Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kako obnoviti tattoo?

Kako obnoviti tattoo?

živjo! imam 3 tattoje, 2 sta na roki en pa na hrbtu. opazla sem, da ta ko je na hrbtu je začel zgubljati pigment. v tattoo shopu bi mi ga obnovili za 100 evrov, kar trenutno nimam. obstaja kakšen način, ki bi lahko tattoo obnovika doma za nižjo ceno? hvala za odgovore

Heyy 😀

Vem kako ti je, ko vidiš, da ti tattoo bledi. Jaz sm isto mela na mojem stegnu ful lep tattoo, ki je skorajda izginjal. Najboljsa prijateljica mi je priporočila nakup kremo za obnavljanje tattoojev od Luxfactor-ja. Presenetljivo je krema začela učinkovati po 1 mesecu in moj tattoo zgleda kot nov!
Sprobaj ga še ti, ker meni je fenomenalna zadevca 🙂

Če bi ti ga obnovili za 100 evrov si še na dobrem, meni so rekli 300 (toliko sem dala že v originalu za tatu….). Kje so ti ga pa naredili, če smem vprašat? Drugače pa predlagam isto kot rockerpink – od luxfactorja krema je bomba in deluje na kakršnem koli tatuju

Če bi ti ga obnovili za 100 evrov si še na dobrem, meni so rekli 300 (toliko sem dala že v originalu za tatu….). Kje so ti ga pa naredili, če smem vprašat? Drugače pa predlagam isto kot rockerpink – od luxfactorja krema je bomba in deluje na kakršnem koli tatuju
[/quote]

Res je, ja! Njihova krema je preveč podcenjena glede na to kok svetovna je za tetovaže

Bom naročila. Upam, da je krema res tako fajna kot pravite. Hvala za priporočila

Evo, se javljam nazaj za vse, ki se soočajo z isto težavo. Kremo uporabljam skoraj dva tedna, ker sem pošiljko dobila presenetljivo hitro. Že sedaj vidim rezultate – črte in barve postajajo čedalje bolj “žive” in končno tattoo zgleda tako kot je prvi mesec. Hvala vsem za pomoč, če katera rabi kakšen nasvet, da se lahko oddolžim naj mi sporoči

Evo, se javljam nazaj za vse, ki se soočajo z isto težavo. Kremo uporabljam skoraj dva tedna, ker sem pošiljko dobila presenetljivo hitro. Že sedaj vidim rezultate – črte in barve postajajo čedalje bolj “žive” in končno tattoo zgleda tako kot je prvi mesec. Hvala vsem za pomoč, če katera rabi kakšen nasvet, da se lahko oddolžim naj mi sporoči
[/quote]

Hvala, Samanta111. Zdaj tudi jaz razmišljam, da si jo bom naročila, ker sem malo razočarana nad stanjem mojih tattoojev po samo dveh letih. Sem mislila, da res lepo skrbim za njih ampak očitno barve vseeno bledijo kot nore.

Jaz že skoraj tri leta uporabljam Nano Shock kremo in ji res ni konkurence. Koža je primerno hidrirana, zaščitena pred soncem in še tattooju se povrnejo barve.

Hvala, Samanta111. Zdaj tudi jaz razmišljam, da si jo bom naročila, ker sem malo razočarana nad stanjem mojih tattoojev po samo dveh letih. Sem mislila, da res lepo skrbim za njih ampak očitno barve vseeno bledijo kot nore.
[/quote]

Jap na žalost je to realnost tetovaž. Razen če uporabljaš kakšne posebne kreme (ta nano shock je zelo dober primer) začnejo vse barve čez čas bledeti. Črna postane bolj siva, druge barve manj vibrantne ker naša koža ni bila namenjena tetovažam.

Prebrala sem vse komentarje v tej temi in se odločila za nakup te kreme. Moram reči, da sem bila ZELO prijetno presenečena, saj imam namreč tetovaže čez brazgotine in večino krem ne izboljša izgled barv v tetovaži. Ta poškodovana koža se baje zelo drugače odziva tako na kreme kot tudi samo tetoviranje, ampak je krema naredila točno to, kar si opisala – hidrirala kožo, ščiti me pred soncem in barve že dobivajo nazaj življenje.

Neskončno hvala vsem, ki ste kremo predlagale!!

Prebrala sem vse komentarje v tej temi in se odločila za nakup te kreme. Moram reči, da sem bila ZELO prijetno presenečena, saj imam namreč tetovaže čez brazgotine in večino krem ne izboljša izgled barv v tetovaži. Ta poškodovana koža se baje zelo drugače odziva tako na kreme kot tudi samo tetoviranje, ampak je krema naredila točno to, kar si opisala – hidrirala kožo, ščiti me pred soncem in barve že dobivajo nazaj življenje.

Neskončno hvala vsem, ki ste kremo predlagale!!
[/quote]

Meni so ga ravno danes v studiu v Mariboru predlagali pa sem raje najprej pogledala kaj pravijo drugi na spletu … vidim da ste vse zadovoljne zato ga bom naročlila. Hvala

Kaj res ta krema lahko bonovi tattoo Nano shock, ali je to samo tisti efekt svetlečega tattooja, ko je masten od kreme. Sam imam malo bolj 3 mesece star tattoo in staj sem postal razočarani, da mi je začel zelo bledeti. Tattoo se nahaja na roki. Delala mi ga ke Nini Ornik iz Maribor INK-a in jaz mislim, da ni ona kriva. Predvidevam da je začel bledeti, ker sem ravno pred 3 tedni jedel zelo močne antibitotike. Medrol in Hiconcil istočasno in poleg tega še b-complex. Še pred dobrim mesecem je izgledal zelo lepo. Tattoo je barvni in vsebuje rumeno in rdečo barvo. Ravno tu se zelo pozna. Črna postaja bolj sivkasta barva. Do sedaj sem uporabljal tattoo care kreme. Trenutno sem naročil Tattoomed dayly tattoo care. Je možno še sploh tattoo spraviti v prvotno obliko, ali so izgubljeni pigmenti za vedno izgubljeni in bom mogel iti na obnovo tattooja, kateri me bo stall 140 evraminimalno, mogočle še več. Zacelil se mi je zelo lepo. Zdaj pa po treh mesecih je začel močno bledeti in je sledilo razočaranje.

New Report

Close