost ljudje moji… Ma kakšne piramide, kakšne ufurancije… Prosm lepo..

Dela se z zgornjo glavo, možgani niso zato, da ustvarjajo težišče v glavi, ampak zato, da se jih uporablja . In to karseda s pridom.

Kakšno zdravljenje, ma k bi te en dobr preko hrbta z eno palco nalomu, se zlo hitr spremembe začnejo dogajat. Nobeni psihiatri, pa dohtarji pa kaj js vem kdo še vse…. Ne ne…. Kr po domače, ker itak itak : BIO oz. DOMAČE je nejbolj efektivno..

Tako da ti, ki imaš probleme z svojo ženo… Dobr preber moj 1. post pa še zdej tega.. To ti bo pomagal.

Sigurno..

Ajd, zdej pa grem spat..

Mejte se folk

Lp

Tako se dela! Če ne gre drugače, pa še zblojeni babi eno okol kepe, da pride k seb! V njeno dobro.
[/quote]

Ona (ali pa mentor, ce gre za HL) pa potem na policijo. Potem se pa zagovarjaj na sodiscu. Te tozi za odskodnino, bo se od tebe denar dobil.

Ja ja… Policija bo pomagala, sigurno…. Sigurno…. Ane ??

Sodišča ?? Ma stoprocentno… Tožba.. Lastnega brata bo tožla ane ?? Itak, tako rešuje 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka stvari, zato pa NIČ NI REŠENO !!! Ane ?

Ma kakšno sodišče, kakšna policija… Ne sam sklofutat, js bi take vsakodnevno lovil okol pa jih tolku s palco po rokah in po hrbtih… Preklete barabe .. Naiven folk okol prenasat, pa da dajejo denar.. In to še punce in ženske zapovrh …. Mislim halo ???? A je to sploh resen komentar ?

Verjem, da na policiji nebi niti pisnt upu.. Kaj šele na sodišču.. Kaj a mislš da policija podpira takšne ?? Resno ?? Pa sodišča ???

Veš, marsikdo od ” uniformiranih ” policistov in pa kriminalistov nima prov nič lepega mnenja o teh stvareh in marsikdo se tudi obrne stran kadar je treba… In starim policistom pa kriminalistom se zdijo nekatere stvari že prov smešne… Pravjo : ” Učasih smo to reševal na hitr. Takih bedarij se učasih noben sploh ni upu it . Če pa bi se že šou, pa bi ga čakale razne ” obdelave ” . Bi si hitr premislil . ”

Kaj pa bi reku na to, da smo mel policaja s sabo ?? In še kriminalista zapovrh ??

Mislm, taki komentarji res nimajo smisla… Folk, taki k nategujejo pa jemljejo denar od ljudi je to čista in preračunljiva kraja. Kje se krade ?? Na ulici !!!!! In kakšen je zakon ulice ???? SAMO EDEN !!!

IN TO JE DA NI ZAKONA !!!

In tega se morjo vsi pazit, k se grejo take igre, ker ni ves folk spet tok debilen al pa neumen da bi se kr okol pustu vodt pa še nascat pol pa da se doma zapre in pa dela samomore, nekdo pa lepo služi od tega…. MALO MORGEN !!

Kar seješ, to žanješ…. Ne delaj drugim tistega, kar ne želiš da drugi ne delajo tebi !!!

Zdej pa grem res spat 🙂

Lahko noč vsem skupi

p.s. : pa brez zamere za oštre besede in velike črke, sam sm se razjezil k sto hudirjev 🙂

Tebe bi bilo pa dobro imet za prijatelja, boljš kot orožni list 🙂

HL na žalost ne velja za piramidni sistem in ni prepovedan. Tako da bi moral za policijo in sodišče imeti res odličnega odvetnika, ki bi se mu ljubilo zakopat in najti kako luknjo, pa da potem ožame ta sistem in ne bi niti razmišljali več o novačenju ljudi.

