Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako napisati odpoved

kako napisati odpoved

Maja odkorakam v novo službo tukaj pa moram dati odpoved in že malo zamujam zato prosim za pomoč. Me zanima kaj vse mora vsebovati kako naj se je sploh lotim začeti. Nimam pojma.

Hvala za odgovor

Prav nič konkretnega ni predpisanega…
podpisana XY zaposlena na delovnem mestu XY predlagam sporazumno odpoved delovnega rezmerja z dnem XY. V kolikor sporazum ni mogoč naj ta predlog šteje kot enostranska odpoved delovnega razmerja.

S spoštovanjem
podpis
datum

pa naj ti nekdo na kopijo potrdi prejem tega dopisa, ker ti v naslabšem primeru od takrat teče odpovedni rok.

Hvala za odgovor

Kaj pa če pošljem priporočeno imam datum oddaje ker imajo sedeš v LJ jaz delam pa na dolenjskem.

Tisto o sporazumni odpovedi kar izpusti. Če ti podajaš odpoved, to ni sporazumna. In v tem primeru, ti ne pripada odpravnina. Razen, če bodo vsi zelo veseli, da greš in komaj čakajo, da greš.

Ne bo odpravnine ker sem tukaj samo 3 mesece ampak so razmere za znoret pa sem si poiskala novo zaposlitev. Če bi želela bi lahko ostala saj me tud prosjo ampak da žveš do kdaj delaš šele ob 12-h in zveš kdaj prideš naslednji dan zjutraj kdaj pa greš pa ne. bol boljš da sem doma pa plača tud ni boh ve kaj

Hvala za nasvete in odgovore
Lahko noč

New Report

Close