Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako nekaterim v slabem mesecu uspe preiti iz enega resnega partnerja na drugega?

Kako nekaterim v slabem mesecu uspe preiti iz enega resnega partnerja na drugega?

Taka oseba nikoli ni sposoba zdravega in iskrenega čustvovanja – sem bila poročila z že prej ločencem in je v drugo isto naredil; ponovitveni vzorec, sicer izdelano in premišljeno funkcionira izkoriščevalsko in povzpetniško s plezanjem po drugih za dosego svojih takšnih in drugačnih ciljev ( karierno in zasebno v zvezi – grozljivo, ko to spoznaš in doživiš – tega se na začetku zveze na da predvideti in ugotoviti, ker taki to tudi pretkano prikrivajo).
Ko je bil soočen z določeno problematiko, obrat na peti in je izginil iz zakona, grdo z načinom, kot da si par znucanih čevljev, ki jih lahko zabriše v kontejner- je pa zelo maščevalen, ker ni dosegel vsega po svoji odločitvi in določitvi, da tako bo, kot bo on določil tudi na koncu; tega sem se iz izkušnje in spoznanja zavedala, sem se morala pripravit na to, kar nekaj let, psihično; sem počakala toliko, da so otroci odrasli, da razumejo situacijo s svojimi možgani in da je čimmanjši stres za njih.

Saj se tudi z novim ne bo izšlo, vedno moraš predelati odnos, dojeti sporočilo, ne da skačeš iz enega na drugega. To je spominja na sodelavko ki se je ločila in je res verjela da naslednji bo pa pravi. In za vsakega je to rekla.

Take to delajo zato, ker skačejo samo s ” q na q”. Njim je najprej pomemben samo kos mesa med nogami, ker na to najprej padejo, stalega sploh preverjajo ne , razen morda debeline denarnice, če imajo to možnost od začetka -to so take, ki mislijo z mednožjem, ne z gornjo glavo, ker jo imajo večinoma samo za frizuro nosit 🙂

Saj s tabo je tudi iz občutka dolžnosti, pa ker ga je strah bit sam…
[/quote]

15 let je hudo dolga doba, da si z nekom iz občutka dolžnosti in ves nesrečen
ampak če se ti počutiš tako bolje, kar verjemi v to.

Enako razmišljam kot ti. To je odraz sedanje instant potrošnike družbe: samo in predvsem jaz in to takoj.
Lahko pa rečem ,da ti ljudje neke globine odnosa ne poznajo, prave ljubezni pa tudi ne znajo dati, zato je tudi ne dobijo. Potem se pa čudijo kako so prazni v ljubezni, kako ne najdejo prave osebe …
Konec vsake veze bi človek moral iti na psihoterapijo, če ne zaradi drugega, da pretrga vezi s prejšnjimi partnerji, da najde vzroke svojega vedenja, ki so prav tako povzročili razpad odnosa ipd.
Jaz sem 10 let po razhodu s partnerjem hčerke čakala, da sem se ponovno resno vezala. Najprej sem kar precej žalovala (bilo je veliko joka, jeze …), dve leti je bilo zelo hudo. Po treh letih sem začela spoznavati druge moške, pa sem videla ,da je še prehitro (zaljubila sem se v partnerja, ki je bil identičen kot bivši). Zato sem začela delati na sebi, na tem, da sem razčistila stare vzorce delovanja, dejansko odpustila, se dobro postavila na noge in pridobila na samozavesti, si postavila kriterije kakšen naj bo sploh moški, da bom lahko srečna z njim … Čez 10 let je prišel (pa sem imela precej podrobno navedeno kakšen naj bo značajsko, po videzu, izobrazbi, tudi smeri, po pogledih na življenje …). Skupaj sva že več let in to je najkvalitenješi in čustveno najtesnejši odnos, v katerem sem kdajkoli bila.

Tako da avtorica, če gredo nekateri iz veze v vezo, gredo na lastno škodo. Če s sabo vlečeš staro, ni pravega prostora za novo. Mislim, da so bolj kot ne zelo redki odnosi, ki so ok, če nismo zares preboleli drugega, notranjosti in srca pa ne moremo goljufati.
[/quote]

Ja, če se razideš s PARTNERJEM HČERKE, pa verjamem, da res potrebuješ psihotetapijo.
Bog pomagaj, saj niti ne veste, kaj pišete, znate pa obsojat.

Mene nic vec ne preseneca kako za luno vas je vecina. Plus komunajzerska indoktrinacija, jasno. To pretvarjanje, da ste bolj papezki od papeza. Nezavedanje sveta okoli sebe. Smesno…

“Kruta” realnost je, da smo ljudje pod kozo predvsem krvavi. Veste kaj danes naredi tipicna zenska? Ne izjema! “Povprecna”! Cim je nacevljana, se isti dan, si gre pumpati ranjen ego na kak portal na zmenkarije. Ali pac le stopi v stik s haremom rezervnih igralcev. Veste, to so tisti tipi s katerimi je bezna “prijateljica”. Tako je to v danasnjem svetu. To pocno tudi mone. Se hujse. To pocno se preden gredo narazen. Se ko razmisljajo o razhodu s trenutnim tipom zacnejo testirati ‘dating’ vode. Tu pa glumijo vecje svetnike od najbolj papezkega papeza. To, da so se 10 let po razvezi same je v vecini primerov posledica spleta okoliscin, moznosti, priloznosti, ipd. Ne pa nekih silnih moralnih vrednot, ipd kar si seveda redno pripisujejo.

Ta danasnji svet bi bil res tesko se bolj fake kot ze je. Ta prepricanost ljudi v ene same neumnosti, to pretvarjanje, … presega vse meje zdravega razuma in samo prica o zblojenosti sodobne druzbe.

New Report

Close