Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako od moskega dobiti denar?

Kako od moskega dobiti denar?

Avtorica opcije imaš dve, ampak bojim se, da ne izpolnjuješ pogojev za nobeno.

Prvo si lahko čisto prava keš pichka, sponzoruša,…izrazov je polno. Torej uloviš si bogatega, kateri od tebe zahteva da si njegov statusni simbol in da daš noge narazen ko se njemu zazdi. Za ta pogoj moraš bit top raketa, visoka liga. Rok trajanja je nekaj let, potem si zamenjana za mlajši model. Ko si blizu 40 je kariere konec. To je zgornja meja.

Druga možnost, bolj realna, dobiš si premožnega, se z njim poročiš in odigraš dobro vlogo žene in matere, si dobra po karakterju in znaš moža manipulirat.  Izgled mora biti minimalno nadpovprečen. Sprejmeš vlogo da on nosi denar, ti hendlaš gospodinjstvo in otroke. Nema tu noge v luft, nič delat, on pa samo denar nosi. To je v opciji 1.

Kot receno, ne rabite mi predlagati veze.

Sem v letih ko samskih moski ni vec. So samo loceni z otroci (nisem nora), pedri, moski ki zivijo z materjo in iscejo zensko z nepremicnino, in kak pijanec ki ne prenese obveznosti.

 

Vse moske ki sem spoznala v zivljenju- nihce se ni dobival samo z mano.

 

Tako da od fukanja vec zensk naenkrat do zveze in poroke je dalec. Pa to govorim o klosarjih. Koliko jih morejo imet sele bogati.

Tako

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3757, 19.05.2022 ob 13:29

Kot receno, ne rabite mi predlagati veze.

Sem v letih ko samskih moski ni vec. So samo loceni z otroci (nisem nora), pedri, moski ki zivijo z materjo in iscejo zensko z nepremicnino, in kak pijanec ki ne prenese obveznosti.

 

Vse moske ki sem spoznala v zivljenju- nihce se ni dobival samo z mano.

 

Tako da od fukanja vec zensk naenkrat do zveze in poroke je dalec. Pa to govorim o klosarjih. Koliko jih morejo imet sele bogati.

Tako

Zanimive izkušnje. Jaz nimam takih. Res se nisem videvala z dostimi, ampak s temi ko sem se, sem bila edina.

In, ja, poznam tudi kakšnega, ki bi ga lahko iskaz z lučjo pri belem dnevu. In ni ga denarja, ki bi odtehtal takšnega možakarja 😉 denar si znam sama služit. Pravi moški pa ne znam bit 🤣

To ti mislis da si bila edina, ker si neumna.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3757, 19.05.2022 ob 14:14

To ti mislis da si bila edina, ker si neumna.

Kar seješ to zanjes. Res ne vem, kakšne ti isces, da to najdeš. In, kak vtis daješ.

Jaz pač teh izkušenj nimam. Res pa je, da imam očitno drugačna merila. Mogoče se s tem izognem takim izkušnjam 😉

Vsi pišete, kot da je nekaj najlažjega na tem svetu najt moškega, ki bi jo bil pripravljen oplodit, imet z njo otroka, jo poročit, delit z njo svoje premoženje….. Zdaj pa ne vem, a je to res tako simpl, ali se pa jaz gibljem v napačnih krogih. Možno. Če mi lahko kdo razodene to skrivnost…. sem 35letna, samska, izgledam max 27 (brez pretiravanja), luštna, simpatična, zgovorna, znam bit energična in lena, imam službo, avto,…. No, kje naj najdem takega iz zgornjega opisa? Aja, pa zaželjeno je tudi, da je star max 50, več ne, pa da ima tudi kaj v glavi, ne samo v denarnici.

Odgovor na objavo uporabnika
zanima me343, 19.05.2022 ob 14:23

Vsi pišete, kot da je nekaj najlažjega na tem svetu najt moškega, ki bi jo bil pripravljen oplodit, imet z njo otroka, jo poročit, delit z njo svoje premoženje….. Zdaj pa ne vem, a je to res tako simpl, ali se pa jaz gibljem v napačnih krogih. Možno. Če mi lahko kdo razodene to skrivnost…. sem 35letna, samska, izgledam max 27 (brez pretiravanja), luštna, simpatična, zgovorna, znam bit energična in lena, imam službo, avto,…. No, kje naj najdem takega iz zgornjega opisa? Aja, pa zaželjeno je tudi, da je star max 50, več ne, pa da ima tudi kaj v glavi, ne samo v denarnici.

Ne vem v kakih krogih se gibljes. In, tudi ni dosti dobrih. Je pa res, tako kot je napisala avtorica, ločena z otroci pač ne… to je kr neki. Zato ker tudi med temi so moški, ki so pač potegnili takratko kot nekatere ženske. Je pa tako vsak locenec z otroci na boljšem, če se ga ženske s takšnimi nazori, izogibajo.

