Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj kot moški vem?

Kako naj kot moški vem?

Če je človek v nekem zdravem stiku sam s seboj, ga ne mučijo pravila in koncepti “kako nekaj mora biti”, še manj pa huda pričakovanja in podobno.

Če ti alarmi dobro delajo, ti bo že brez verbalne komunikacije jasnih precej stvari.

Ne kompliciajte s temi teorijami, ampak se raje druzite z ljudmi, ki so vam prijetni. Ce vam take druzbe primanjkuje, je pa verjetno nekaj narobe z vami 🙂

No po mojih izkušnjah so pa kimajoči bolj moški.
Karkoli rečeš se strinja. Feminizem misli da pomeni da smo ženske nekaj več kot moški, torej pojma nima kaj sploh je to gibanje (no po pravici tudi večina žensk nima pojma).
Radi razlagajo kako znajo kuhat in pospravljat – tega sploh ne razumem, saj niso na razgovoru za gospodinjo ampak zmenku. Pa pri 30+ razlagat da znaš počet osnovne stvari kot odrasel človek je tudi malo smešno. Kot bi razlagal da se umivaš in dihaš.
Rečeš da rad potuješ in začne razlagat da on tudi, je bil v avstriji ker imajo bolj poceni superge :).
Ne razumem zakaj moraš kimat na vse kar počnem. Jaz pač rada potujem, ti še nisi….v čem je problem? Zakaj je treba kimat na vse kar jaz rada počnem. Saj se znamo ljudje tudi prilagajat a ne če imaš nekoga rad. Ni treba da sta si dva popolnoma enaka da dobro funkcjonirata.
Večina ima že otroke za katere razlagajo reveži da 200e preživnine plačujejo, kar je menda ful preveč ker komaj živijo, v naslednjem stavku pa povejo da bi imeli seveda še enega.
Govorijo čez bivše. Ta je sploh zmagovalna. Ko to slišim je kot bi me z ledeno vodo polil. Mislim ne razumem kaj hoče človek dosečt s tem da razlaga da je 10 let z menda največjim gnojem na tem svetu živel. Da ne zna izbirat? Mislijo da to pove kako super so, v resnici pa ravno obraten učinek.
Najhuje od vsega pa je ko eno uro sediš in poslušaš to, ti je na obrazu videt da ti je vse dol padlo, da nimata nič skupnega…..on pa prijavi (po eni uri!) da si popolna zanj. wtf

Ne govori preveč o sebi in jo sprašuj o njej. In pozorno poslušaj, tako verbalno kot neverbalno komunikacijo.

Lovec je kurbir. Noben pravi lovec ni azdovoljen z eno babo. babe pričakujete, da bo dec lovec, potem pa ste presenečene, ko lovec ni zadovoljen z eno trofejo..[/quote]

preveč dobesedno si ti tole razlagaš 🙂
tudi ženske bi se utrudile, če bi nas stalno lovili 🙂

Nič preveč dobesedno. Kdor je lovec, je lovec in kr naprej lovi, ne pa da bo lovil eno babo.

Ne vem, odvisno, meni se zdi, da je za partnerstvo pomembno, da se z nasprotnim spolom prej zbližaš na prijateljski ravni, šele potem pride intimna ali zmenkarsko zbliževanje, da prej torej vidiš, če podobno tik-takaš z nekom. Pri zmenkih na slepo pa je v ospredju zgolj socialna reprezentacijska plat z masko – kakor pri izdelkih v trgovinah, kjer po lepi embalaži ne moremo soditi po okusu izdelka, torej videz in vtis, ne da bi dejansko spoznali tega človeka bolj v globino.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma daj smrkavec, nehaj nam težit, ne zanimajo nas tvoje psihoanalitične litanije.


