Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj živi fant?

Kako naj živi fant?

A bejba tud ni bila prištevna? Samo taki namreč rabijo dovoljenje staršev za poroko.

Pa mal se zapletaš:

Najprej pišeš: “S tem če bi šel v službo na dolgi rok nebi veliko rešil, tudi če bi od vsake plače dajal celo življenje polovico na stran, v celem življenju tako nebi zaslužil niti 1 mio€ …”

potem pa kar naenkrat hiša in nepremičnine ter solastniški deleži podjetij v ZDA, Angliji, na Norveškem. Pa tisti, ki ima takšno premoženje, nima potrebe, da poudarja, da je enodružinska hiša brez kredita, ker je to samoumevno.

Res popestriš tole dolgocajtno nedeljo :))

Nič se ne zapletam, najprej sem nekaj let hodil v službo, potem ko pa so me zavrnili, pa sem se začel zapirat vase in ker nisem mogel med ljudi, tudi v službo nisem mogel, zato sem pač na drug način skušal ustvariti premoženje(tako da ni bilo potrebnih vsakodnevnih stikov z ljudmi, kot je to potrebno v službi).

Mislim, pa da niso vse hiše v Sloveniji kupljene oziroma zgrajene brez kredita kakor ti misliš in da to ni tako samoumevno da nimaš nikjer nobenega kredita, je pa to pozitivno.

Se pravi živiš zastonj pri tvojih starših, hkrati pa za njihovo hišo trdiš, da je tvoja?!

Ne že štirinajst let ne živim pri starših, mislim da to ni vredu, ko nekateri do 40-ega živijo pri starših.

Mislim, da bi bilo za vsakega posameznika in za njegovo duševno rast dobro, da bi šel nekje pri 20- ih od doma in se osamosvojil,

mojih let pa tak nor?

sori,
tebi so njeni rajši rekli, da nisi dovolj bogat za njih.
Če bi ti po resnici povedali, da s tvojo glavo ni vse OK, kdo ve ali bi bilo bolše ali ne?

New Report

Close