Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako narediti najboljši hamburger

Kako narediti najboljši hamburger

Potrebuješ: mlado mleto angus meso, sol, poper, rdeco cebulo, cuker, balzamicni kis, paradiznik, majonezo, solato, bombete za burgerje (American – pakirane, ali speces sam)

Postopek: Prvo karameliziras rdeco cebulo. Cebulo narezes na kolobarje, dodas malo cukra in malo kisa ter to skupaj nekaj casa dusis. Dokler cebula ne postane sladka in mehka.
Nato bombete prerezses, namazes z maslom in jih popeces na vroci ponvi. Bombete odmaknes in meso popeces (pazis da je meso se malo roza).

Nato burger sestavis – malo solate, malo paradiznika, majoneza, meso, karamilizirana cebula. Dober tek 😁

Točno to. S kvalitetnim zrezkom si tudi kruha ne tlačiš v gobec pri vsakem grižljaju, tako da že kruh pri burgerju služi za zakrivanje, kaj šele vse ostalo.
[/quote]

Če ne znaš pripravit govejega zrezka ti ne pomaga ne pljučna pečenka ne nič. In v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v resnici ne zna pripravit govejega zrezka, tudi sam ne. Hvali se pa lahko vsak kakšen kuhar je. Zato se osebno niti ne lotim.

Meso samo po sebi ni neka specialiteta, pa naj bo pljučna pečenka ali ostanki, pomembna je priprava. To pa je znanstvena fantastika.

uuuu, ma smo en pikič prizadeti:(( šmrc, šmrc…

ma ne stoj se jokat…tako je. Misliš da so ti u tvoj burgerček dali hrbet…al pa stegno??? …

….ja pa jade, u burgerje pride flam , bočniki, obreznine, en del vratu. Ma ker idijot bi zamlel “ribco” u burger???
[/quote]

Za nek mcdonalds tip burgerja je prav vseeno katero meso je not, večina ljudi ne bo vedela razlike. Sem pa jedel že burgerje iz najboljšega mesa pravih mojstrov in je razlika neprimerljiva.

Za nek mcdonalds tip burgerja je prav vseeno katero meso je not, večina ljudi ne bo vedela razlike. Sem pa jedel že burgerje iz najboljšega mesa pravih mojstrov in je razlika neprimerljiva.
[/quote]

S tem se zdaj tolažiš, ko so te nategnili po dolgem in počez s ceno za junk food. Namesto, da bi si privoščil pravo gurmansko jed, te olupijo z junk foodom z marketingom gurmanstva. Pa še verjameš, da si gurman. Hahaha.

S tem se zdaj tolažiš, ko so te nategnili po dolgem in počez s ceno za junk food. Namesto, da bi si privoščil pravo gurmansko jed, te olupijo z junk foodom z marketingom gurmanstva. Pa še verjameš, da si gurman. Hahaha.
[/quote]

Če apliciraš na raznorazne larse in svene in podobne novodobne hamburger gurmane se potem zelo motiš.

Tale burger sem jedel pri španskemu mojstru steakov, v resnici se on sploh ne ukvarja z “hamburgerji”.

Če apliciraš na raznorazne larse in svene in podobne novodobne hamburger gurmane se potem zelo motiš.

Tale burger sem jedel pri španskemu mojstru steakov, v resnici se on sploh ne ukvarja z “hamburgerji”.
[/quote]

Sedaj pa zadosti…Prvo rečeš da si jedel tabolj hamburger in da mi nimamo pojma kako napravit…pol rečeš da si jedel pr enemu k se sploh ne ubada z hamburgerji……

…bejž u eurošpin po hrenovke….

Če apliciraš na raznorazne larse in svene in podobne novodobne hamburger gurmane se potem zelo motiš.

Tale burger sem jedel pri španskemu mojstru steakov, v resnici se on sploh ne ukvarja z “hamburgerji”.
[/quote]

Ne zanima me, kdo ti je lepe denarce izpulil za junk food.

Ne zanima me, kdo ti je lepe denarce izpulil za junk food.
[/quote]

Nobenih denarcev mi noben ni izpulil iz rok, saj se s tem ukvarjam službeno. In točno vem koliko je nekatera stvar vredna. Oropan si edino ti od raznoraznih diskontov, restavracij in kmetov.

Sedaj pa zadosti…Prvo rečeš da si jedel tabolj hamburger in da mi nimamo pojma kako napravit…pol rečeš da si jedel pr enemu k se sploh ne ubada z hamburgerji……

…bejž u eurošpin po hrenovke….
[/quote]

Ko si ugotovil, da si kiksnil mimo, boli verjamem. A pridemo pihat hahah.

Ne zanima me, kdo ti je lepe denarce izpulil za junk food.
[/quote]

In eden od vaju je še multinično če ne kar oba, ko je šel ustvarit anti gurmansko temo na mon joj joj joj.

Ko si ugotovil, da si kiksnil mimo, boli verjamem. A pridemo pihat hahah.
[/quote]

Poglejte kaj ste zapisali….Jedel burger pr špancu ki jih sploh ne dela:((

hrenovke so Vaša izbira… Mesnine prepustite nam, poznavalcem.

Če ne znaš pripravit govejega zrezka ti ne pomaga ne pljučna pečenka ne nič. In v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v resnici ne zna pripravit govejega zrezka, tudi sam ne. Hvali se pa lahko vsak kakšen kuhar je. Zato se osebno niti ne lotim.

Meso samo po sebi ni neka specialiteta, pa naj bo pljučna pečenka ali ostanki, pomembna je priprava. To pa je znanstvena fantastika.
[/quote]

Seveda je za take “poznavalce” kot ste Vi meso nekaj…kar je.

Pa Vam iskreno povem…pojma nimate. Goveja žival vozijo iz enega konca države na drugega…vsa v stresu tam takoj pod pištolo…hitro razsekat in v prodajo. Še isti dan.

Tega jaz ne poznam….Pri meni “tele” pade v mometu najslajšega grižljaja….sploh ne ve da ga je zagrnila tema….očistit notranje organe, obesit v hladilnik za 10 dni…potem šele iz kože.

Seveda je za take “poznavalce” kot ste Vi meso nekaj…kar je.

Pa Vam iskreno povem…pojma nimate. Goveja žival vozijo iz enega konca države na drugega…vsa v stresu tam takoj pod pištolo…hitro razsekat in v prodajo. Še isti dan.

Tega jaz ne poznam….Pri meni “tele” pade v mometu najslajšega grižljaja….sploh ne ve da ga je zagrnila tema….očistit notranje organe, obesit v hladilnik za 10 dni…potem šele iz kože.
[/quote]

Bahaha večjih neumnosti še nisem slišal. A se že jokcaš na drevesu hahaha.

Bahaha večjih neumnosti še nisem slišal. A se že jokcaš na drevesu hahaha.
[/quote]

kakšen gurman ste, da ne veste kaj je to uležano meso:(((

po moje ne preveč prida…

Korl, saj ok, verjamem, da vam kakšna zadeva rata, ampak ravno ven metat se pa ni treba. Ker tisti, ki kuhamo, se včasih ob vaših zapisih receptov res navznoter smejimo.

Ne more se pomirit ker je naspidiran od žvarovne.

kakšen gurman ste, da ne veste kaj je to uležano meso:(((

po moje ne preveč prida…
[/quote]

Pa kdo bo jedel tiste tvoje pomije bahah. Se govori daleč po primorskem da delaš ogabno smrdljivo meso bahahah.

taki odgovori pridejo od poli-salam odvisnikov:(( mi je prov hudo za vas…

to jedo taki klošarji kot ti

New Report

Close