Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj izvem?

Kako naj izvem?

Spoznala sem fanta, bila sva na 4 zmenkih, nakazal je, da bi sla k njemu domov. Potem nisva sicer sla a- me zanima: naj ga direktno vprasam ali ima v mislih one night stand ali pac kaj vec? Ker one night standov se ne bi šla, spraševat mi je pa tudi cudno… stara sva 26 in 27.

 

Ti: A ti misliš samo onenightstand?

On: Ne, seveda ne, lepo mi je s teboj, všeč si mi, pridi k meni no, se bova crkljala, jaz nisem tak veš.

Naslednji dan ignor, tretji dan ignor, četrti….

A štekaš? Tip ti ne bo nikoli povedal v faco, da išče sam fu**

🙂 😉

nova
Uredništvo priporoča

Potem pa čakaj da ga malo bolje spoznaš. Kaj te pa košta?

Ti ga kr vprasi. Zraven pa ne povej kaj ti mislis o tem.

Kaksno mnenje imas o tem, ga vprasaj.

Ko ti pove,da njemu ni do tega?sele zdej se se ti zjasnis.

Ce rece da je to kul zadeva, ga vprasas kam meri s tabo.

Bod pogumna pa ga vprasi

zelo simpl. Gresta pac do njega domov, nared se neumno – si mislila da je to pac druzenje, spoznavanje – ce bo kaj namigoval na seks, rec da nisi za to se tako zgodaj.

ne se dat dol z njim vsaj neki casa.. ce te bo vmes dajal na ignor, nasel raznorazne izgovore.. ves kaj isce.

ja ddddd???

kaj isce…

zakona ocitno ne.

ne da se ti it one night stand..

če gledas je isto… jebacina za eno noc al pa za par let. cigu migu blud.

Jaz recem, da ga vprasaj direkt.

Tip ti ne bo nikoli povedal po resnici, verjetno. Je pa fajn, da načneš to debato, da veš kje si.

Tip sedaj že ve, da nisi lahka punca. Če te bo še poklical, hotel druženje,.. ima namen resne zveze. Če pa te ne bo več kontaktiral, boš pa vedela, da te je mislil uporabiti za enkratno uporabo.

Pa saj lahko se daš prvič dol in si potem še vedno skupaj…

A ni one night stand da se spoznas mas lustno en vecer  in to zakljucis med rjuhami ali pa kje drugje 🙂 ? Ok razn ce sta 13 pol je razumljivo….

Nekako po 4 zmenkih bi morala tam ze bit oziroma bi ze morala bit sigurna a je to to ali gresta dalje…

Na zacetku je vedno to cincanje kaj kdo komu pomeni… jaz bi rekla kot moj predhodnik, po 4 zmenkih nekak ze moras vedet.

Lahko greš k njemu, zakaj ne, ni pa treba, da mu daš, pač mu povej, da je zate prehitro, da nisi tista za eno noč…..ampak mal objemčkov in poljubčkov pa strasti mu vseeno privošči, da ga še bolj razvnameš. Moški so lovci in jim je lov top, ostalo je pika na i. potem boš takoj videla, če te bo skenslal, je hotel samo za eno noč, če se bosta še dobila, si ga pa že omrežila, potem pa le izkoristi priliko in se mu predaj.

Glupe ženske. In zakaj jo maš? Če sta si kul, ne vem v čem je problem. Hvala bogu, da sem šel mimo takih kot si ti…

Ja, tole je pa preračunljivost. Seveda skozi tisočletja privzgojena ženskam, zato jih ni za obsojati, pa vseeno. Najlepše, najbolj spontano in najbolj iskreno je, da se z nekom ljubiš, ko tako čutiš, ne pa, ko misliš, da bo v njegovih očeh in v očeh okolice ter družbenih pravil pravi čas. To uniči vso čarovnijo. Sicer pa osebno veejamem, da se prave strasti ne da ustaviti in da je tisto cincanje in čakanje, da bo pravi zmenek po vrsti, le eden izmed znakov, da kemija ni prava, to pa je zelo zelo slabo za spolno življenje para po 10, 20, 30 letih skupnega življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Sevedada, 27.04.2022 ob 16:44

Spoznala sem fanta, bila sva na 4 zmenkih, nakazal je, da bi sla k njemu domov. Potem nisva sicer sla a- me zanima: naj ga direktno vprasam ali ima v mislih one night stand ali pac kaj vec? Ker one night standov se ne bi šla, spraševat mi je pa tudi cudno… stara sva 26 in 27.

 

trudil se bo dokler mu ne boš dala, potem pa PA PA    🙂

Joj punca, poletje se bliža mal si jo prezrac,ne bod tako zategnjena samo enkrat se živi.

Pa kar direktno vprasaj…

Si pa res čudna. Če bi hotel ome night stand nebi šel s tabo na 4 zmenke. Al ni po prvem že bila akcija al pač ne

jaz sem vedno prvo preveril , če se z punco seksualno ujamem. Če sva se, je šla zveza naprej . Če pa ne…je bil pa one night stand ja ( pa ni bil to namen).

 

 

 

New Report

Close