Tole je približno tako, kot če bi prišli v gostilno in se spravili na oštirja, ker prodaja viski in ga nalomili zato, ker je prodal preveč viskija polnoletni sestri tvojega sošolca.
Folk počne vse živo, poskuša nategovat vse možne… S sanacijo bank so nas nategnili “big time”… Pojdi tja s svojimi omarami pa tam naredi red. To pa ne gre, kaj ne?
Finta ni v tem, da s fizičnim nasiljem nad drugimi rešuješ neko punco iz njene lastne neumnosti.

ne da se mi tega čitat … le to: niso je včlanili! sama se je! 🙂

ona nima namena iti v toplice, saj ima delo s herbalajfom. zvečer če bo doma pa ji povem, da ima čas do nedelje zvečer razmisliti kaj ji več pomeni. treba se je otrokom tudi posvečat, pa iti na kakšno popoldansko dejavnost z njimi pa kdaj pa kdaj kosilo skuhat in kakšne cote oprat. Če imaš družino so to dolžnosti vsakega partnerja/starša.
nočem ji prepovedat in jo spreminjat. vem pa, da trenutno sama ni zmožna videti tega kar vidimo vsi ostali.
[/quote]

Žalostno, da je od tega dreka tako zaslepljena, da zanemrja otroke. Poznam en pae, star okrog 53 let, imata hčerko, ki jo vsak dan puščata v vartsvu pri raznih kolegih in animacijah v trgovskih centrih, da lahko ona v miru herbalajfata. Da ne rečem, da tudi otraka hranita s tem strupom aka “super dober in zdarvilen šejk” 🙁

Žalostno, da je od tega dreka tako zaslepljena, da zanemrja otroke. Poznam en pae, star okrog 53 let, imata hčerko, ki jo vsak dan puščata v vartsvu pri raznih kolegih in animacijah v trgovskih centrih, da lahko ona v miru herbalajfata. Da ne rečem, da tudi otraka hranita s tem strupom aka “super dober in zdarvilen šejk” 🙁
[/quote]

Popravek, sem zatipkala: stara sta 35 let, in ne 53.

Tebe bi bilo pa dobro imet za prijatelja, boljš kot orožni list 🙂

HL na žalost ne velja za piramidni sistem in ni prepovedan. Tako da bi moral za policijo in sodišče imeti res odličnega odvetnika, ki bi se mu ljubilo zakopat in najti kako luknjo, pa da potem ožame ta sistem in ne bi niti razmišljali več o novačenju ljudi.
[/quote]

V bistvu bi tudi meni prišel prav en tak kratke pameti, bi bilo treba enim parim mal gate sklofat da ne bi svojega dreka okoli trosili. Boki če maš rad šelestenje zelenja pa se javi bova kak biznis naredila.

Ali lahko zgodbo objaviš na FB, da jo delim naprej med svoje sosede, ki imajo isto oprane možgane kot tvoja žena, mogoče jim bo potegnilo.

Jaz ti tudi svetujem, da shranjuješ vse račune, jih pofotkaš, pa še posnemi jo s telefonom, mogoče se bo zamislila, ko se bo slišala, ko kvasi neumnosti. Res se mi smiliš ti in vajini otroci.

Lp

Poznam ta prej-potem, sem se pred časom prijavila na njihovo predavanje, brez da bi vedela, kaj je zadaj. Saj ne rečem, sam koncept je ok, predavanje o zdravem načinu prehranjevanja, življenja, redna vadba, gibanje… Vse se začne tako nedolžno, potem ti pa na kakem tretjem predavanju začnejo napucavat, da rabiš tudi prehranska dopolnila pa po telovadbi ti dajo “fuuul dober in okusen napitek, ki je po vadbi nujen za regeneracijo”… Skratka tako na fin način te pripeljejo do tega herbalajfa. Ker pa sem jaz te zadeve poznala že od prej, sem jim lepo povedala, da ob prijavi ni bilo povedano, da je zadaj to sranje, zato bom sicer tečaj obiskovala do konca, ker sem ga tudi plačala, naj me pustijo pri miru, ker tega sranja pa vase ne bom metala. In tako je tudi bilo. Sta pa bila ta naš vodja in tudi njegova žena z dušo in telesom predana temu sranju, njihov standard je bil zelo dober, tako da verjamem, da so tvojo ženo premamili z obljubami o bogastvu čez noč. Samo to je dano samo tistim v vrhu, ki pa potrebujejo črnčke, da za njih delajo. Te razumem, da je grozno pri vas, samo nasveta pa žal nimam. Čeprav ne bom nikoli razumela, kako ti lahko nekdo tako opere možgane… ampak tistim, ki to dovolijo pa naj sam bog pomaga:-((

