Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj prijateljici speljem moža

Kako naj prijateljici speljem moža

Torej moja prijateljica, obe sva sredi tridesetih, ima moža in z njim dva otroka. Oba predšolska. Jaz sem samska.

Meni je njen mož že dolgo všeč. Do sedaj ni pokazal nikakršnega interesa za mene, ne vem kako se razume z njo. Verjetno dobro. Ne izgleda mi kot neki ženskar. Tla mi je spodnesel na eni od rojstnodnevnih zabav in od takrat sanjam z odprtimi očmi. Vem da delam narobe.

Mogoče kakšna ideja kje naj začnem? Razmišljala sem, da bi doma se mi nekaj zvečer pokvarilo, kakšna voda kaj takega in da bi poklicala njo če lahko on pride. Potem bi poskusila sama naprej nekaj. Ima kakšna kakšno boljšo varianto?

Vsi tisti ki obsojate, obvoz iz te teme! Smo anonimni, nič narobe ne delam, nič kaznivega. Samo želim si tega moškega in verjetno nisem edina ki sanja o takšni stvari.

 

Najprej trdiš, da veš da delaš narobe. Potem pa da nič ne delaš narobe, nič kaznivega.

Hinavsko.

A druge, bolj butaste, teme za nabiranje klikov ni bilo možno sproducirat?

Jaz mislim da je to Kokošijeva tema ali od zavoženke.

Zanimivo kako vam gre vse skupaj dobro to zmišljevanje.

Kralji bulšita ste vsi skup.

Na tvojem mestu bi prijateljico prej malo “zaslišala”. Kakšne težave kaj imata, kaj on bi in ona ne bi, za kakšne stvari se kregata. Nato točno planiraj kdaj ona nekam gre z otročki če je mogoče in da je on sam doma. Takrat se naredi kot da nisi tega vedela in pojdi tja. Začni pogovor, bodi simpatična, ne preveč izzivalna in temo pogovora nanesi točno na stvari kjer on bi in ti reci, to bi jaz tudi. Da mu daš vedeti da sta vidva zelo kompatibilna.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz bi tako, 03.12.2023 ob 22:04

Na tvojem mestu bi prijateljico prej malo “zaslišala”. Kakšne težave kaj imata, kaj on bi in ona ne bi, za kakšne stvari se kregata. Nato točno planiraj kdaj ona nekam gre z otročki če je mogoče in da je on sam doma. Takrat se naredi kot da nisi tega vedela in pojdi tja. Začni pogovor, bodi simpatična, ne preveč izzivalna in temo pogovora nanesi točno na stvari kjer on bi in ti reci, to bi jaz tudi. Da mu daš vedeti da sta vidva zelo kompatibilna.

Avtor teme sam sebi pod drugim nickom odgovarja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lol725, 03.12.2023 ob 22:07

Avtor teme sam sebi pod drugim nickom odgovarja.

 

Avtor teme sem jaz! Torej ne odgovarjam sama sebi, ampak če nimaš nobenega nasveta za mene, ti seveda ni potrebno nič napisat. Razumeš?

Hahaha

Si že omislila, da greš na zdravljenje psihiatrije?

Posebno s takimi nizkotnimi in podlagi idejami, da pokličeš njo, da ga pošlje k tebi kao nekaj popraviti…

Bolno, zelo bolno…se posebno, ker misliš, da ni s tem nic narobe

Težava je v tem, ker je on zelo malokrat kolikor vem sam doma. Če gresta k staršem gresta oba, tudi po nakupih v nabavo vedno skupaj. Tak termin bom zelo težko našla. Razmišljala sem v tej smeri, da ga pokličem sem. Moje stanovanje je v mestu, oni so nekih pet kilometrov stran.

Odgovor na objavo uporabnika
Labodji spev, 03.12.2023 ob 22:11

Si že omislila, da greš na zdravljenje psihiatrije?

Posebno s takimi nizkotnimi in podlagi idejami, da pokličeš njo, da ga pošlje k tebi kao nekaj popraviti…

Bolno, zelo bolno…se posebno, ker misliš, da ni s tem nic narobe

Meni je tale eden bolj iskrenih postov tu na monu. Ženska je napisala nekaj, kar nas vsaj 45 procentov misli in malo število sem rekla. Tudi jaz se včasih zalotim, kako si delam plan za zvabit soseda na pijačo. Nisem rekla, da sem ga in da ga bom ampak punca si očitno želi tega fanta in zakaj ne bi poskusila sreče? Mogoče bo celo bolj srečen z njo kot z zdajšnjo ženo/punco

Ti ne spelješ, ne tečeš za, ne vabiš moških.

