Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako najti…

Kako najti…

A jima boš kar ženo odstopil ali kaj?! Bojo pa skupaj risanke gledali….:-)))

Razo in Žverčka…to je lepi par…ona bi…a on ne upa…tralalal

No a sta sedaj oba nakurjena do konca…pa udarta po meni…če si upata…cmoka obema…vaju imam radaaadadadadadad…saj vesta , da se hecam no…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… recimo, da je kriva pomlad … Vreme, ki ne ve kaj bi … ali bo dež ali sonce … tako so potem tudi naše misli rahlo pomešane in zmiksane … Ampak … prej ali slej boš postavila spet vse delčke Puuzle-a na svoje mesto .. in spet boš vedela kdo si, kaj želiš … in boš spet naša mala žverčica … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

EJ TI……….GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR…..

MI POKAŽI ENEGA DECA , KI SI NE UPAL……….MATER TE NASKOČIM, ŠE PREDEN BOVA NA BLEDEK PRŠLA…..NA VSAKI OBVOSZNICI ENKRAT…………

ONI TVOJI PUPIKI TJ.PRIJATELJICI, PA GRE TUDI LAHKO ZRAVEN BOM OBE TAK……DA NIKOL NE BOSTA POZABILE…………………………..

BABNCE NAZADOVLJENE……………………..

KJE JE PŠE KAKŠNA???????????

ł 6x_q+z ¨Ë

leta letijo - iščem stevardeso.....

saj sem ti rekel , (ZAGRABI ZA PRAVEGA MOŠKEGA)HEHEHEHEHEEH
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

KAK PA SE PO TIHO BODE?????????????

NO IMAM ŽE PRIPRAVLJEN STREL…V PRAZNO…SAMO ŠE MALO….SAMO DA MI NE BOSTE POL JOKCALE, KAK DA SEM……..

KLETE BABNCE

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja grizeš pa dobro ja…in pejmo na Bledek…pa boš zmogel obe…no samo vprašam…da ne boš potem spet grizel…od jeze…ko ne bo šlo…
Ja nezadovoljene pa nismo rade…ne…ne…smo preveč zahtevne!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja ste zahtevne…..PISMO, SPLOH NE POZNATE TE BESEDE……….

BI SE IGRALE IN IGRALE, POTEM PA ………………….AH…SPET ME ZANESE……ŠE MALČEK….PA BO…….

A VEŠ KAJ IMAM PRIPRAVLJENO….HEHHE…NEKAJ V STILU:
zbogom………………..

BI RADA SLIŠALA????????????…NČ BAT, SAJ TKO NISTE SPOSOBNE DOJEMANJA MOŠKE DUŠE……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

se mi že tresejo…….tangice.
Prazno strelja, ta naš Razo. Hvala na priznanju, pa lepo, da te ni sram…

PA SE TOLE SEM POZABIL:

Anketa
Anketa: Ali VEŠ kaj majo punce pri fantih raje levo ali desno nogo ?
Rezultat:
Leva noga – 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Desna noga – 2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Vmes – 97 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Avše
Zakaj so vse ženske avše ?
Zato ker reče najprej “av” zatem pa “šee!”

tko……………..grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr………………..zdaj grem pa nick spremenit………….sem

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samoreklama?!
Ali pa sem spet narobe razumela?…..sorry…..

…SAJ TKO NISTE SPOSOBNE DOJEMANJA MOŠKE DUŠE……..

To sem včeraj zase napisal v zgornjem štuku.Se strinjam popolnoma!
Sp

izzivaj ti kar išči……………da ne bom novega posta postavil……..samo naslov mi ne da miru…………….

na tangice me pa ne boš ujela………

veš okoli mene so pupike, ki imajo čiste………..nič polulane………….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Neeeeeee…samo zbogom mi ne pisat, ker sem težko brez tebe!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobili smo pa dva filozofa….. ja, saj najbrž rada filata po zofah….:-)))
Madona, kaj pa je moška duša?! Seks, seks, seks……

Nimam pojma o tem kar si napisal…ker nikoli ne rečem avvvvv…in na moškem imam rada vse…no na mojem moškem…cmoka…ja nick pa le spremeni, te nagovarjam že skoraj pol leta na to…spremeni ga v zaljubljen…to ti bolj paše…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uboga reveža…sta oba…ker vaju ženske ne razumemo…joj..joj…vaju cartam…in si rečem…le kake ženske so to…ki ne razumejo pravih moških…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Šele sedajle sem si ogledala tvoj novi profil…ali iz tega sledijo besede…”upss…kaj vidim”…jaz pa sem klikala na profil, da bi zagledala tebe…in ti napisala, da sem sita tvojega obraza, da bi si rada ogledala še kateri drugi del tebe…cmoka…pa naletim na mišona, ki nekaj vidi…le kaj???pa menda ja ne mene;))! Ampak potem ne bi bežal stran…bi prej skočil vame…se smejim…rada imam miške tam na enkranu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close