Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako odgnati ježa?

kako odgnati ježa?


Haso, Fata in mali Mujica lovijo ribe.
Ujame Haso zlato ribico (

Goldfish)
in ta jim obljubi izpolnitev treh želja.

Mali Mujica: ja bi ježa!
Haso: a jebo ti jež mater!
Fata: vaaaadi ježa!!!!!!!!!!!!

Ah, tle ni jež probelm. Tle so problem ti in tvoje mačke.
Jež ne pride z lufta. Ogradi si tisti prostor, kjer so mačke s hrano, z eno gosto ograjo, tisto za zajce. Ni treba da je visoka. Lahko je le pol metra visoka, toliko, da jež ne more skoznjo. Ti in mačke pa jo lahko preskočite.

Zakja pa bi ogradila? Jež je koristna žival. Sam nimam hrane za mačke, pa so vseeno vsako leto okoli hiše ježi in prav da so. Da pa jež terorizira mačke, to pa lako le monklja napiše. Ko že misliš, da te nobena neumnost več ne more presenetit, monklja pride ven s še ne videno in večjo od prejšnje.😁😁😁


A to imate vi t-rexa ali ježka?
[/quote]

Legenda :))))

Zakja pa bi ogradila? Jež je koristna žival. Sam nimam hrane za mačke, pa so vseeno vsako leto okoli hiše ježi in prav da so. Da pa jež terorizira mačke, to pa lako le monklja napiše. Ko že misliš, da te nobena neumnost več ne more presenetit, monklja pride ven s še ne videno in večjo od prejšnje.😁😁😁
[/quote]

Mislim, da je avtor te teme kar monkelj. 😀

Mislim, da je avtor te teme kar monkelj. 😀

[/quote]

Je, ja. In se malo monkljira

Kako moreš pomislit, da bi bil jež česa kriv? Jež je samotar. In tudi če sta dva ali trije. Nikoli ne teororizirajo mačk!

Jaz sem ježe tudi gledala, videla sem jih dva v bližini okoli hiše, enega tudi, kako je vpričo mene mirno jedel in pil iz mačje posode.

Mačka se je že najedla, pa je kljub temu proti njemu stegnila taco, faušljiva za njeno hrano, (itak ji je jaz vsipam max in čimveč, saj je debela muca) pa jo je speklo, ker se je ježek skrčil sam vase . Ampak se je že čez nekaj sekund spet razprl in jedel dalje… Očitno je bil laaačen !

Kaj imaš proti lačnim živalim??

itak pa ježek premetava posodo zato, ker mu ostane premalo. Ker je posoda prazna. Pa poskuša s tem razbijanjem dobiti kaj hrane več! Saj revež ne ve, da je to od človeka odvisno, koliko bo noter v posodo HRANE VSIPAL… Vsiplji mačkam več hrane torej! In s sprijazni s tem, da z njimi poobeduje tudi očitno lačni ježek !

New Report

Close