Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako mora izgledati 40 letnica, da pritegne moško pozornost?

Kako mora izgledati 40 letnica, da pritegne moško pozornost?

Se mi zdi, da ima bolj malo žensk postavo peščene ure.
Starješe tam po 45 letu pa nekako začnejo izgubljati obliko postave …
Ni več tako izrazita.

Desi, tvoja Lepooka je pa simpatična in luštna ženska.
Koliko pa je stara? Meni deluje tam okrog 38 let?

Tupoglavke :)))


Iskreno… nima veze. Vprašaj se kakšna je prihodnost z eno ali drugo. 40 letnico imaš lahko za družbo, pohajanje, kratkočasenje, lahko tudi živiš z njo, za družino imet je prepozno. Torej bolj za kratkoročne cilje.Če pa upoštevaš. da je večini dedcev po 40 zmeraj manj do teleščkanja… nima smisla. Razen če rabiš služkinjo, kuharico, te se pa plača.

Privlačno in zanimivo.

Se strinjam. V (skoraj) vseh tockah. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj ni čas, da se zbudiš?
Nobena 40letnica se ne more primerjat z 20letnico. Izobrazba je le izgovor, kajti današnja 20letnica ima lahko čez nekaj let ravno tako diplomo v žepu in začetek bodoče kariere.
Karizma se z leti spreminja.
Izgled se stara, ne glede na to, kako izgledate mlajše in se temu primerno pač malate in barvate in koketirate z moškimi. Telo je staro točno 40 let in nič manj :). Škoda, da ni še pamet temu primerno razvita..
Čas pravljic je bil v otroških letih, ne zdaj, ko bi kot 40letnica naj bila odgovorna zrela ženska.
Ah ja, saj res! Take pa res niso najbolj zanimive hehehe :).

Tako da, če potegnem sklep–> se tudi malo ne čudim, da večina moških rado izbira med 20letnicami.

Se strinjam. V (skoraj) vseh tockah. 😉
[/quote]

P.S.: Na tej sliki se sicer malo huduje (na malo Kneginjo), da je skakanje na pomolu neprimerno pocetje… ce se prav spomnim.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hm… Ne vem. Se mi zdi, a se tudi pri nas meja pomika (in da nimamo vpliva na to). Vse, kar je “mlajse” od moje hcere, mi je nekako…. premlado. Pa tudi ce bi imel moskega potomca… si ne predstavljam, da bi imel “mlajso kot on”. :-)))

Ne vem, ali sem samo jaz tak (oz. manjsina nas), ampak je to kar pogosto mnenje v “mojih krogih”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hm… Ne vem. Se mi zdi, a se tudi pri nas meja pomika (in da nimamo vpliva na to). Vse, kar je “mlajse” od moje hcere, mi je nekako…. premlado. Pa tudi ce bi imel moskega potomca… si ne predstavljam, da bi imel “mlajso kot on”. :-)))

Ne vem, ali sem samo jaz tak (oz. manjsina nas), ampak je to kar pogosto mnenje v “mojih krogih”.
[/quote]

Razumem, ti gledaš na 20letnice skozi oči očeta.
Kot beremo na monu–> ste redki taki, ki ne padate več na čare 20letnic.
Pri tebi se že tako čuti iz besed, da obožuješ svojo Lepo(b)oko, in da jo ne zamenjaš za drugo, tako da, ti čisto verjamem.
In temu primerno se giblješ v krogu isto mislečih.. kar je logično.

Kaj ni čas, da se zbudiš?
Nobena 40letnica se ne more primerjat z 20letnico. Izobrazba je le izgovor, kajti današnja 20letnica ima lahko čez nekaj let ravno tako diplomo v žepu in začetek bodoče kariere.
Karizma se z leti spreminja.
Izgled se stara, ne glede na to, kako izgledate mlajše in se temu primerno pač malate in barvate in koketirate z moškimi. Telo je staro točno 40 let in nič manj :). Škoda, da ni še pamet temu primerno razvita..
Čas pravljic je bil v otroških letih, ne zdaj, ko bi kot 40letnica naj bila odgovorna zrela ženska.
Ah ja, saj res! Take pa res niso najbolj zanimive hehehe :).

Tako da, če potegnem sklep–> se tudi malo ne čudim, da večina moških rado izbira med 20letnicami.
[/quote]

20 letnice večinoma padajo na malde pobe , ne na starce.

Joj, sej pa babe dobro veste, kako budaliti dedce. 10 cm pete, dolgi nohti, šminka, modrc ki stisne ali dvigne joške..Imate ve fint še pa še. Sej za pozornost fehtarjev ni važno kakšna si gola, ampak kakšna si oblečena.

