Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako nas je lepo brati, kar tko brez veze, ali ne???

kako nas je lepo brati, kar tko brez veze, ali ne???

Veš kaj tale teden pa noriš in noriš, si potreben do konca, res te ne razumem, da ne narediš kaj ampak samo jamraš in jamraš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja jaz sem že gola, saj je prej Mišek rekel, da je tako vroče tukajle in evo sem že brez pižame, samo še čakam …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš kaj, ko ni o tebi ne duha ne sluha, se kar bojim, da ne bom kaksen vulkan kje izbruhnil.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dovoliš,da te božam po joških?

ne , jaz nimam jošk, moja so prsa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom prišel v narukometno reprezentanco,tolk si korenjaka drgnem te dni!Poleg tega pa še zvest ženi in ljubici.

Vidiš, to je lepo, da si zvest namreč. Pa cenijo to tvoje ženščine?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa drugače,saj nisi moški morda,če ne me bo kap od forumskega sramu!
A po dojkah te pa lahko obliznem?

Samo ena od njiju ve za drugo.

Dragi res da se sonce težko opredeli kot spol, pa ti garantiram, da sem ženska, saj poznaš mojo preteklost Afrodita…
Pa še nekaj mi povej, boš zelo jezen, če te sedajle zapustim, saj bi lahko rekla da grem pod tus, kot Aria, ampak grem raje spat. Bos jezen?
Ti pa poklici svojo ljubico in naj te ona naprej zabava, ker je žena bolana in že spi. Boš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To bo verjetno ljubica kajne, kajti če bi bilo drugače bi imel samo še eno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ljubico bom danes poklical,sam kasneje.Bom še jaz malo žleht,da jo zbudim,bom videl,kolk me ljubi,če jo zbudim.Prav ji je,me je morala priti pa utolažit 🙂

Okej pa naredi to, ti dovolim, jaz pa grem nočkat. Uživaj s svojo ljubico, pa kadarkoli že bo to.
Jutri pa se itak bereva, kot vedno! Joj kaj bi bilo, če bidva ne bi kar tko brez veze pisala, a veš koliko bodo brali?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lahko noč tudi tebi,dnevna p(t)ička.Mogoče te pa res kaj preseneti nocoj?
Hvala za bluzenje in krajšanje časa.Bis morgen!
Sp

Sprevržko nočka, lepe sanje in lepo se zabavaj potem kasneje s svojo ljubico, naj te v roke vzame vsaj ona, že te že žena ne more.
pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sem raje ptička kot tista pi….. in mene bo nocoj presenetil samo še ON, ja tako bo in nič drugače.
Bluzila sva pa kar dobro, okej nočka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close