Če res vodiš pogovor, potem lahko tudi postavljaš vprašanja. Razen, če že na samem začetku igraš copatarja. 🙂


[list][/list]res je hehe,sami pri meni bi se vstel ker videt sem športnica,sam ne športna hahe:)

Kaj pa če je ta ‘smrkavec’ starejši od tebe? 😀
Jah, ne vem, kaj koga zanima, vsak lahko deli svoje osebno mnenje. Ali mi prepoveduješ in me boš za uho? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa če je ta ‘smrkavec’ starejši od tebe? 😀
Jah, ne vem, kaj koga zanima, vsak lahko deli svoje osebno mnenje. Ali mi prepoveduješ in me boš za uho? :)[/quote]
On je general, ti pa samo navaden pešadist. 🙂

Lahko ti postavljaš vprašanja, če si socialni invalid, ti bo baba pač nekaj tvezila, ti boš pa vse verjel. Drugače pa pogovor ne poteka tako, da en samo sprašuje, vsaj spontan ne..

V bistvu je pa tako, da če ti ženska po zmenku reče, da si bil zanimiv, zabaven in da je bilo v redu, to pomeni, da nisi naredil nekega hudega vtisa.


Ženska mora po prvem zmenku ostat brez besed. Itak bo zadnjič brez pripomb:-)


Ženska mora po prvem zmenku ostat brez besed. Itak bo zadnjič brez pripomb:-)[/quote]Ti pa že zahtevaš nemogoče :-)))))))))

Ženske so lahko dumb (zabite), ne morejo pa biti dumb (onemele) 😀

Jups. Pred dedcem, ki ji je všeč, baba zardeva, si popravlja lase, je malo nervozna, včasih blekne kaj neumnega in se zraven živčno smehlja. Kolegicam bo rekla, da sičuden, da sumi, da imaš še kakšno na lagerju, da ne ve če je to to…V začetku. Če ti kr iz prve reče, da si ful vredu, pomeni, da ni seksualne privlačnosti.

Jaz sem bila na pijaci z znancem insem bila tudi zelo redkobesedna.
1. Sem sramezljiva in zelo tiha oseba. Sva se pa nekoc veliko vec pogovarjala, ko sem se odprla.
2. On mi ni neki zanimiv clovek. No, zanimiv je vsak, le da jaz nisem clovek, ki bi mu taksni ljudje ugajali, kot je on.

To ugotovis, ko cloveka srecas in se z njim “pogovarjas”. Je pa res… ne sprasevati: se ukvarjas s sportom? Kaksne hobije imas? Id. Kot je nekdo ze napisal, spontano. Ce se ujameta, ne bo tezav. Ce se ne, to ni to, ali pa je prevec sramezljiva. Ampak glede na to, da sem sramezljiva, ce mi je clovek zanimiv, se bom pogovarjala z njim in tudi prva vprasala kaj. Tudi jaz sem najprej zavrnila svojega fanta, nato po nekaj casa, sem pa vprasala, ce bi bila skupaj. Cas pokaze vse.

Kaj pa, ko bi žensko povabil na zmenek šele, ko bi poznal njena stališča?
Najprej pobrskaj po njeni duši, nato povabi na drink.

Glede moško/ženske tematike, so moje izkušnje čudne. Ne bom jih opisovala, trenutno se mi pač ne da, ampak včasih je na zmenku res, kot da bi nekomu pulil zobe, ne pa se hotel pogovarjati.
Jaz: “Si že bil na dopustu letos?”
On: “Ja.”
Jaz (po pol pretečene minute): “Je bilo fajn?”
On (z nasmehom): “Ja.”
Jaz (z nasmehom, čeprav zdaj že vem, da nau nič, ampak človek rabi tudi prijatelje, ne le ljubčke): “O, ta nasmeh pa marsikaj pove. Do tell!”
On: “Ah, nič.”
Pa kaj za vraga, a ti zobe pulim?? Postavljam vprašanja kot neki bumbar, ker le buljiš v pivo in čakaš, da te bom zabavala! What the {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$##”{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}/&/(?!

No, in potem še blow of death: pusti, da plačam.

