Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako namerava Loredan Bešić rešiti javno zdravstvo?

Kako namerava Loredan Bešić rešiti javno zdravstvo?

Zadnjič na TV ne vem v kateri oddaji ni povedal nič konkretnega. No, dvignil bo plačne razrede predvsem mladim zdravnikom. Ti si res zaslužijo, a zdravnikov manjka in več kot delati ne morejo. Kaj bo naredil, da bomo vsi imeli družinske zdravnike?

Pa zakaj je največji problem v Ljubljani? Janković je to področje popolnoma zanemaril. V drugih občinah so razpisali koncesije, v Ljubljani po upokojitvi zdravnice, ki je delala na koncesijo, nove ni bilo razpisane. Poznam le en primer, a najbrž je bilo takih še veliko.

A, ste KONČNO tudi praznoglavci pogruntali, da je problem le Ljubljana ali še točneje, pogoltni in pohlepni “županček” ćarapanček.

 

Mi, SDS smo vas pravočasno opozarjali pred tem ničetom in njemu podobnimi (elektrooligarh Golobček, telebajsika, južnak Bešić …).

 

Vesel oče, SDS

Odgovor na objavo uporabnika
kakšen je načrt, 04.12.2022 ob 19:04

Zadnjič na TV ne vem v kateri oddaji ni povedal nič konkretnega. No, dvignil bo plačne razrede predvsem mladim zdravnikom. Ti si res zaslužijo, a zdravnikov manjka in več kot delati ne morejo. Kaj bo naredil, da bomo vsi imeli družinske zdravnike?

Pa zakaj je največji problem v Ljubljani? Janković je to področje popolnoma zanemaril. V drugih občinah so razpisali koncesije, v Ljubljani po upokojitvi zdravnice, ki je delala na koncesijo, nove ni bilo razpisane. Poznam le en primer, a najbrž je bilo takih še veliko.

V Ljubljani je problem preveč koncesij, ne premalo. Privatništvo se je tako razmahnilo, da javno zdravstvo ne more konkurirat. Ti zdravniki morajo dežurat na urgenci, koncesionarjem ni treba. Pa imaš štalo.

nova
Uredništvo priporoča

Kdo pa je 2019 dal zeleno luč sindikatu družinske medicine  , da se družinskim zdravnikom zniža število pacientov  ?In kljub temu odhajajo ?

Odgovor na objavo uporabnika
vesela mama, 04.12.2022 ob 20:35

Kdo pa je 2019 dal zeleno luč sindikatu družinske medicine  , da se družinskim zdravnikom zniža število pacientov  ?In kljub temu odhajajo ?

SDS.

Odgovor na objavo uporabnika
fdglkhos, 04.12.2022 ob 20:20

V Ljubljani je problem preveč koncesij, ne premalo. Privatništvo se je tako razmahnilo, da javno zdravstvo ne more konkurirat. Ti zdravniki morajo dežurat na urgenci, koncesionarjem ni treba. Pa imaš štalo.

Jankovič je rekel, da bodo po novem letu tudi koncesionarji morali dežurati. V Ljubljani pa nikakor ni preveč koncesionarjev. A so sploh kak družinski zdravnik na koncesijo? Meni je vseeno ali je na koncesijo ali javen, glavno, da ga imam, saj isto plača ZZZS. Motijo me le privat brez koncesije, saj moram plačevati obvezno zdravstveno zavarovanje, potem pa mi osebnega zdravnika zavarovalnica ne plača.

Odgovor na objavo uporabnika
žalostna hči, 04.12.2022 ob 20:37

SDS.

SDS je tudi v Zujfu določil, da se upokojenih v javnem sektorju ne nadomešča in to je veljalo tudi za zdravstvo. To je bil začetek razpada javnega zdravstva.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zahvalite se JJ, 04.12.2022 ob 21:05

SDS je tudi v Zujfu določil, da se upokojenih v javnem sektorju ne nadomešča in to je veljalo tudi za zdravstvo. To je bil začetek razpada javnega zdravstva.

 

Kriminalno, mafijsko komunistične tolpe na čelu z norim diktatorjem s sračjim gnezdom na betici imajo v krempljih vse sisteme in podsisteme, policijo, tožilstvo, sodišča, celo US. Sicer bi enako kot leta 45 drugače mislečim zvezali roke na hrbet z bodeči žico, sledil bi šus v tilnik. Sedaj imajo diktatorji s pokradenimi milijoni/milijardami v davčnih oazah za takoimenovane medijske umore prisilno plačljive RTV in FOP TV rdeče greznice, podkupljene smetarske medije, sodnike brez ali s ponarejenimi diplomami, ki sodijo ideološko z zločinsko rdečo zvezdo pod sodniško kuto. Vse skupaj je čedalje bolj podobno metodam nacistov v tridesetih letih.

Vstaje bo  treba pripraviti proti namisljeni energetski, zdravstveni in gospodarski krizi. To so pozivi od pametnih ljudi po  vsem svetu, ki so uvideli, da je vse plastično  narejeno, zato da bi ljudje umirali brez zdravniske oskrbe,  brez dolgotrajne oskrbe,  shirali, ostali  brez dela. Evropo sesuvajo prodani politiki skupaj   z Rusijo in Kitajsko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.12.2022 ob 19:36

A, ste KONČNO tudi praznoglavci pogruntali, da je problem le Ljubljana ali še točneje, pogoltni in pohlepni “županček” ćarapanček.