20 letnice večinoma padajo na malde pobe , ne na starce.
[/quote]
Tudi res.. torej ta dva svetova ne bosta v reali dostikrat prišla skupaj.
Iz tega lahko spet potegnemo, da moški hočejo 20letnice, ker se jim ne da več ukvarjat z ženskami, z zvezami. Pa nič narobe, da ne bo kdo narobe razumel. :).

deu je za podelat … se mi pa zdi, da je čedalje manj žensk sprijaznenih s tem, da bi bile “deu”☻ … so raje samostojne, fraj, fitnesirajo, potujejo, šopingirajo, delajo kariero …

Kaj pa recimo rdeče visoke all starke, skinny levi’s jeans, bela srajca ali bela bluza s pentljo, čez usnjena črna modna jakna in lepo oblikovani rdeči nohti (ne dolgi).
Ali to zažge?

Kaj pa recimo rdeče visoke all starke, skinny levi’s jeans, bela srajca ali bela bluza s pentljo, čez usnjena črna modna jakna in lepo oblikovani rdeči nohti (ne dolgi).
Ali to zažge?
[/quote]

Zgolj pri tistih, ki so na “pogrej in pojej”. Pri tistih, ki pravijo, da gre ljubezen (tudi) skozi zelodec pa bolj ne, kot ja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Razumem, ti gledaš na 20letnice skozi oči očeta.
Kot beremo na monu–> ste redki taki, ki ne padate več na čare 20letnic.
Pri tebi se že tako čuti iz besed, da obožuješ svojo Lepo(b)oko, in da jo ne zamenjaš za drugo, tako da, ti čisto verjamem.
In temu primerno se giblješ v krogu isto mislečih.. kar je logično.
[/quote]

Ne, on (taki) 20 letnic sploh ne upajo gledat, tudi če bi hoteli. Kajti če je pogled lepo(b)oke že na malo kneginjo tak, potem pri trotu gotovo ne bi samo pri pogledu ostalo. Po moje bi po nemčiji začeli podajat nov futr za kerove. 😉

Sice pa, 20 letnica in star osel??? A sploh obstaja star osel ki bi se z 20 letnico sploh ukvarjal kot (spolno) partnerko? Ta mora bit pa res osel!

Ne, on (taki) 20 letnic sploh ne upajo gledat, tudi če bi hoteli. Kajti če je pogled lepo(b)oke že na malo kneginjo tak, potem pri trotu gotovo ne bi samo pri pogledu ostalo. Po moje bi po nemčiji začeli podajat nov futr za kerove. 😉

Sice pa, 20 letnica in star osel??? A sploh obstaja star osel ki bi se z 20 letnico sploh ukvarjal kot (spolno) partnerko? Ta mora bit pa res osel!
[/quote]

kaj ni nekaj takih na forumu, ki bi izključno in samo 20letnice :))). Ti bi poznali odgovor.. kak osel so ;).

kaj ni nekaj takih na forumu, ki bi izključno in samo 20letnice :))). Ti bi poznali odgovor.. kak osel so ;).
[/quote]

Takim smo vcasih rekli bi-seksualci.
-= bipanemor’jo.press =-

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

kaj ni nekaj takih na forumu, ki bi izključno in samo 20letnice :))). Ti bi poznali odgovor.. kak osel so ;).
[/quote]

Ja ne vem, a so?

Jaz sem se imel letos poleti priložnost družiti tudi z 24 in 33 letnico, kao ful družba pa to. Jaooo, pa to ni za nikamor! Tako zmedeno, tako zavedeno, tako neuko,……. takega frišnega mesa se človek ki ima vsaj trohico pameti, niti v rokavicah ne dotakne. Jaz sem jim po parih mesecih kar povedal, lahko se družimo le še kot znanci ampak tako kot bom jaz družbo vodil.

Saj smo tudi mi neumnosti počeli, pa kakšne! Ampak so imele nek smisel. Tale mladina se pa še ob kao zabavah dolgočasi.

Ja ne vem, a so?

Jaz sem se imel letos poleti priložnost družiti tudi z 24 in 33 letnico, kao ful družba pa to. Jaooo, pa to ni za nikamor! Tako zmedeno, tako zavedeno, tako neuko,……. takega frišnega mesa se človek ki ima vsaj trohico pameti, niti v rokavicah ne dotakne. Jaz sem jim po parih mesecih kar povedal, lahko se družimo le še kot znanci ampak tako kot bom jaz družbo vodil.

Saj smo tudi mi neumnosti počeli, pa kakšne! Ampak so imele nek smisel. Tale mladina se pa še ob kao zabavah dolgočasi.
[/quote]
So so.. tor, prijatelj, tipson in verjetno še kup multinikov.
Tisti ki pa imajo kaj pametnega za povedat, so pa križ čez ženske naredili. :))).

Ja pa druži se s pametnimi ženskami!

mah, mi smo se noro fajn imeli, mladina danes samo pije in klepeta po pametnih telefončkih, čeprav sedijo za isto mizo.. malo posplošujem, ampak nisem daleč od resnice.

Meni se stalno dogaja, da me mlajsi moski/fantje obletavajo. Nic ne iscem, ne dajem znakov, pa se kar redno . In ja, nisem samska. Tako da, se kako zarijo in palijo na starejse :). Aja, “stara” 45. Nimas kaj, milf moda pac.

New Report

Close