🙂

Če ti je nekdo simpatičen čutiš in ni potrebno, da je lep, pameten, idealen, kar pa ne pomeni, da po prvem zmenku in vtisu da je to to. Itak pa smo vsi lepi, pametni in idealni, samo, če v to res verjamemo in če v drugih ljudeh iščemo pozitivne stvari in ne negativnih. Ljubimo s srcem in ne z očmi. Zunanja podoba je eno, ko pa osebo spoznavaš pa opaziš marsikaj drugega, ne samo njeno zunanjo podobo. Šele takrat se začne ugotavljanje ali ti je oseba ok ali ne. Vsi smo lepi, lepota je subjektivna in minljiva, zato nima smisla na njej gradit odnos. Kdo je idealen? Noben. Primer ženska je gospodinja, dobra mati in žena, urejena, skratka idealna, pa vseeno prevarana s strani moža. Mož je deloholik, skrben, urejen, razumevajoč,finančno dobro situiran, ravno tako prevaran s strani žene. Zato, ker nihče ni idealen oz ideal je za mene eno za nekoga drugega pa nekaj drugega. Tudi ni vedno najbolj idealen partner najbolj idealna izbira. Včasih se ideala bojimo, zato, ker sami nismo taki in temu ne ustrezamo, v končni fazi je ideal tisti, ki je najbolj kompatibilen, kar pa ne pomeni, da je enak. Nekdo,ki je popolnoma različen, a hkrati podoben in dopolnjuje tisto, kar tebi manjka, skratka nekdo, ki ti dovoljuje biti to kar si, a hkrati, ko ga ni, je popolnost, ki jo čutimo, ko smo sami s sabo, manjša in je prisoten občutek, da nam ta oseba dejansko manjka.

Očitno imaš v glavi preveč goriva in odvzame ti ga lahko le ena dobra rita in joški.
Preveč palamudiš.

Če si na zmenku s hlodom, ki je tiho in le kima, se ti ne zdi, da si z enim zmenkom dobil več kot dovolj informacij o njej? Če tvoji zmenki običajno izgledajo tako, potem je nekaj pošteno narobe s tvojimi kriteriji, ki jih mora ženska izpolnjevati za povabilo na zmenek. Ali pa si ti eden od tistih vseznalcev, ki drugim niti do besede ne pustijo.

Torej je vse ostalo ugibanje brez pomena.[/quote]

Res je ja. Iščeš tako žensko ki ne živi svojega vsakdana po nekih tipičnih, neobrazloženih, neargumentiranih družbenih normah, in te zanima kakšna je kot oseba, pa tega ne moreš izvedet, ker že v tisti prvi točki kaže na to da najprej hoče da ti vse narediš ker si moški.

Tako da vse izgleda nekako tko. One bodo lepe ker nas samo lepota zanima, mi bomo pa pobudniki in kvalitetni za pogovarjat se, da nas bodo one spoznale kakšni smo ..če smo primerni.

Kako pa tisti moški, ki nas zanima osebnost ženske, izvemo kakšna je če same nočjo nič od sebe dat in samo čakajo da bo vse dec naredil?[/quote]

Poiščeš takšno / počakaš do jo srečaš.
Pa malce se izpostaviš s svojim mnenjem, da te je lažje najti oz. da si te zapomnijo.

Ne pol leta je šele za vezo, sex pride še kasneje.

Ženski “pogoji poslovanja” so vse bolj zakomplicirani zato če se boste kdaj spraševali zakaj jih ima vedno več tiste mejhne cucke, naj vam bo to jasno da so že čez tisto mejo kjer po nagonu morajo skrbet, in če to ni možn za otroka, pa za psa skrbijo kot za svojega otroka. Spi z njimi, ga oblačjo, se pogovarjajo z njim.
To je defekt k pride do izraza takrat, ko ugotovi da ni bila sposobna najti moškega in si ustvarit družino.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj srečujem moške kot trodelna omara, po glavi obrit in na stereoidih na povodcu pa čivavo?

Ne pol leta je šele za vezo, sex pride še kasneje.

Ženski “pogoji poslovanja” so vse bolj zakomplicirani zato če se boste kdaj spraševali zakaj jih ima vedno več tiste mejhne cucke, naj vam bo to jasno da so že čez tisto mejo kjer po nagonu morajo skrbet, in če to ni možn za otroka, pa za psa skrbijo kot za svojega otroka. Spi z njimi, ga oblačjo, se pogovarjajo z njim.
To je defekt k pride do izraza takrat, ko ugotovi da ni bila sposobna najti moškega in si ustvarit družino.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj srečujem moške kot trodelna omara, po glavi obrit in na stereoidih na povodcu pa čivavo?[/quote]

Čivava je najbrž od punce / žene.

New Report

Close