Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako najti…

Kako najti…

samega sebe?!
Mislim, ej, sem v taki fazi, da se mi bo počasi zmešalo… pa saj to ni več res, sama sebe ne poznam, ne vem več niti tega, kaj hočem. Vse je zmiksano, pomešano, moje želje, moje sanje, vse, vse, vse….
Vsi drugi so nekam pametni, vsi hodijo z nekimi nasveti, vsi bi radi odločali namesto mene……. samo JAZ ne.
Mater, najraje bi kupila tiste “štofle” za v ušesa, se vsedla v kot in pogasila vse luči……. pljuvala bi žolč in se zabubila kot gosenica….
Bljak, bljak, bljak.

P.S.
Hvala za posluh, upam, da vas nisem zamorila, vendar sem morala dati ven. Po drugi strani pa mi nekaj govori, da se bo še vse obrnilo na pravo, boljšo stran…..
PA NE POMILUJTE ME, RAJE USEKAJTE ČEZ MENE, MI BO ZIHER BOLJE.
Aj, sem bedak.

Ne bom pomilovala…ker tega ne delam…povedala bom in pika!
In sem ti, draga moja prijateljica…preberi tam u svojem ladlcu te čaka…poljub!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

draga Žverčka, kako ti je, čeprav ne vem točno, kaj te daje… Vem pa, da ti bo uspelo zbrati misli in se boš pravilno odločila.

No, da ti povem… jaz sem pa tako srečna zadnje cajte, da me totalno razganja…. o tem sledi kakšna beseda kak drugi dan.

Var se čeča,
cmokca

Žverči……….Kaj te jezi? Kaj je narobe? Če ti kaj pomaga….daj magari koga nazjat….Boš videla, da bo pomagalo….Ali pa pojdi na kakšen lep sprehod in se malo sprosti…A veš kako jaz rečem…”Da moram ven v naravo…da si peljem možgančke na pašo”:)))))))))))))) In pomaga, veš….CMOKA

hmmmmmmmmmmmm…spremeni nick…ti posodim svojega?????

a me upaš izzvati, da ti napišem še kaj, kar ti bo še bolj pokvarilo tvoje razpoloženje??????????

saj vem….ženske ste ……ah pa kaj to koga briga…..

smrk……………..oprosti…..če nisem bil dovolj žaljiv…….znam biti tudi bolj…..hiihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehheh a te jaz zapeljem na pašo…………….

sploh ne boš več našla poti nazaj……….

lp…..ampak a ne bi ti morala sedaj spančkati?????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

…saj bo.
Nič drugega, le pravo pot moram najti.
Nič lažjega kot to…:-(

Jebem ti žalost tvojo počeno,vrabec mali!
Takoj,da začneš pljuvat okrog sebe in bit zajedljiva.
Ja bedak si….pa saj sva itak dva….hej!
Ustanoviva društvo bedakov!
Ustanovni občni zbor je lahko jutri v LJ,kr bom glih tam.
Sp

ki mi pravi, da naj se izkričim.
A se prostovoljno javiš za žrtev?!

🙂
Hvala pa vseeno.

ti kar obdrži svoj nick… razočarana žverca pa ne bi šlo kaj prida skupaj….
Pravzaprav pa si me že včerja razpi**il, ker mi je kompjuter začel tako roštati, da sem mislila, da se je spet razsul….:-(
Benti, ti pa vibratorji.

Kako pa te naj izzovem?! Da napišem, da si smotkič, ker se ne upaš komu prikazati?!

pa ne bi bila dobra ideja….

Prehitro bi ostala društva ostala brez članov….

Sam za jutri ti jo trasiram:
ME-DG-SG-VE-LJ

In pol se lahko od 11 h dalje zajebavava,dokler……..moja žena ne zarenči,da ima zadost LJ :-(((
Sp

Jebeš to,bova pa njih dotacije pobrala in kot ustanovna člana bi neki zase prišvinglala in ti bi kupila stanovanje,jaz bi pa……..vse za babe zagonu!
:-)))))
Sp

jutri bo pa kriza.
Enkrat drugič, morda pa – ja, saj res, morda se pa med prazniki kaj zglasim v Bovcu…. kako je pa kaj Kaninska zasedena???? Imaš kaj pojma?!

Potem bi pa babe gonile tebe….. bi vse zdajal za alimente….:-))))

Pejdi greva………..CMOKA

No pa dej……..bom tukej čisto pridno sedela na stolčku in te poslušala, kako kričiš….CMOKA

No ja,pogoj bi bil tristediril,pa obroček in take šare…..
pa ne bi blo treba alimentov….saj že za ta moja dva zmetljem stran celo premoženje ;-)))
Sp

Me moraš pa prej zelooo razjeziti, drugače ne bo haska,
saj vidiš, da se smejem….:-))
Hvala na ponudbi.

Pa nisem jaz tak človek, da bi se jezila name……..Te rajši malo požečkam….

mala zvečka pravi:…..Kako pa te naj izzovem?! Da napišem, da si smotkič, ker se ne upaš komu prikazati?!….

JA PUPIKA KAJ MI SLIŠ, DA IMAŠ OPRAVKA S FANTKOM, KI BO PADEL NA TAKO MILO FORO…..HEHEHHE DEKLICA, SE BOŠ MORALA BOLJ POTRUDITI, DA TI KAJ NAPIŠEM V SVOJEM STILU…….

LAHKO PA JOKCAŠ IN SANJAŠ O …..HIHIHI…MENI……KO ME NOČEŠ…

CMOEKC PA MOGOČE NI TAKO HUDO, KOT SI MISLIŠ…..ALI PA ????

NAPIŠI MI KAJ V PREDAL, DA BOM RAZUMEL………..IN OSTALIM RAZLOŽIL, KAJ TE TARE

leta letijo - iščem stevardeso.....

Škoda za jutri!
Ker nisem več v fohu,ti težko rečem,kako je z zasedenostjo…..ampak po izkušnjah se vedno najde prostor….drgače je pa moja zakonska zadost velika za tri osebe ;-)))
Sp

Namesto, da bi jaz tebe razpalila, boš pa ti mene…
Saje je prav, samo za posledice ne odgovarjam…..hehehehehe…..

A moja ta mala bost apa pri tvoji “ta bodeči” ?! :-)))))))

Jok!Ne bo šlo.Tista je pa single in not že bosta dva :-)))))
Sp

New Report

Close