Očitno boš morala pač menjat krog. Kaj drugega napisat… težko.

Piši pa se zmenimo😂

Odgovor na objavo uporabnika
Ena pac302, 19.05.2022 ob 11:13

Odgovor na objavo uporabnika
idesi, 19.05.2022 ob 10:42

Odgovor na objavo uporabnika
Enapac, 19.05.2022 ob 09:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3757, 18.05.2022 ob 20:01

Torej…spoznala sem, da sem neumnica, ki se razdaja, namesto da jemlje, in da moski spostujejo bolj zenske, ki znajo zahtevat, iztrzit… itd… ni nujno da so to neke manekenke. Jaz pa ostajam praznih rok. Ce ni ljubezni, naj bo vsak korist oz.denar.

 

No,pustimo moje izkusnje. Dejstvo je, da vsaka zenska ima od moskega neko korist. Tako tiste v zvezi, kot tudi ljubice. Kot pravijo: moskega imas zato da ti je v zivljenju lazje. Slabo al pa isto ti je lahko tudi sami.

 

Za kaksna popravila in podobno, mislim da sem ze nasla enega, ki mi bo priskocil na pomoc. Bolj sprasujem za to, kako dobiti denar. Ker moja placa ni dovolj niti za osnove, kaj sele za kaj vec. Kako zenske pridete do tega? Ker ne mores enostavno reci, da naj ti da doloceno vsoto za poloznice/ trgovino, pa mu das sexat. Torej kako se to zmenita da ne izpades prostitutka in da revcek ni uzaljen ker more placat?

 

 

Ker sem ze spoznala take moske ki so mi na dejtu povedali, da imajo kako zensko za sex in druzbo ki ji tudi financno pomagajo.

 

 

Vse obsojajoce komemtarje bom spregledala. Kdor ni bil v pomanjkanju, naj ne sodi.

 

Ne Morem verjet, kaj ženske razmišljate. Pa daj pojdi raje kako hišo pucat! Ali pa cajtnge nosit. Ne pa da se prodajaš! Sebe. Mislim…

Idesi…moški, ki rabi žensko, da mu status dviguje, je revež, ki ga taka ženska ne bi imela. Tako pač je.

O sveta pomagavka… Vas matere in babice res niso ničesar naučile? Moški potrebuje žensko predvsem zato, da mu je vir užitka pri seksu in da njena celostna pojava služi kot statusni simbol. Vse ostalo pa… keep on dreaming.

Hja, odvisno kak moški. Taki, ki se repenci z bmwjem mogoče. Tak z visokim IQ pa… ne vem, kateri od dejanskih bogatašev ima samo lepo lutko. Je pa res odvisno, v kakšni sredini se gibas.

Vsekakor obstajajo takšni, ja. Ki rabijo statusni simbol v obliki lutke. Taki potrebujejo tudi drage avte in obleke (ampak tisto je možno na leasing). Ona pa ne bo dajala sebe na leasing. 😉

Lepe lutke niso statusni simbol premožnih. Tako da gre za povsem napačno dihtonomijo.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI974, 19.05.2022 ob 18:43

Lepe lutke niso statusni simbol premožnih. Tako da gre za povsem napačno dihtonomijo.

No Saj. Moja poanta. Nepremozn bi jo imel za status  da ga sebi dvigne. Kot bi si ga z avtom recimo 😉

Je pa odvisno tudi:

– koliko denarja je / naj bi bilo v igri?

– kak tip moškega bi bil ustrezen v grobih orisih? Jebiga… tu gre vendar vseeno za nek odnos… in to dolgoročen.

@Peter444 je dal kar solidno izhodišče, čeprav opcij je več, kot zgolj dve…

Odgovor na objavo uporabnika
Ena pac646, 19.05.2022 ob 18:46

No Saj. Moja poanta. Nepremozn bi jo imel za status  da ga sebi dvigne. Kot bi si ga z avtom recimo 😉

Spet napačna dihtonomija. Premožni izbirajo drug tip ženske. Rakete izbira drug tip moških, ki praviloma ni premožen. Potem je tu koncept “harema” značilen za povzpetnike. Itd. Vlog je ogromno.

Statusni simbol je odvisen od statusa moškega… in ne obratno, kot poskušaš ti predstaviti. Podobno kot avto ne da statusa… temveč status kvečjemu odraža. Itd.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI974, 19.05.2022 ob 18:51

Spet napačna dihtonomija. Premožni izbirajo drug tip ženske. Rakete izbira drug tip moških, ki praviloma ni premožen. Potem je tu koncept “harema” značilen za povzpetnike. Itd. Vlog je ogromno.

Statusni simbol je odvisen od statusa moškega… in ne obratno, kot poskušaš ti predstaviti. Podobno kot avto ne da statusa… temveč status kvečjemu odraža. Itd.

Pa Kateri del ti ni jasen???? Če ravno to pravim! Premožni ne izbirajo takih žensk!