To je moško delo, v kolikor si odprta oseba, kateri se da pristopiti je on na potezi.

Do takrat čičaš in čakaš.

Ja, da pa to narediš prijateljici si pa poden. Torej se nehaj družiti z njo, ker to ni nikakršno prijateljstvo.

Jaz sem ena takih, ki sem svoji najboljši prijateljici speljala moža. Razlog? Ga ni! Samo to, da sem se na smrt zaljubila v njega in on je to s časoma začutil, ampak ni hotel nobenega zapletanja.

Kolegica mi je na kavici rekla, da ji stalno nabija, kako je debela, da se je full zredila in da če se ne more vzeti v roke, da mu stem pokaže da ni zadost močna, da bi se borila za nekaj.

Jaz hop v fitnes vsak dan, spremenila prehrano, od štirih naprej nisem več jedla, za dva meseca sem se potuhnila, poštrihala na temno rjavo, ker mu je bilo to všeč baje (isto zvedela).

Ko sem zgubila svojih 15 kg preveč, sem se lahko spravila v malo strgane kavbojke, belo majčko, napihnjen modrc, trikrat šla v solarij, pobarvala, celo lasne vložke sem si dala da sem podaljšala lase.

Naštudirala (delal je na enem avtoservisu) kdaj je v službi, peljala svoj avto v času ko je zaključeval, ga za majceno uslugo (res mi je svetila ena lučka) peljala na deci vinčka. Zaklepetala sva se ob Ljubljanici, oba malo napila, iskreno nasmejala.

Danes imam z njim tri otroke.

Bivša ima z njim enega otroka, zdaj z novim možen še enega. Baje jima super funkcionira in je celo vesela, da ni več z njim (mojim). Jaz sem srečna.

Če čutiš tako, samo plan naredi in v akcijo. Mogoče je ravno to tvoj pravi sanjski moški!

Odgovor na objavo uporabnika
Ženska si, 03.12.2023 ob 22:20

Ti ne spelješ, ne tečeš za, ne vabiš moških.

To je moško delo, v kolikor si odprta oseba, kateri se da pristopiti je on na potezi.

Do takrat čičaš in čakaš.

Ja, da pa to narediš prijateljici si pa poden. Torej se nehaj družiti z njo, ker to ni nikakršno prijateljstvo.

Ne. Poznam ga in on ne bo naredil prvega koraka, ker niti pomislil ni v to smer. Sem prepričana. Prijateljica sem bila do sedaj iskrena in ji veliko pomagala ampak seveda bi rada zdaj zaključila najino prijateljstvo. Vendar to zdaj ne bi bilo zelo pametno. Saj je ona edina preko katere lahko pride do njenega

Prave prijateljice delijo vse.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.12.2023 ob 22:27

Prave prijateljice delijo vse.

Ne. Ona si ne bi delila moža in tudi jaz ne. Želim ga za sebe. Ona mi bo sigurno zamerila, a verjemi če ga ne bi res ljubila, se v to ne bi nikoli podala.

Si razmišljal kako težko mora biti vsak dan zaspati z mislijo na nekoga, za koga veš da je nekje drugod v objemu nekoga drugega?

Če mu ne bom všeč mu ne bom. Takrat bom opustila vsako mislel, da bi se še borila zanj. Ampak čutim da sva za skupaj in vem da je vredno poskusiti.

.https://youtu.be/8Zxe8_DOGqc?si=CLRd1m6R2nAsQRMb

zlovenka,  upajmo, da te ženska od njega pravočasno razkrije,

Odgovor na objavo uporabnika
še ena taka, 03.12.2023 ob 22:21

Jaz sem ena takih, ki sem svoji najboljši prijateljici speljala moža. Razlog? Ga ni! Samo to, da sem se na smrt zaljubila v njega in on je to s časoma začutil, ampak ni hotel nobenega zapletanja.

Kolegica mi je na kavici rekla, da ji stalno nabija, kako je debela, da se je full zredila in da če se ne more vzeti v roke, da mu stem pokaže da ni zadost močna, da bi se borila za nekaj.

Jaz hop v fitnes vsak dan, spremenila prehrano, od štirih naprej nisem več jedla, za dva meseca sem se potuhnila, poštrihala na temno rjavo, ker mu je bilo to všeč baje (isto zvedela).

Ko sem zgubila svojih 15 kg preveč, sem se lahko spravila v malo strgane kavbojke, belo majčko, napihnjen modrc, trikrat šla v solarij, pobarvala, celo lasne vložke sem si dala da sem podaljšala lase.