 

Mi, SDS smo vas pravočasno opozarjali pred tem ničetom in njemu podobnimi (elektrooligarh Golobček, telebajsika, južnak Bešić …).

 

Vesel oče, SDS

Vsa Slovenija bo počasi tako kot Severna Koreja. Kim Un Golob bo vladal s trdo roko. To je Svoboda ki si jo butasti Slovenci zaslužimo. Včeraj je spet večina glasovala za svoj samomor. Smo unikum v svetu. Glasujemo proti sebi.

Mafijska vojna, pa pedeska vojna in jederska vojna, vse to nas uničuje.

S prstom v riti! Pri tem mu bo pomagal pa Kokoši! 🤣

Deluje mi precej obupan.

Rad fafam kurce in pogoltnem spermo od tipov, ki jim plačam. Sem ničvreden šipterski peder.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 21:24

Rad fafam kurce in pogoltnem spermo od tipov, ki jim plačam. Sem ničvreden šipterski peder.

No sem rekla on in Zartrose sta dno mona. Prava skupaj sta se našla.

Ko me zebe me Zartrose vzame k sebi, če ne bi zmrznil. Plesen imam že na možganih. Vsaj s spermo dobim nujno potrebne beljakovine.

Ali lahko prosim odstranite to žensko, ki uniči vse teme? Ravnokar je 10 postov naštancala sem. Ali lahko prosim kaj ukrenite?

Premišljeno je to narejeno, po načrtu.  Cela Evropa gre po tej poti,   v popolni kolaps, po načrtu. Boriti se bo treba za osnovne človekove pravice, za pravico do zdravja in

pravico do  ogrevanja, dela,  doma,  zemlje  in hrane.  Vse te pravice se bodo crtale, eliti in višjemu sloju te pravice niso in ne bodo kršene.

 

 

 

 

In Koga to zanima? 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
uredništvo mona, 04.12.2022 ob 21:31

Ali lahko prosim odstranite to žensko, ki uniči vse teme? Ravnokar je 10 postov naštancala sem. Ali lahko prosim kaj ukrenite?

Pa kdo si ti, da boš dirigirala, kdo in koliko lahko piše tukaj, butara?!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6778, 04.12.2022 ob 21:36

In Koga to zanima? 🤣

za Yes629

Bodo že povedali, ko se bodo odločili kako rešiti naš zdravstveni sistem oz. ko ga bodo spremenili.

 

Dejstvo je, da je v zadnjih dveh letih papučar Janširi sesul še tisto, kar ni bilo sesuto.  Podkupoval zdravnike, podkupoval javne uslužbence, gledal stran ko so zaposleni luftali in okuževali starostnike…. Več tisoč smrti po domovih je zakrivil on njegova gnila janšistična kamarila.

Bo, kar bo.  Upam, da Loredan obdrži pokončno hrbtenico, pa da bo vlada stala za njim.  Samo tako bomo lahko popucali golazen, ki se je razpasla v zdravstvu in tudi med dobavitelji.

Verjamem, da Goloba ne bomo nikoli gledali na jahtah nekih Marčičev, pa tisto mumijo Dimnika naj odfuka pa njegovo hčerko.  Pa še koga, ki je pomagal dajati provizije politikom, ki so sklepali pogodbe z njihovimi podjetji.  POČISTITI JE TREBA  VSE!!!!

 

DR. BEŠIĆ IN BRECELJ ŽE 30 LET OPOZARJATA NA KORUPCIJO V ZLOVENIJI

https://necenzurirano.si/clanek/svet/dr-erik-brecelj-grozili-so-da-bom-koncal-s-kroglo-v-glavi-a-jih-nisem-jemal-resno-776555

Odgovor na objavo uporabnika
samo naprej!, 04.12.2022 ob 21:47

Bodo že povedali, ko se bodo odločili kako rešiti naš zdravstveni sistem oz. ko ga bodo spremenili.

 

Dejstvo je, da je v zadnjih dveh letih papučar Janširi sesul še tisto, kar ni bilo sesuto.  Podkupoval zdravnike, podkupoval javne uslužbence, gledal stran ko so zaposleni luftali in okuževali starostnike…. Več tisoč smrti po domovih je zakrivil on njegova gnila janšistična kamarila.

Bo, kar bo.  Upam, da Loredan obdrži pokončno hrbtenico, pa da bo vlada stala za njim.  Samo tako bomo lahko popucali golazen, ki se je razpasla v zdravstvu in tudi med dobavitelji.

Verjamem, da Goloba ne bomo nikoli gledali na jahtah nekih Marčičev, pa tisto mumijo Dimnika naj odfuka pa njegovo hčerko.  Pa še koga, ki je pomagal dajati provizije politikom, ki so sklepali pogodbe z njihovimi podjetji.  POČISTITI JE TREBA  VSE!!!!

 

Se strinjam, počistiti je treba tudi veliko vaših, ki se pasejo pri koritu! In svet bo precej lepši!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6778, 04.12.2022 ob 21:50

Se strinjam, počistiti je treba tudi veliko vaših, ki se pasejo pri koritu! In svet bo precej lepši!

Nič ni bil pri koritu, meni je dr. Koritnik zašil pizdo.

Odgovor na objavo uporabnika
Škartroba, 04.12.2022 ob 21:54

Nič ni bil pri koritu, meni je dr. Koritnik zašil pizdo.

Kaj se ti drogiraš? Kaj pa če bi spokala  dol? Madona si težka.

New Report

Close