Hudo mi je zate, tvoji pripovedi pa verjamem, ker poznam nekaj herbalajfovcem, ki se jim, odkar se s tem ukvarjajo, na široko izogibam.
Nobeno prepričevanje žene ne bo pomagalo, dokler ima vajin denar, da ga vlaga v izdelke. Kot so ti že drugi svetovali, zaščiti svoje premoženje. Dokler sta poročena, je premoženje skupno, tudi dolgovi, zato ji daj ultimat, Herbalife ali družina. Če se bo odločila za Herbalife, se čimprej loči od nje. Potem čakaj, saj jo bo pomanjkanje denarja morda streznilo. Mogoče bosta vidva potem spet skupaj, če bo šla na kako psihoterapijo. A za to se mora odločiti sama.
Veliko sreče ti želim!


https://www.google.de/search?q=herbalife+ponzi+scheme&gws_rd=cr,ssl&dcr=0&ei=sPUwWqXiGsjSwQK02JPwAw
[/quote]

Tebi pa malo branja ne bi škodilo, kajti med piramido in ponzijem je ogromna razlika..

Sicer pa načeloma vsa podjetja delujejo po principu piramide.. Tisti po pisarnah so plačani največ in nato vse do čistilke, ki je plačana najmanj.

Tudi mi se bomo še zabavali, ob branju tvoje zgodbice, ko boš na MONu pisal, kako te je žena zapustila in odšla z mnogo mlajšim.. Je samo vprašanje časa..

Tebi pa malo branja ne bi škodilo, kajti med piramido in ponzijem je ogromna razlika..

Sicer pa načeloma vsa podjetja delujejo po principu piramide.. Tisti po pisarnah so plačani največ in nato vse do čistilke, ki je plačana najmanj.
[/quote]

Razlika je, da zaposlenim ni treba vložit svojega denarja, da potem lahko delajo.

Ne, podjetje niti slučajno ni piramidni sistem, kakšna blesava primerjava.

Hahahahhaa majdka ti ga pihneš. Iz ene prevarantske sekte naj se na drugo obrne? :))))

Skušaj na stvar pogledati pozitivno. Glede na to da je izobražena se pa vseeno po moje ni spustila v nore vode. Plus tega, če bi to res bil piramidni sistem, bi bil prepovedan, kot je že v evropi 20let. Predlagam, da se držiš pregovora: Ljubi me, ko si najmajn zaslužim, saj takrat to najbolj potrebujem.
Fokusiraj in pogovarjaj se z njo, jo poslušaj in ne kaži na njo s prstom. Z njo reši zadevo, saj jo ti kot svojo ženo najbolj poznaš, tukaj je nihče od nas ne pozna in ti bomo lahko mi najmajn pomagali, razen tega da je vsak po svoje pameten in zna samo s prstom pokazat na druge.
lp

Pri nas doma podobna zgodba , sam nisem vreden nič delam in skrbim popolnoma za vse stvari .
Ona cele dneve po službi preleži, gre na sprehodin ,drka ta prekleti mobitel do poznih večernih ur.
Jebe me v glavo, da nič ni narejenega ,da nisem družinski človek pa še bi se našla kakšna negativna stvar samo da te pribije do podna.
V službi dela med samimi ločenkami z negativnim mnenjem o moških.
Zadnjič sem opazil napis na nekem avtu BABE SMO ŽLEHT
Definitivno to drži.

