Najdi forum

Naslovnica Forum Recepti.Over.Net Prehrana in kulinarika Kako naj specem kuhano ribo?

Kako naj specem kuhano ribo?

Ribo( orado, brancin) bi naredila najprej v parnem kuhalniku.
Potem bi jo na ponvi le obrnila na olju.
Ali je to mozno?
Glede na to da bo riba najprej kuhana.
Ali se bo razpadla in ali jo bo mozno speci da ne cvrci v olju, ker je “vodnata” od parnega kuhanja.
Hvala za ideje.😊

Zakaj???? Zakaj bi se to šla?

Butni jo v pečico, pravim jaz.

[img]http://www.220stopinjposevno.com/uploads/1/5/0/1/15016780/3833176.jpg?648[/img]

Ženska vendar hoče pazit na postavo!! Pa rada bi zdravo jedla, kar kuhana riba vsekakor je. Ni pa tako dobra kot je pečena ribica, a ne. Ona bi rada nek kompromis, da bi bila hrana zdrava, ampak vseeno okusna.

A pečenje brez olja pa ni možna izbira?


Brancina v soli sem že delala in je res top!

Oradino meso v parnem mi je ravno prav cvrsto, okusno, lazje prebavljivo.
Ce je samo za minutko ali dve obrnjena v olju ravno toliko da se skorijca zapece, kar me moti pri kuhani ribi.

Ce ze v parnem kuham zame rdeco peso in za drugo brokoli s krompirjem. Lahko je v enem stuku se riba. 😉
Hci si pa itak da poleg al trzasko omako ali malo masla po kuhanem krompirju.

Za kosilo ponavadi specem al na ponvi al v pecici. Za vecerjo v parnem.


Zmiksaj vse skupaj, pa bo mir, šus blesavi hipohonderski.


Zmiksaj vse skupaj, pa bo mir, šus blesavi hipohonderski.
[/quote]

Ammm, ne delam ribjo pasteto.

Ammm, ne delam ribjo pasteto.
[/quote]

Sja tud orade ne pečeš, le noriš po monu spet.😁

Sja tud orade ne pečeš, le noriš po monu spet.😁
[/quote]

Manj pij, drugace si: bolj star bolj nor.

Manj pij, drugace si: bolj star bolj nor.
[/quote]

Dva tedna si zdaj reva študirala prismodarijo za na mon, pol ti pa takoj vse v vodo pade.😂

Lol vrž na teflon, lah do konca sesekljaš, se hitro speče, ni treba olja zarad teflona, ampak večini to ni všeč zaradi predstavitve hahahah

V parnem kuhalniku kuhano: rdeča pesa, krompir, brancin, orada,…brokoli…
Na sliki: krompir, rd.pesa, brancin(razpadajoči 😉 )
[img]http://shrani.si/f/2U/OM/2Ve5JzMu/20210208194432.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/32/4G/3nQsvjKe/20210208194443.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/N/ws/2yHWKaCv/20210208195520.jpg[/img]


Kaj ne daš nič začimb na krompir in ribo?

Krompir je zelo slabo olupljen, vidijo se oči in ostanki olupka. Za takšno perfekcionistko se je treba bolj potruditi.

Saj ni važno kako izgleda, glavno da ni revše prpaleno povsem lačno.

Razpadla bo. Pa a maš ti fetiš na hrano za prašiče mogoče, ne mi rečt da hočeš zdravo jest ker tud zdrava hrana je lahko normalna, to kar ti delaš je delanje se norca iz hrane

Požrete pa čisto vse kar vam naumi mozak. Ne bi požru tele ribe na pari skrpucane, pa da mi dvesto evrov v žep daš. A je res tako težko nekaj okusnega skuhat. Če je blo tole dobro, potem sem jaz Kralj na angleškem dvoru.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

In le kdo drug bi lahko postavil tako vprašanje kot naša ORTOREKSIČNA Šnelca?
Dej no, Šnelca, mal olja te pa res ne bo zredilo v debelo pujso.😄😄😄

Ženska, a ti je že kdo povedal, da ješ neokusno hrano? Smo že brali tvoje “kuharske recepte”, vsa hrana brez soli in tako dalje. Groza. Ti ne poznaš uživanja v okusni hrani.

Viharnemu pod multiniki orgazmično dve uri prihaja na šnelco.😅
Alfasamec ki nima za natepavat nobene pri roki.

In le kdo drug bi lahko postavil tako vprašanje kot naša ORTOREKSIČNA Šnelca?
Dej no, Šnelca, mal olja te pa res ne bo zredilo v debelo pujso.😄😄😄
[/quote]

Saj nisem dala hrano na ocenjevanje, saj vem kakega izgleda je kuhana riba…

Eni spite, mene pa mucijo zelodcni krci. Ki mi ne pustijo spat.
Pojedla sem pol ribe, krompir, rd.peso.
Pa spet ni prav.

Spustila sem kriterij da iz pecene grem na kuhano. Pa ne gre, mi je pretezka.
Tako sem bila vesela, da mi ostajajo ribe za jest, ko mi meso vec ne gre…
Oza se mi krog hrane.

Bodi srecni in veseli da lahko vse jeste. Taki se lahko norcujete iz kuhanih rib.
Tudi jaz nisem mislila da jih bom kdaj jedla.

Ženska, a ti je že kdo povedal, da ješ neokusno hrano? Smo že brali tvoje “kuharske recepte”, vsa hrana brez soli in tako dalje. Groza. Ti ne poznaš uživanja v okusni hrani.
[/quote]
Ma tričetrt ljudi poje preveč soli.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Saj nisem dala hrano na ocenjevanje, saj vem kakega izgleda je kuhana riba…

Eni spite, mene pa mucijo zelodcni krci. Ki mi ne pustijo spat.
Pojedla sem pol ribe, krompir, rd.peso.
Pa spet ni prav.

Spustila sem kriterij da iz pecene grem na kuhano. Pa ne gre, mi je pretezka.
Tako sem bila vesela, da mi ostajajo ribe za jest, ko mi meso vec ne gre…
Oza se mi krog hrane.

Bodi srecni in veseli da lahko vse jeste. Taki se lahko norcujete iz kuhanih rib.
Tudi jaz nisem mislila da jih bom kdaj jedla.
[/quote]

Dokler ne boš pozdravila svoje glave in se nehala posvečati celemu kupu traparij, tako dolgo je čisto brez zveze, da se ukvarjaš s hrano in ostalimi malenkostmi.

Ko boš namesto hiše “počistila” svoje podstrešje, ko se boš namesto s celim tropom sosedom več ukvarjala s sprejemanjem sebe, se bodo kar naenkrat uredili tudi prehrambeni problemi.

Ker pa rišeš ravno v nasprotno smer, v vedno večjo godljo, ni čudno, da imaš vedno bolj uničeno življenje.

New Report

Close