In vsak cigo bi si zvezdo kupil. In debele verižice in ogromne prstane. Pol pa vidiš Jobsa, Muska ipd… nič takega na njih 🤣.

Ti si ena dihtonomija. Sam po sebi 🤣

Če si v svojem iskanju resna se mi javi na: rokhr1983(at)gmail.com

 

Ne iscem sexa, ne iščem prostitutke, takih je povsod polno.

 

Finančno lahko ponudim veliko.

 

Razočaran v vezah, s tem se ne bom ukvarjal še kar nekaj časa.

 

Potrebujem družbo…ob različnih priložnostih…

Odgovor na objavo uporabnika
Ena pac646, 19.05.2022 ob 18:59

Pa Kateri del ti ni jasen???? Če ravno to pravim! Premožni ne izbirajo takih žensk!

In vsak cigo bi si zvezdo kupil. In debele verižice in ogromne prstane. Pol pa vidiš Jobsa, Muska ipd… nič takega na njih 🤣.

Ti si ena dihtonomija. Sam po sebi 🤣

Ok, to je pač tvoj fokus. Sprejmem. Prijeten večer.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3757, 18.05.2022 ob 22:11

Ma zal ne bi vec garala. Sem delala za privatnika 6 let 24 ur na dan, pa nimam it kam zivet. Od tega sem pridobila kar nekaj kg od konstantnega stresa, sive lase, postaran obraz… zakaj sem sla po tezji poti?? Sem mar moski da se dokazujem, garam, delujem po mosko in hocem bit neodvisna, pa ceprav z delom nikoli ne bom zasluzila niti za stanovanje, pa se unicena bom? Zakaj?

 

Zakaj si jaz ne zasluzim da mi kdo kaj placa?

Lepo te prosim. Dolgo casa sem potrebovala, da sem spremenila svoj odnos do sebe da sem VREDNA, in da ne rabim bit vreca za praznjenje, vsaj ne zastonj.

Sprasujes se zakaj ne zato k si neumna v betico k se neznas znajdet v zivljenju kurvetina zabita raj crken bo bols

Res zanimivo, da pravis, da si se zacela zavedati, da si nekaj vredna, a istocasno se postavljas v vlogo placane ljubice. Ne vem, ce ti je projekt “cenim se”, “vredna sem” uspel.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 19.05.2022 ob 20:52

Res zanimivo, da pravis, da si se zacela zavedati, da si nekaj vredna, a istocasno se postavljas v vlogo placane ljubice. Ne vem, ce ti je projekt “cenim se”, “vredna sem” uspel.

bluzenje, preprost trik “preden daš” poveš kaj rabiš, pa se potlej odločiš, če daš…najprej sprejmi kaj rabiš.

Parkrat mu das sexat, potem mu pa pojambras, da nimas, ker si placala popravilo klime bla bla, ce bi ti posodil oz. kupil in potem dojame, da mas prenizke dohodke za nek luksuz in ti kaj kupi, da denar. In se potem kar navadijo. Pa rojstni dan, pa bi nekam sla pa financno ne mores pa dobis. Al te ima za ljubico, ne za zeno, s katero bi kredit jemal…. Itak da ti pripada. Zakaj bi pa zastojn dala. Neumna bi bla. Se zena mu ne da zastojn! Ti mu nisi nic dolzna…

začni se prodajat….rešeno.

 

Ni za kaj.

začni z prostitucijo…to je to.

 

Ni za kaj.

Packa si. Ne zasluzis si sploh moskega, ne takega, ki bi te imel rad, ne takega, ki bi bil bedak in ti dajal denar. Sklepam, da si okrog 40 stara, v neki krizi, pomisli kaj si naredila v zivljenju sploh, kam si prilezla, kaj si dosegla? Zivi sama, delaj, make your own money, ljudi pa pusti pri miru. Packa si res.

Pa dajte no… debela je , zanemarjena, zapustila se je… kdo ji bo dal €€€€??? Ona ne bi delala, a kasirala bi… kaj vse ta Zemlja nosi

Žalostno je to, da ne znaš sama zaslužit za svoje življenje. ČE imaš manj potem porabi manj. To bi moral bit zmožen popolnoma vsak, ki je dokončal šolo in se zaposlil. In to SAM, brez, da ga nekdo podpira.

Če pa misliš, da ti mora nekdo plačat za to, ker si z njim, ker se z njim družiš in sexaš pol pa veš, kaj si in nič drugega. Zakaj bi ti nekdo moral finančno pomagat, če sta skupaj samo za šport? Nič nimata skupnega, ne živita skupaj, ne greje se pri tebi, niti mu ne napolniš hladilnika.

Mislim, da si podn od podna. Zelo dobro berem in razmišljam. Mislim, da si ena od radodajk za šricer ali šuš, pa ne vem, kako prideš do računalnika

New Report

Close