Naštudirala (delal je na enem avtoservisu) kdaj je v službi, peljala svoj avto v času ko je zaključeval, ga za majceno uslugo (res mi je svetila ena lučka) peljala na deci vinčka. Zaklepetala sva se ob Ljubljanici, oba malo napila, iskreno nasmejala.

Danes imam z njim tri otroke.

Bivša ima z njim enega otroka, zdaj z novim možen še enega. Baje jima super funkcionira in je celo vesela, da ni več z njim (mojim). Jaz sem srečna.

Če čutiš tako, samo plan naredi in v akcijo. Mogoče je ravno to tvoj pravi sanjski moški!

Pismo, no, če to ni počeno. Kaj zdaj, najboljša prijateljica ali kolegica?

Za še eno tako.

Stoj za svojo besedo. Slikaj se gola in mu pošlji sliko na telefon. Mogoče si obleci samo božičkovo kapico in napiši, da si želiš, da bi ti prinesel še nogavičke. Počakaj kaj ti bo odpisal 😉

Ljudje, ki gredo čez trupla za dosego svojih ciljev, so zame najnižji level. Več je vreden klošar, ki pošteno spi pod mostom.

Verjamem, da se take zlobne spletke prej ali slej vrnejo, pa to takrat ko najmanj pričakuješ. Najpogosteje pri otrocih, vnukih, … Tam kjer te najbolj boli. Ti bo kapnilo nekega dne, a bo prepozno. Pamet v glavo..

Ti si psiho. On ne kaže interesa za tebe, a ti bi neki silila v njega. Ma da bi bila ti moja prijateljica, odfrčiš daleč stran. Bolana si v glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nasmejana224, 03.12.2023 ob 22:44

Ti si psiho. On ne kaže interesa za tebe, a ti bi neki silila v njega. Ma da bi bila ti moja prijateljica, odfrčiš daleč stran. Bolana si v glavo.

Ne vem od kdaj si bolan v glavo, če si samo želiš svojo ljubezen? In zakaj bi se ozirala na prijateljico? Zakaj? Ne potrebujem tega. Želim si njega, če kozmos tega ne bi hotel, se verejtno ne bi zaljubila se ti ne zdi?


@soft
če misliš, da sem najnižji level zato ker sem se zaljubila je to tvoja pravica, a za to mnenje te nisem prosila. Imaš kakšen drug nasvet za mene?


@vagabundtirolski
to je prenizko za mene. Izpadla bi da se mečem na prvo žogo. Kaj bi tebe pritegnilo, da bi storila? Tebe bi taka slika? Kaj bi naredil z njo? Pokazal svoji punci? Zatajil? Se dobil s tako žensko?

Čakaj malo. Ti si se zaljubila on ne. In tukaj ni obojestransko, tako da ne prbijej da gre za ljubezen. S tvoje strani ja in kaj zdej boš razdrla neko drugo ljubezen zato, ker ti misliš da ti je on usojeno….🤣🤣🤣res si boga.

Odgovor na objavo uporabnika
želim si ga, 03.12.2023 ob 22:48

Ne vem od kdaj si bolan v glavo, če si samo želiš svojo ljubezen? In zakaj bi se ozirala na prijateljico? Zakaj? Ne potrebujem tega. Želim si njega, če kozmos tega ne bi hotel, se verejtno ne bi zaljubila se ti ne zdi?


@soft
če misliš, da sem najnižji level zato ker sem se zaljubila je to tvoja pravica, a za to mnenje te nisem prosila. Imaš kakšen drug nasvet za mene?


@vagabundtirolski
to je prenizko za mene. Izpadla bi da se mečem na prvo žogo. Kaj bi tebe pritegnilo, da bi storila? Tebe bi taka slika? Kaj bi naredil z njo? Pokazal svoji punci? Zatajil? Se dobil s tako žensko?

Imam nasvet: tako kot si si umislila, da si zaljubljena, se odljubi. Prekini stike z obema dokler te ne mine in začni kvačkat. Vsakič, ko pomisliš, da bi kakšno tako neumnost naredila, spet kvačkaj. Bo minilo, samo zamotiti se moraš. Moč je v nas samih, v našem umu. Mi kreiramo realnost in če ti verjameš, da si zaljubljena, se to da enostavno spremeniti. Samo odločiti se je treba in narediti prvi korak v pravo smer. Verjamem, da boš to tudi naredila, ker si želiš dobro. Ker si zaslužiš tudi ti ljubezen, tisto pravo. Kdorkoli ti je namenjen, da te bo ljubil kot si zaslužiš, ne bo prišel v paketu z ženo, v to si lahko prepričana.

New Report

Close