Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj možu dopovem….

Kako naj možu dopovem….

Se ti ne ljubi in to je čisto tvoja pravica. Upam, da si ne jemlješ preveč k srcu vseh komentarjev.
Ne vem sicer kam nameravate, v petek bo na delu, ki je v linku obarvan vijolično (glej pod venerdi-petek) res divje vreme. IT vremenoslovci (pa tudi naše sem danes slišala) že opozarjajo. V hiški vas verjetno ne more kaj hujšega doleteti, če pa bodo spet drevesa padala, bi bilo vsaj avta škoda.

http://www.ilmeteo.it/

Kakorkoli se odločite, se lepo imejte.
Tina

No, saj bo samo v petek slabo vreme. Včasih tukaj na obali napovejo, da bo dež na koncu ga ni in je še bolj vroče. Boa, jaz tudi ne bi šla, ker je toliko tega dela, če nekdo ne ve te ne more razumeti. Zato rajši bodi tiho in si misli svoje.
lp, in lep vikend kjerkoli!

Evo, grmi in pada dež. Pa odprem polkna, da pride več zraka, pa kar bliska. Bo treba nehat delat. Pada, pada.

Povej tvojemu možu, da ravno sedaj na obali bliska, grmi in dežuje….
Iz prve roke. Preverjeno sem z obale doma.
čav

Boa tebi in meni v tolažbo, imam enake probleme in prav trpim. Zavedam se , da bi kakšna druga ” letela ” na morje od sreče , meni pa je to muka s predpripravo vred .

čakaj malo, jaz imam vse to dol, kaj ne greste v vašo hišo ali vikend, potem ne rečem, mi tovorimo čez vikend s seboj le kako trenirko in kratke hlače, vse ostalo je dol..te pa razumem…kajti človek se naveliča le pokat in laufat sem in tja…

Mi smo sicer štirje, ampak nisem edina v družini,ki pripravlja stvari za dopust.Mož si sam pripravi, kaj bo nesel s sabo (sem že na začetku vztrajala,da to dela sam, saj nisva zato skupaj, da bom skrbela zanj kot za majhnega otroka),enako že tudi starejši sin (10 let).Kar se tiče “pripomočkov za plažo,..”, to imajo na skrbi mož in otroka; stvari za kuhinjo imam na skrbi jaz.Pa seveda skupaj “prečekiramo” če nismo kaj pozabili. Ko je lepega konec, pa jasno, da si razdelimo; jaz cunje, ostali pa druge stvari za pospravit. Saj pa ja vsi skupaj gremo na dopust, ne bodimo take Cankarjeve matere.
Lep dan,

Samo jutri bo nekaj dežja popoldne, vikend pa bo sončen in vroč. Poglej na

Če bi bil sicer cel vikend napovedan dež, tudi jaz ne bi nikamor šla, ampak par kapljic v petek pa ni hudega.

Živijo,
jaz se čist vidim v tvoji poziciji.
Se pa strinjam, da smo si ženske za to same krive.
Bo enkrat res treba vse iz rok pustit, da sami malo več naredijo.
Samo kaj, ko si potem sama živčna. Ali imamo to, ali ono, …
In še prej je narejeno, če sama narediš.
Res se bo treba malo sprostit.
Jaz imam iste težave.
Bo treba tako mislit – ja pa kaj če mala pozabi trenerko? Jo bo pač zeblo. Ali pa bo sama iz prihrankov kupila novo. Ma, ja. To ne gre.
Po moje bova še naprej pakirali + vse ostalo.

Ponoči so gor oprali žehto. Je tako lepo padalo, čisto mirno. Vso nebo oprano, sončno. Zdaj bomo pa videli, če bodo v petek, kot je napovedano velike nevihte. Saj se je tudi včeraj zvečer, od sončnega vročega, soparnega dne v par urah pojavilo grmenje, dež. Ampak tako prijeten dež je škrebetal. Hura, ne bo treba zalivat.

Mene je zmotila samo tvoja huda prepričanost v dež čez cel vikend. Itak je jasno, da ni problem v vremenski napovedi, ampak nekje drugje. Ker takega verovalca v vmremenoslovarje pa ni, kot ti hočeš prikazat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaz bi mu tudi prepustila pakiranje za vse ostale; moški resnično vse prelahko jemljejo…sem danes mojemu zabrusla, da mu dam joško, pa naj on črpa, ker je vsakih pet sekund gnjavo, če še nisem

Ti morš nujno v službo, zlepa ali zgrda. To je edini napotek, ki ti ga lahko dam.

New Report

Close