Pri nas doma podobna zgodba , sam nisem vreden nič delam in skrbim popolnoma za vse stvari .
Ona cele dneve po službi preleži, gre na sprehodin ,drka ta prekleti mobitel do poznih večernih ur.
Jebe me v glavo, da nič ni narejenega ,da nisem družinski človek pa še bi se našla kakšna negativna stvar samo da te pribije do podna.
V službi dela med samimi ločenkami z negativnim mnenjem o moških.
Zadnjič sem opazil napis na nekem avtu BABE SMO ŽLEHT
Definitivno to drži.
[/quote]

In kaj vas v taki zvezi zadržuje?
Samo ločite se, še prej se pa zaščitite s svojim premoženjem. Tako nespoštljivo žensko nabrcati v tazadnjo, enako obratno.

Treba je razmišljati, da boste s takim partnerjem do smrti, madona, no. Saj vam bo spil kri!
Ter počakal, da se stegnete. Potem pa pobasal še vse vaše preostale žulje!

Ter še nekaj, kako s takim gobcem od ženske, sploh lahko seksate in imate še otroke?
Ni dovolj, da ste nesrečni vi? Je treba onesrečiti še otroke, ki jih zaplodite s tako umazanko?
Zraven pa sanjate o skokih čez plot… Naredite pa nič.
Nakar vas pobere v petdesetih letih, cccccc.

Ni bolje, da se ločite, saj znate gospodinjiti. Otroke pa k sebi ali v deljeno skrbništvo. Borite se zase, ter za otroke, to je vaša pravica in dolžnost!

Pri nas doma podobna zgodba , sam nisem vreden nič delam in skrbim popolnoma za vse stvari .
Ona cele dneve po službi preleži, gre na sprehodin ,drka ta prekleti mobitel do poznih večernih ur.
Jebe me v glavo, da nič ni narejenega ,da nisem družinski človek pa še bi se našla kakšna negativna stvar samo da te pribije do podna.
V službi dela med samimi ločenkami z negativnim mnenjem o moških.
Zadnjič sem opazil napis na nekem avtu BABE SMO ŽLEHT
Definitivno to drži.
[/quote]

Bolj boš ustrežljiv, trpeč in žrtev, manj ji boš privlačen, slabše bo. Ženska v moški energiji je kot, no, moški.

Ko boš doma naredil red in kdaj po moško zaropotal, pa morda dobiš ženo nazaj. Al te bo pa v histeriji pustila, pa se tega bojiš.

Sicer se nobena sodobna “feministka” ne bo strinjala z mano, ampak je žal večina njih samskih ali pa v srednje dobrih, če ne celo slabih razmerjih, vedno pa jim je skupno udrihanje po moških. Jih že leta opazujem in poslušam (kolegice, znanke, sodelavke …), pa ne dojamejo, da so v večini one rušilke. Včasih sem še imela razprave z njimi, a se mi že dolgo ne da več. Ali ti potegne ali ti pa ne.

nisem milil, da bo tak odziv in toliko zanimivih predlogov.

Partnerka, je odšla, že nekaj 2 je ni ne v službo ne domov. V službi ji grozi disciplinska in tudi odpoved (so klicali, ker niso vedeli kje je)
meni je sedaj dokončno prekipelo. Dosti imam. Otroci pa so tudi čisto zgroženi, jaz pa včasih kar brez besed….saj ne vem kako naj pojasnim situacijo.

Vsem hvala za nasvete.

Napiši nadrejenim pismo v službo in jim predstavi vzroke za njeno početje. Pa žlahta naj podpiše. Vsi skupaj postanite zaveznki. Takega človek je treba obravnavati kot hudega duševnega bolnika.

Otroke če hočejo pošlji vstran (na lepše-v glavnem gledat še ne smejo), njo pa fizično omejit.

Napiši nadrejenim pismo v službo in jim predstavi vzroke za njeno početje. Pa žlahta naj podpiše. Vsi skupaj postanite zaveznki. Takega človek je treba obravnavati kot hudega duševnega bolnika.

Otroke če hočejo pošlji vstran (na lepše-v glavnem gledat še ne smejo), njo pa fizično omejit.
[/quote]

Po veš v službi po pravici, kot je res, ali pa še bolje pojdi v njihovo kadrovsko povedati. Kaj bodo naredili, se bodo sami odločili.
Želim si, da to kar pišeš ni res. Če pa je, smo ti dali vsi toliko nasvetov……da si moraš spomagat. Upam, da zate ni prepozno,

lp,D

New Report

Close